Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
drgania
Autor Wiadomość
G.


Pomógł: 93 razy
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 4550
Wysłany: 22 Styczeń 2011, 15:35   

GIENEK201, na przyszłość wyłącz CAPS LOCK.
 
 
Krivan1 

Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 37
Skąd: Police
Wysłany: 15 Styczeń 2019, 18:57   

Witam. Ostatnimy czasy auto drga mi na biegu postojowym oraz na biegu Drive gdy stoję. Na biegu Drive drgania są mnie odczuwalne niż na postojowym. Jeszcze dodam że od wczoraj auto się samo przestawilo i gdy chodziło normalnie na 700 obrotach na biegu Postojowym a na 600 na Drive tak teraz postojów się nie zmienił ale na drive działa na 700 obrotach i gdy puszczam gaz, samo przyspiesza do 1000 po czym spada z powrotem do 700. Tak jest co ruszenie że świateł na przykład. W czym tkwi problem
? Czy drgania są powiązane z nagłym wzrostem obrotów "startowych"? Mercedes w202 c180 4 biegowa skrzynia automatyczna.
_________________
Mercedes-Benz C180 w202 1993. Silnik 1.8
 
 
polofix 
polofix

Pomógł: 57 razy
Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 2475
Skąd: Turek/Dobra
Wysłany: 15 Styczeń 2019, 19:53   

Krivan1 napisał/a:
Witam. Ostatnimy czasy auto drga mi na biegu postojowym oraz na biegu Drive gdy stoję. Na biegu Drive drgania są mnie odczuwalne niż na postojowym. Jeszcze dodam że od wczoraj auto się samo przestawilo i gdy chodziło normalnie na 700 obrotach na biegu Postojowym a na 600 na Drive tak teraz postojów się nie zmienił ale na drive działa na 700 obrotach i gdy puszczam gaz, samo przyspiesza do 1000 po czym spada z powrotem do 700. Tak jest co ruszenie że świateł na przykład. W czym tkwi problem
? Czy drgania są powiązane z nagłym wzrostem obrotów "startowych"? Mercedes w202 c180 4 biegowa skrzynia automatyczna.

Obstawiam nieszczelność w układzie dolotowym.
Chodzi o odcinek od filtra powietrza do przepustnicy.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,147 sekundy. Zapytań do SQL: 10