Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamulenie
Autor Wiadomość
Kubus

Dołączył: 13 Mar 2016
Posty: 4
Skąd: NT
  Wysłany: 16 Marzec 2016, 15:21   Zamulenie

Witam wszystkich serdecznie. Tydzień temu pojawił się pewien problem w moim samochodzie.

Otóż, po odpaleniu silnika (pali na dotyk) samochód włącza się poprawnie, wskakują od razu obroty takie jak zawsze, nic nie skacze, nie klekocze, nie drga - działa jak powinno... Natomiast po ruszeniu z miejsca silnik prawidłowo zwiększa obroty, utrzymuje je, one nie spadają natomiast slinik dostaje zamulenia i pomimo normalnych obrotów na jedynce zachowuje się tak, jakbyśmy wrzucili 4kę przy 10km/h. Sytuacja ma miejsce na każdym biegu, natomiast po przejściu na gaz problem całkowicie znika. Dodam, że jeśli samochód zagrzeje się chwile na postoju nawet tylko do 50 stopni i będziemy chcieli jechać - to problem nie występuje również na benzynie.

Wcześniej nie miałem żadnego problemu, użytkuje instalacje gazową poprawnie, w baku zawsze jest benzyna, żeby pompa paliwowa podczas pracy na gazie spokojnie pracowała i miała czym pracować... Co jakiś czas odmulam samochód jazdą na benzynie. Na myśl przychodzi mi zasyfiony filtr paliwa. Jakieś inne pomysły? Dodam, że czytałem inne tematy ale moje objawy są inne, nie występuje żadne drganie silnika, klekotanie - nic z tych rzeczy, silnik pracuje bardzo ładnie i równo.

Pozdrawiam
_________________
W202 ESPRIT 94' c180
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,095 sekundy. Zapytań do SQL: 9