Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Skrzynia biegów C280 R6
Autor Wiadomość
Stary_001 
C220

Dołączył: 12 Wrz 2016
Posty: 5
Skąd: Augustów
Wysłany: 14 Maj 2017, 10:04   Skrzynia biegów C280 R6

Witam.
Z góry proszę o wyrozumiałość jeśli źle skomponuje ten post.
Mam problem z moim C280 Sport 94r. Kupiłem to auto z uszkodzoną skrzynią biegów automat 4biegi. Mianowicie auto nie reaguje na zadna pozycje D, R, 2, 3. Po wrzuceniu biegu auto jakby napiera ale nie jedzie zupełnie. Próbowałem je lekko popchać wtedy auto toczy sie i tylko tyle, skrzynia nie reaguje zupełnie. Postawiłem auto do mechanika wymienił olej, sterownik i auto nadal nie jedzie. Mechanik powiedzial że prawdopodobnie pompa oleju w skrzyni nie działa i tu moje pytanie czy jest możliwa inna usterka? Podobno w srodku skrzynia nie wyglada jakby miała inna usterkę zalana była też nowym olejem. Czy opłaca sie ją remontowac? Czy też moze lepiej zmienić na sprawna lub wsadzić manual? I ostatnie pytanie jeśli manual to z czego podejdzie?

Z góry dziekuje za pomoc i Pozdrawiam
 
 
Daniel 
Dociekliwy

Pomógł: 50 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 4110
Skąd: Tczew
Wysłany: 14 Maj 2017, 11:36   

Stary_001 napisał/a:
Postawiłem auto do mechanika



Poszukaj warsztatu który specjalizuje się w naprawie ASB a nie tylko w wymianie oleju.


Stary_001 napisał/a:
Czy opłaca sie ją remontowac?



Skrzynia 4-ro biegowa jest niezmiernie popularna i każdy warsztat naprawi ja z palcem w nosie za znośne pieniądze. To czy się opłaca - wszystko zależy czego oczekujesz od samochodu.
_________________
S202 OM611 75kW
WDB2021941F870839


"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S.Lem
 
 
Stary_001 
C220

Dołączył: 12 Wrz 2016
Posty: 5
Skąd: Augustów
Wysłany: 17 Maj 2017, 18:06   

Podtrzymuje temat skrzynia wyciagnieta na pierwszy rzut oka pompa wyglada ok ale skrzynia nie zassala oleju. Jutro maja ja rozbierac i sprawdzić co w niej piszczy. Bańka(sprzęgło) wygląda na lekko przypaloną czy to w czymś przeszkadza? Jakie mogą być przyczyny ze nie pompuje oleju?

[ Dodano: 17 Maj 2017, 18:13 ]
Stary_001 napisał/a:
Podtrzymuje temat skrzynia wyciagnieta na pierwszy rzut oka pompa wyglada ok ale skrzynia nie zassala oleju. Jutro maja ja rozbierac i sprawdzić co w niej piszczy. Bańka(sprzęgło) wygląda na lekko przypaloną czy to w czymś przeszkadza? Jakie mogą być przyczyny ze nie pompuje oleju?
202270030072242403554294 oto nr skrzyni moze ma ktoś sprawną i chce sprzedać taką?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,089 sekundy. Zapytań do SQL: 10