Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie działa zamykanie centralnego, kilka pytań.
Autor Wiadomość
Alpen 

Dołączył: 03 Sty 2015
Posty: 10
Skąd: WWE
Wysłany: 21 Styczeń 2015, 12:57   Nie działa zamykanie centralnego, kilka pytań.

Witam. Mam parę problemów z moim C180 95r.

1. Nie działa zamykanie centralnego z przycisku z konsoli... Po zakupie auta wszystko grało i nagle przestało. Przyciskiem z konsoli mogę otworzyć zamki, wszystko jest ok, niestety nie mogę ich zamknąć. Klikam przycisk i żadnej reakcji, pompka wgl nie reaguje. Wymieniłem przycisk na konsoli, lecz nic to nie dało. Co robić? Dodam, że poprzedni właściciel zniszczył dwa "scyzoryki" i został tylko zwykły kluczyk, dlatego też zamek z drzwi pasażera jest przełożony do drzwi kierowcy.

2. Czy jeśli w aucie nie ma przednich głośników to radio nie będzie wgl grało? Mam głośniki w tylnych drzwiach i na półce, lecz nie grają. Radio jak najbardziej ok.

3. Czy szyberdach ma opcję unoszenia tylnej części do góry? Odsuwa się bez problemu, lecz się nie unosi...

4. Coś szwankuje wskaźnik ilości paliwa, raz pokazuje rezerwę, raz pół baku, gdzie szukać przyczyny?

Jeśli był któryś temat kiedykolwiek poruszany na forum to przepraszam, szukałem dużo lecz nic konkretnego nie znalazłem. :/

Pozdrawiam.
 
 
wojtekjasiek 

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 04 Sie 2013
Posty: 573
Skąd: Trzebinia
Wysłany: 21 Styczeń 2015, 13:09   

najlepiej to poproś o usunięcie tematu i podziel swoje pytania na poszczególne działy, będzie przejrzyście i łatwiej odpowiadać na Twoje zagadnienia
_________________
Mercedes W 210 3,2 CDI WDB2100261A978155
MERCEDES W 202, C 250TD WDB2021881F414194
 
 
Axwell 
C 220 od Brabusa


Pomógł: 78 razy
Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 3494
Skąd: 42-200
Wysłany: 21 Styczeń 2015, 13:28   

Alpen napisał/a:
1. Nie działa zamykanie centralnego z przycisku z konsoli... Po zakupie auta wszystko grało i nagle przestało. Przyciskiem z konsoli mogę otworzyć zamki, wszystko jest ok, niestety nie mogę ich zamknąć. Klikam przycisk i żadnej reakcji, pompka wgl nie reaguje. Wymieniłem przycisk na konsoli, lecz nic to nie dało. Co robić? Dodam, że poprzedni właściciel zniszczył dwa "scyzoryki" i został tylko zwykły kluczyk, dlatego też zamek z drzwi pasażera jest przełożony do drzwi kierowcy.


jak dla mnie pompka nie dostaje impulsu zamknięcia z przycisku.

Alpen napisał/a:
Czy jeśli w aucie nie ma przednich głośników to radio nie będzie wgl grało? Mam głośniki w tylnych drzwiach i na półce, lecz nie grają. Radio jak najbardziej ok.


sprawdził bym czy kable głosnikowe przenoszą sygnał by to sprawdzić domowym sposobem odepnij kostkę z kablami do głosników, wydziel pary idące do poszczególnych i dołóż zwykłą bateryjkę plus do plusa minus do minusa, jeżeli membranę wypycha znaczy ze drożne, jeżeli nie, szukaj problemu w radio.

Alpen napisał/a:
Czy szyberdach ma opcję unoszenia tylnej części do góry? Odsuwa się bez problemu, lecz się nie unosi...

tak, ma opcję uchynania tylnej częsci, problemem może jest silniczek albo przełącznik

Alpen napisał/a:
Coś szwankuje wskaźnik ilości paliwa, raz pokazuje rezerwę, raz pół baku, gdzie szukać przyczyny?


pływak uszkodzony?, zwarcie na czujniku poziomu paliwa?
_________________


 
 
Evilaseq 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 152
Skąd: ze Skierniewic
Wysłany: 21 Styczeń 2015, 14:04   

1) (Nie jest to może najlepsze rozwiązanie problemu ale być może coś co naprowadzi Cię na właściwy trop)Miałem podobny problem, u mnie ustąpiło po wymianie baterii i kodowaniu kluczyka, którego Ty jak wywnioskowałem z postu nie posiadasz :cry:
2) Pozwolę sobie podważyć autorytet Axwella i zaproponować najprostsze co mnie przychodzi do głowy - w ustawieniach radia znajdź opcję FADER albo FADE i spróbuj się nią pobawić (w moim radiu FADE ustawiony maksymalnie na - daje dźwięk jedynie z tyłu, max na + dźwięk tylko z przodu, 0 dźwięk równo z każdego głośnika)
_________________
Pozdrawiam,
Emil
W126 560SEL '88 WDB1260391A420513
W202 C180 Sport '95 - SPRZEDANY
 
 
wiskontii 


Pomógł: 602 razy
Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 6369
Skąd: Gdynia
Wysłany: 21 Styczeń 2015, 14:13   

Alpen, Brak istotnych informacji o aucie i to jest kłopot rok
To ze ci odpala zwyklakiem to IFZ jest odblokowany,aby powrócić do normalnego użytkowania czyli otwieranie zamykanie musisz wymienić zestaw startowy
Mam coś takiego zapraszam do działu giełda


Dokopałem się masz przedlifta benzynę 95r.
_________________
Elegance 94 benzyna automat C180
WDB2020181A225570 SPRZEDANY
W202 2.2 D 96r automat
WDB2021211A384252 Sprzedany
W202 2,2D 96r. automat 5stpopniowy kombi CLASSIC
WDB2021821F518660
 
 
Axwell 
C 220 od Brabusa


Pomógł: 78 razy
Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 3494
Skąd: 42-200
Wysłany: 26 Styczeń 2015, 17:52   

Evilaseq napisał/a:

2) Pozwolę sobie podważyć autorytet Axwella i zaproponować najprostsze co mnie przychodzi do głowy - w ustawieniach radia znajdź opcję FADER albo FADE i spróbuj się nią pobawić (w moim radiu FADE ustawiony maksymalnie na - daje dźwięk jedynie z tyłu, max na + dźwięk tylko z przodu, 0 dźwięk równo z każdego głośnika)


tak to równiez jest do sprawdzenia i najszybsze z wszystkich, jeżeli zawiedzie patrz moja rada ;)
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,115 sekundy. Zapytań do SQL: 11