Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Słaba jakość odbioru stacji
Autor Wiadomość
Rustyrose 


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 152
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 16 Listopad 2017, 14:10   Słaba jakość odbioru stacji

Witajcie,

mam taki już denerwujący mnie troszkę problem, mianowicie jest słaba jakość sygnału odbioru stacji. Łatwo gubi sygnał, najlepiej odbiera oczywiście jak stoję i to też czasem musi być metr dalej :mrgreen:
Pytanie gdzie mam szukać problemu?

Zamontowane radyjko to Mercedes Becker Special, a antena to manualny zamiennik. zmieniłem ze względu że ta która była zamontowana (też taka manualna zamiennikowa) była tak poklejona że widok przyprawiał o mdłości. Niestety nie miałem gdzie dostać takiej jaka widnieje mi po rozkodowaniu VIN'u czyli automatyczna.
_________________
Mercedes-Benz W202 2,5D 113KM Classic 1993r.
WDB2021251A018376
Gość zerknij :)

EX |Fiat Brava ZFA18200004231122
EX |Seat Toledo VSSZZZ1LZWR006345
EX |Seat Toledo VSSZZZ1LZTR060819
 
 
WoleMerce 
W202 C230 ATP TOUR


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Gru 2016
Posty: 1970
Skąd: Sochaczew
Wysłany: 16 Listopad 2017, 20:49   

Czyli rozumiem że masz antenę boczną wysuwaną. Z mojego doświadczenia przyjacielu kupuj chińczyka elektryka z allegro. Ja tam nie narzekam.
Co do gubienia fal to trochę dziwne. Co prawda moje też zasięgiem nie grzeszy ale te kilka łapie bez problemu.

Zacznij od sprawdzenia wtyczki tej przy radiu, ewentualnie podmień radio bo wina może też leżeć po jego stronie.
Może też być kabel już słaby chociaż wątpię.
No i antena też może dawać dupy, mimo że to zwykły bat.]

Zbadaj to wszystko, jeszcze możesz pokusić się o wzmacniacz antenowy taki podpinany pod remote i kabel antenowy. CO prawda u mnie w w elektryku przyniosło efekt odwrotny od zamierzonego ale może u Ciebie podziała to.
_________________
W202 C230 ATP Tour WDB2020231F547853
W211 E500 4Matic WDB2110831X143948
 
 
Rustyrose 


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 152
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 17 Listopad 2017, 09:42   

WoleMerce napisał/a:
Czyli rozumiem że masz antenę boczną wysuwaną. Z mojego doświadczenia przyjacielu kupuj chińczyka elektryka z allegro. Ja tam nie narzekam.
Co do gubienia fal to trochę dziwne. Co prawda moje też zasięgiem nie grzeszy ale te kilka łapie bez problemu.

Zacznij od sprawdzenia wtyczki tej przy radiu, ewentualnie podmień radio bo wina może też leżeć po jego stronie.
Może też być kabel już słaby chociaż wątpię.
No i antena też może dawać dupy, mimo że to zwykły bat.]

Zbadaj to wszystko, jeszcze możesz pokusić się o wzmacniacz antenowy taki podpinany pod remote i kabel antenowy. CO prawda u mnie w w elektryku przyniosło efekt odwrotny od zamierzonego ale może u Ciebie podziała to.


Zgadza się, boczna wysuwana. Radio kiedyś było inne (niefabryczne) i łapało podobnie. co prawda musiałem do końcówki kabla antenowego kupić przejściówke aby podłączyć fabryczne radyjko, może stąd problem.
_________________
Mercedes-Benz W202 2,5D 113KM Classic 1993r.
WDB2021251A018376
Gość zerknij :)

EX |Fiat Brava ZFA18200004231122
EX |Seat Toledo VSSZZZ1LZWR006345
EX |Seat Toledo VSSZZZ1LZTR060819
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 10