Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Camel-
15 Styczeń 2012, 09:42
Zegary W202.
Autor Wiadomość
ralf 


Pomógł: 88 razy
Dołączył: 05 Paź 2007
Posty: 2532
Skąd: Toruń
Wysłany: 11 Styczeń 2017, 18:43   

Podkopnik napisał/a:
MB 202 540 60 47 czyli jest bez A

Katalogowo to A 202 540 60 47, wszystko się zgadza. Licznik zgodny z Twoim numerem nadwozia. Sprawdzałem w WIS nie ma innego numeru przewidzianego dla tego auta.

Podkopnik napisał/a:
a ten drugi nr z kolejnej naklejki to jest 202540047(01)

To najprawdopodobniej numer obudowy (przodu licznika).
Możliwe, że ktoś wymieniał (pękła szybka czy coś w ten deseń), bo wg WIS powinien być numer A202 540 05 25 ale to mało istotne, chyba, że są inne kontrolki na obudowie niż powinny być.

Podkopnik napisał/a:
Więc mówicie panowie że szukać tylko z roku 96 i o takich samych numerach w wersjach silnika 1.8, 2.0 , 2.2 ???

Dobrze by było :wink:
_________________
»składak
 
 
Podkopnik 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 195
Skąd: warszawa
Wysłany: 12 Styczeń 2017, 23:34   

Dzieki za pomoc ;) Znalazłem na allegro takie same ze szrociarni ale boje sie na wysyłkę kupować bo przecież oni nie zagwarantują, że wszytko jest z nimi ok . Tzn gwarancje daja ale gorzej potem ze zwrotami i tym kto ma pokryć koszty wysyłek. Najlepiej jak bym od jakiegoś innego auta podmienił na chwilę sprawne liczniki. Te które podpinałem dziwnie sie zachowały że ta wskazówka od paliwa poszła do góry i zaraz opadła. Może zły sygnał idzie z czujników/pływaków i dlatego ta wskazówka leży?
Kolega wiskonti podpowiedział bym wymienił silniczek od tej wskazówki.
_________________
poszukuje
 
 
ralf 


Pomógł: 88 razy
Dołączył: 05 Paź 2007
Posty: 2532
Skąd: Toruń
Wysłany: 13 Styczeń 2017, 00:03   

Problem w tym, ze nie masz pewności, że wszystkie wariacje są spowodowane uszkodzonym licznikiem.... wskazania temp... czujnik nawala różne rzezy wyskakują a czasem nic nie widać, pływaki (w zbiorniku paliwa)się zacinają standard w tym modelu, stąd błędne wskazania na liczniku, czujnik cieczy i sprysków jest na jednym obwodzie to raz, dwa mógł nawalić jeden z czujników... ogólnie dziwne podejście coś się świeci trzeba wymienić licznik
_________________
»składak
 
 
Podkopnik 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 195
Skąd: warszawa
Wysłany: 13 Styczeń 2017, 10:08   

Chcę podłaczyc sprawny licznik, żeby ewentualnie się upewnić, że to nie jego wina:)
Pływaki z tego co czytałem jest bardzo ciężko wykręcić bo są tam oringi do ktorych jest potrzebny specjalny klucz z 4 dziurami. Zamierzam zajrzeć pod auto i chociaż kostki posprawdzać. Jak sprawdzić czy czujniki od płynów są ok??? Jaki powinny mieć opór?? Chyba, że można jakoś inaczej to sprawdzić?
_________________
poszukuje
 
 
bizonek27

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 174
Skąd: warszawa
Wysłany: 16 Marzec 2017, 08:57   

Witam. Mam taki mały problem. Rozlały mi sie te dolne wyswietlacze w mojej Celince i postanowiłem zakupic drugi licznik. Kupiłem od Sporta ale nie ze wzgledu na to ze białe ale dlatego ze ma w idealnym stranie te wyswietlacze.Wszystko działa idelnie tyle ze ja mam bas esp a ten ma bas asr i niestety ta kontrolka sie swieci. Podlaczałem to pod komputer ale niestety nie da sie wylaczyc tej kontrolki. System moim zdaniem działa prawidlowo tyle ze pali ta kontrolka. Chyba tylko zamiana zarowki na spalona mnie ratuje bo nie da sie tego zaadoptowac?
_________________
W202 220cdi 125KM Kombi'98 automat
w210 270cdi 99r Avantgarde
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 10