Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Silnik potrafi zgasnąć w czasie jazdy
Autor Wiadomość
radobb 

Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 7
Skąd: Szczecin
  Wysłany: 9 Luty 2009, 21:55   Silnik potrafi zgasnąć w czasie jazdy

Witam Wszystkich , mam takie pytanie a raczej problem , przekręcam stacyjkę nic. zero kontrolek , znowu przekręcam ponownie ,nagle się pojawiają KONTROLKI , odpalam.wszystko ok auto jedzie , działa , np.TYDZIEŃ. nieraz dojeżdżam do świateł naciskam stop i auto gaśnie , kilkakrotnie przekręcam klucz w stacyjce i za którymś razem załapie pojawiają się kontrolki i auto normalnie odpala i dalej jeździ np. KILKANAŚCIE DNI ,zwróciłem uwagę iż bardzo często są takie objawy kiedy pada , lub jest wilgotno , byłem u elektryka podejrzewa kostkę stacyjki ale nie jest pewny , co mam zrobić , nie bardzo jest stanąć w mieście na skrzyżowaniu a auto odmawia posłuszeństwa.i trzeba wachlować kluczykiem w stacyjce kilka krotnie nieraz kilkanaście razy , czy ktoś jest mi w stanie pomóc coś podpowiedzieć ?.Dziękuję wszystkim za pomoc i pozdrawiam Marek. W210 AUTOMATIC 2.2 DIESEL 1995/96

*** poprawiłem temat wątku (Gomezio)
_________________
MB W210 95 MODEL 96 AUTOMAT
Ostatnio zmieniony przez G. 9 Luty 2009, 22:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
G.


Pomógł: 93 razy
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 4550
Wysłany: 9 Luty 2009, 21:59   

Znajomy miał podobny objaw w swojej :mb: - stacyjka nie rozpoznawała kluczyka. Po włożeniu kluczyka nie było żadnej reakcji ze strony stacyjki, nie było żadnej reguły - czasem zaskakiwał od razu, czasem znajomy musiał spędzić w aucie dobrych kilkanaście minut. Przyczyna leżała w stacyjce właśnie, po rozebraniu i przeczyszczeniu jak ręką odjął (pisałem o tym na forum).

Czy z drugim kluczykiem dzieje się tak samo?

A na marginesie, zapraszam kolegę do zapoznania się z regulaminem naszego forum. Widzę pewne zaległości ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,099 sekundy. Zapytań do SQL: 11