Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Problemy z biegami w okularku 2.9TD, znikneły biegi
Autor Wiadomość
Mbenz 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 6
Skąd: Gryfów
Wysłany: 21 Lipiec 2008, 23:12   Problemy z biegami w okularku 2.9TD, znikneły biegi

Witam! Mam pytanie do szanownych forumowiczów, może ktoś może będzie umiał mi pomóc!
Problem jest z automatyczną skrzynią biegów w E210 2.9TD. Mianowicie podczas próby ruszania z D najpierw odczuwalne jest stuknięcie a nastepnie gdy auto juz ruszy to nie przeżuca biegów (jeździ tylko na jednym). Podejrzewałem że może elektronika w skrzyni padała, sprawdziłem ja w serwisie i powiedzieli że jest ok. Powiedzieli że to chyba coś w skrzyni (nie byli do końca pewni). Postanowiłem że zerknę do misy olejowej, ale tam wszystko jest jak nowe, bez syfu itd. Proszę o pomoc. Jeśli ktoś miał podobny problem to proszę o informację jak sie z tym uporał. Jeszcze jedno pytanie: jaką funkcje spełnia baniak olejowy miedzy skrzynia a silnikiem? Z góry dziękuję!

[ Dodano: 24 Lipiec 2008, 14:04 ]
Witam! Już się uporałem z tym problemem. :D
Pozdrawiam forumowiczów :lol:
 
 
Oko320CDI 

Dołączyła: 30 Mar 2008
Posty: 10
Skąd: kuj-pom
Wysłany: 13 Październik 2009, 15:37   

Witam kolegę. Możesz opisać co było przyczyną że auto chodziło w trybie awaryjnym?? jak rozwiązałeś ten problem.
pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,092 sekundy. Zapytań do SQL: 10