Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: G.
7 Grudzień 2010, 08:10
wymiana uszczelki po pokrywa zaworow
Autor Wiadomość
wesley89

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 7
Skąd: Tarnowskie góry
Wysłany: 6 Grudzień 2010, 21:20   wymiana uszczelki po pokrywa zaworow

Witam milosnikow MB,mam c250 turbo diesla w automacie 97r i mam pytanko poniewaz mam do wymiany uszczelke pod deklem(pokrywa zaworow) i chcialem zapytac czy ktos z was to robil by sie dowiedziec czy sa jakies wieksze problemy itp czy raczej prosto bedzie bo z tego co wiem trzeba wykrecic tez wtryski no i ogolnie troche rozbierania bedzie bo to kolektory ale i tak to musze rozbierac bo mi brakuje mocy tak przy 90-120 na 1-2 fajnie przyszpiesza a tak juz od 3-4 tak zaczyna brakowac i chce posprawdzac wszystkie kable szlauchy wyczyscic mieszalnik dolotu kolektor spr itd. Z gory dziekuje za odpowiedzi,pzdr
 
 
mbsly 
Sylwester Zabadała

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 11 Wrz 2007
Posty: 428
Skąd: Gdansk
Wysłany: 6 Grudzień 2010, 21:32   

wesley89 napisał/a:
czy raczej prosto bedzie bo z tego co wiem trzeba wykrecic tez wtryski

wtryskow nie musisz wykrecac,jedynie rurki zasilajace wtryski... no i pozdejmowac przelewy...
wesley89 napisał/a:
ogolnie troche rozbierania bedzie bo to kolektory

kolektora nie musisz odkrecac,choc przy jednej robocie mozna wymienic uszczelki kolektora jezeli puszczaja,a przy tym bedziesz mial latwiejszy dostep do odkrecenia rurek od pompy.
_________________
C 36 AMG WDB2020281F421896
 
 
 
wesley89

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 7
Skąd: Tarnowskie góry
Wysłany: 7 Grudzień 2010, 21:23   

sciagnolem dokument "sam naprawiam" do tego modelu i tam wlasnie pisalo ze trzeba wykrecic,zobaczy sie jak juz to bede robil ale kolektor i tak chce spr czy nie ma oleju itd a co do uszczelki pod kolektorem to sucho tam jest akurat :) ale dzieki za porade
_________________
C250TD Automat Kombi-->to jest to czego chce!<--
 
 
Pejas123 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 132
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 28 Maj 2011, 21:52   

Witam, czeka mnie wymiana uszczelki pokrywy zaworow. W zwiazku z powyzszym mam pytanie czy po odkreceniu przewodow paliwowych wtryskow po ponownym zlozeniu trzeba bedzie odpowietrzac wtryski? Jesli tak to jak to zrobic ??
_________________
C250TD - Kombi - Elegance
 
 
mbsly 
Sylwester Zabadała

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 11 Wrz 2007
Posty: 428
Skąd: Gdansk
Wysłany: 29 Maj 2011, 12:48   

Pejas123 napisał/a:
po ponownym zlozeniu trzeba bedzie odpowietrzac wtryski? Jesli tak to jak to zrobic ??

raczej trzeba,choc jak masz mocny aku i uzbroisz sie w cierpliwosc i nie szkoda bedzie Ci rozrusznika to odpalisz...
przykrec wszystkie rurki zasilajace wtryski,popros kogos aby probowal uruchomic silnik(krecil rozrusznikiem),a Ty popusc nakretke od rurki paliwowej na wtrysku i czekaj,az zacznie tryskac paliwo,zakrec. i tak wszystkie po kolei...
mozesz nie dojsc do ostatniego ,bo auto juz dawno odpali...
_________________
C 36 AMG WDB2020281F421896
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,096 sekundy. Zapytań do SQL: 11