Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Gaśnie dziwny objaw?
Autor Wiadomość
Mateusz1988

Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 50
Skąd: Świebodzin
Wysłany: 27 Maj 2011, 07:21   Gaśnie dziwny objaw?

Witam po długiej nieobecnośco. Moja gwiazda toczy się, okazalo sie ze rozjechana jest mapa wtrysku benzyny.... lipa.... gaz niby ustawiony teraz trzeba posmigac na PB... mam inny problem.

Przejde do sprawy. Wjechałem w polną drużke i niestety się zakopałem w piasku. jak wiecie mam c180 94 w automacie. Problem polega na tym że prubując cofać/wyjechac kręcąc kołami że tak powiem w miejscu i nagłe puszczenie gazu powoduje gaśniecie silnika. Jak na D chciałem wyjechać i auto stało a koła buksowały i puściłem gaz to silnik się zawachal obr z 2tys spadły do 500 i podniosly do 800. Szukam szukam ale nie moge znaleśc czy coś blokuje czy to prawidlowy objaw . Wyglada to tak jakby w manualnej slkrzyni po sciagnieciu nogi z gazu i zostawieniu NA wSTECZNYM silnik gaśnie tak jest u mnie. co to moze byc?
 
 
13696 
Mateusz

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 664
Skąd: lubelskie
Wysłany: 27 Maj 2011, 11:32   

przeczysc przepustnice moze cos pomoze

i sprawdz wszystkie podcisnienia moze jakies spadlo i ssie lewe powietrze
_________________
c200 kompressor (lpg stag-4)
 
 
 
Mateusz1988

Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 50
Skąd: Świebodzin
Wysłany: 27 Maj 2011, 15:05   

podcisnienia na swoim miejscu wszystko oki, jedynie podcisnienie od centralnego mam nieszczelne ale to i tak ie mawplywu bo centralny to zupelnie inna bajka

[ Dodano: 27 Maj 2011, 15:27 ]
a przepustnica co ma do gaśnięcia jak puszcze gaz ostro buksujac?

[ Dodano: 5 Czerwiec 2011, 22:37 ]
Walcze z problemem dlugo pisalem na forum ylem u znawcow i nic.
otóż jadąc autem jest troszke zamulony i silnik ewidentnie pracuje głośniej i ma ciutke wieksz eobr jak powinien miec, Jesli się zatrzymam i silnik pracuje przez moment po ruszeniu jest zwawszy a po kilku km znowu mulek sie robi.
Dodam ze jak czasami mu odbije i jezdzi super to silnik ciszej pracuje na wolnych i ma nizsze obr aksamitnie wkreca sie do 4tys a jak zalapie mulka to przy wkrecaniu sie slychac metaliczne dzwieki. jakby łańcuch jakby co....mial ktos podobnie?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,118 sekundy. Zapytań do SQL: 10