Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszty okołogazowe
Autor Wiadomość
raczeqq 


Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 45
Skąd: Płock
Wysłany: 22 Listopad 2011, 16:31   

Założenie samemu sekwencji to banał oczywiście jak się nie ma 2 lewych rąk... co do kosztów utrzymania nikt tu jeszcze nie wziął pod uwagę tego jakie graty są pod maską że Valtek wytrzyma 10kkm a MED'y czy keihiny ~100kkm, wiadomo przy dobrych gratach cena instalacji rzuca ale założenie tanich gratów to tylko pozorna oszczędność - nie dość że częstsze wymiany to rozjazd parametrów i tak potem rodzą się mity że gaz jest taki hu... i mi uszczelkę wydmuchało a nawet nie wiesz że np. na 4 garnku Valtek nie puszczał do konca gazu i była za uboga mieszanka... albo reduktor klęka przy bucie i silnik na kacie jeździł na powietrze ... wielu rzeczy nie widać ale po co zwracać na to uwagę u nas w kraju głównie panuje podejście - "jak jeździ to jeździ, póki nie stanie " ... nie ma co oszczędzać na podzespołach jak to robi u nas 95% zakładów LPG... Na litość, ja rozumiem że do punto to włożyć co się da ale jak ostatnio spotkałem znajomego co tak ucieszony że tanio gaz załozyl i SZYBKO - (autokalibracja - druciarze itd) auto e38 3,5V8 a tam Valteki czerwone... :? i jeden silver... nie chciałem tego komentować...
koszt założenia instalacji dla typowego 4-6 cyl to koszt około 600-1000 zł
 
 
 
viper29 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 54
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 10 Maj 2012, 22:07   

dziwię się ze nikt nie pomyślał żeby sobie webasto założyć na pewno się opłaci ja wyrwałem za 300zł kompletne
i na pewno w zimie zaoszczędzisz na paliwie niż się przełączy na LPG trwa dość długo a majac webasto ustawisz sobie godzinę odpalenia ogrzewania i masz zagrzany silnik i ciepło w aucie
same plusy
polecam pomyśleć o tym
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,117 sekundy. Zapytań do SQL: 10