Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Łukasz
17 Styczeń 2012, 19:23
Która żarówka odpowiada za światło przeciwmgielne tylne?
Autor Wiadomość
żółw 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 38
Skąd: Opole
Wysłany: 12 Maj 2015, 09:11   

odświeżam temat,też miałem problem z tylnym przeciwmgielnym , wszystko było ok,dobry bezpiecznik,dobra żarówka,dobry przełącznik, a światła nie było...po wielu kombinacjach zajechałem do elektryka,powiedziałem jaki jest problem a on do razu ( nie wychodząc z kanciapy ) zapytał czy mam gniazdo do przyczepy...mam - odpowiadam ,no i tam był problem,pogrzebał tam 15 minut i teraz wszystko działa :)
_________________
C180 Elegance - kombi 96r
http://picasaweb.google.p...feat=directlink

WDB2020781F457971
 
 
zapiec1 
W202 C180

Dołączył: 11 Sty 2016
Posty: 52
Skąd: CALifornia
Wysłany: 24 Listopad 2018, 19:11   

maurycy napisał/a:
oryginalnie nie świeci trzeba kabelek przeciągnąć po tylnym pasie :)


Nie do końca ponieważ jedna z blaszek jest zwarta z masą bynajmniej tak jest u mnie i to już fabrycznie a puszczając + na masę może zaświecić ale całe auto :D prawa lampa nie świeci przeciwmgielne lewa świeci :D W razie pytań pisać :D
 
 
 
Krzysiek87 

Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26 Listopad 2019, 14:22   

Panowie, mam podobny problem tylko dotyczy on KOMBI polifta. Zgodnie z oryginalną instrukcją światło pozycyjne i przeciwmgielne tył to jedna żarówka dwuwłóknowa P21/4W. Wsadziłem dziś w obie lampy nowe żarówki i prawa lampa świeci mocniej, w takim sensie, że cały czas pali się też światło przeciwmgielne :| Gdzie szukać przyczyny :?:
 
 
polofix 
polofix

Pomógł: 57 razy
Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 2475
Skąd: Turek/Dobra
Wysłany: 26 Listopad 2019, 20:03   

Krzysiek87 napisał/a:
Panowie, mam podobny problem tylko dotyczy on KOMBI polifta. Zgodnie z oryginalną instrukcją światło pozycyjne i przeciwmgielne tył to jedna żarówka dwuwłóknowa P21/4W. Wsadziłem dziś w obie lampy nowe żarówki i prawa lampa świeci mocniej, w takim sensie, że cały czas pali się też światło przeciwmgielne :| Gdzie szukać przyczyny :?:

Źle włożona żarówka. Teoretycznie nie powinno się jej włożyć odwrotnie, ale w praktyce jednak się da.
 
 
 
Krzysiek87 

Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28 Listopad 2019, 10:34   

polofix napisał/a:
Źle włożona żarówka. Teoretycznie nie powinno się jej włożyć odwrotnie, ale w praktyce jednak się da.


Problem rozwiązany :P Dzięki!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,127 sekundy. Zapytań do SQL: 10