Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Wlutowanie emulatora immo
Autor Wiadomość
2900 

Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 16
Skąd: Poznań
Wysłany: 10 Styczeń 2017, 06:12   Wlutowanie emulatora immo

Witam,
zaczynają się problemy z immo, tzn tylko przy minusowych temperaturach zdarza się, że kontrolki mrugają na przemian i auto nie zapala. Dopiero kilkukrotne zamknięcie i otworzenie auta z pilota pozwala na odpalenie auta. Obawiam się że, jeszcze chwila i zostanę tak gdzie stałem. Do rzeczy autko z 1996r 2199cm3 150km PB, mam jeden kluczyk, po VINie ktoś rozpoznał, że nie powinno tam być pastylki immo.

Widziałem na stronie autotronika taki emulator który teoretycznie do mojego pasuje, ale nie mam pewności. Jest ktoś kto by mógł to potwierdzić, że będzie pasować ?

Jest dołączona instrukcja jak to zamontować czy wlutować czyli jaki kolor kabelka do jakiego pinu natomiast nie ma napisane gdzie i o to chciałem zapytać.
Wydaję mi się, że tu chodzi o wlutowanie w moduł IFZ mam rację ?
Może ktoś posiada jakąś mała fotorelacje i chciałby się nią podzielić ?

Zdaję sobie sprawę że, auto będzie nie zabezpieczone i biorę to na siebie, parkuje w garażu i raczej nie myślę że ktoś by chciał ukraść starą w202 dlatego emulator do dobre rozwiązanie za 100 zł w porównaniu do zestawu IFZ za 350 zł, tym bardziej ze auto stoi u mechanika z urwanym wahaczem i czeka na części.
Pozdrawiam liczę na pomoc.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 9