Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
BAGAZNIK NA PILOTA NIE DZIALA
Autor Wiadomość
caytol 
caytoll

Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 17
Skąd: torun
Wysłany: 14 Lipiec 2007, 22:18   BAGAZNIK NA PILOTA NIE DZIALA

Raz dziala mi bagaznik z pilota w W210 raz nie . czy ktos moze mi pomoc a dodaje ze z kabiny tez nie dziala tylko z kluczuka
_________________
caytoll@wp.pl
skype caytol
jestem na gg 3544496
W210 e klasa 22 cdi
 
 
 
jjankiello 


Pomógł: 54 razy
Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 2939
Skąd: Szczecin, PL
Wysłany: 15 Lipiec 2007, 03:23   

Sprawdź połączenie elektryczne pompki centralnego z siłownikiem zamka bagażnika...
Prawdopodobnie są zaśniedziałe styki i dlatego działa jak chce
_________________
Because people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do. - S. Jobs
201122, Perlmuttgrau - EX
202188, Schwarz - EX
203216, Cubanitsilver - EX
203708, Tanzanitblau
212225, Obsidianschwartz
 
 
waldek500 

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 330
Skąd: Chełm
Wysłany: 16 Lipiec 2007, 23:24   

zobacz czy w tym czasie co nie działa swieci sie swiatełko w bagazniku. jezeli nie to uszkodzony jest wyłczanik w tylnej klapie. wydłub go i załóz ze starszego mecedesa moze byc ze 123. pasuje i sie nie psuje.
pozdro.
_________________
E250 TD 98' avantgarde ale z przerobionym zawieszeniem.
 
 
Gerri 

Pomógł: 45 razy
Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 1255
Skąd: Limerick
Wysłany: 23 Lipiec 2007, 23:33   Re: BAGAZNIK NA PILOTA NIE DZIALA

caytol napisał/a:
BAGAZNIK NA PILOTA NIE DZIALA


No i całe szczęście...

Który z dyplomowanych pilotów czułby się wygodnie, będąc wożonym w bagażniku? (nawet jak to jest bagażnik Mercedesa...) :wink:
 
 
Gość

Wysłany: 15 Październik 2008, 23:15   

Ja mam teraz gorszy problem bo wymontowałem listwę w bagażniku i zderzak tylny i zamknąłem klapę bagażnika, no i wygląda na to że komputer uważa że bagażnik jest otwarty bo się w środku świeci światło i kontrolka na przycisku do jego otwierania, i nie chce mi bagaznika otworzyć, mechaniczny kluczyk chyba nigdy nie był używyany i przez to nie wchodzi do zamka, ma ktoś jakiś pomysł jak to obejść? myślałem o tym żeby podłaczyć kable od tego wyłacznika w klapie bagaznika na króko razem (zasymulować że bagażnik jest zamknięty) ale nie wiem którędy one biegną do środka auta.
 
 
Łukasz 

Pomógł: 110 razy
Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 3803
Skąd: EPWA
Wysłany: 15 Październik 2008, 23:20   

Adam-Charlie napisał/a:
Ja mam teraz gorszy problem bo wymontowałem listwę w bagażniku i zderzak tylny i zamknąłem klapę bagażnika, no i wygląda na to że komputer uważa że bagażnik jest otwarty bo się w środku świeci światło i kontrolka na przycisku do jego otwierania, i nie chce mi bagaznika otworzyć, mechaniczny kluczyk chyba nigdy nie był używyany i przez to nie wchodzi do zamka, ma ktoś jakiś pomysł jak to obejść? myślałem o tym żeby podłaczyć kable od tego wyłacznika w klapie bagaznika na króko razem (zasymulować że bagażnik jest zamknięty) ale nie wiem którędy one biegną do środka auta.

Na początek spróbuj odłączyć klemę od akumulatora na kilka minut, kolega z forum miał podobna sytuacje i po odłączeniu klemy (reset) wszystko powróciło do normy :D


BTW przywitaj sie w odpowiednim dziale :D http://www.w202.pl/viewforum.php?f=13
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 9