Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Dziwne zachowanie czy przewrazliwienie?
Autor Wiadomość
13696 
Mateusz

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 664
Skąd: lubelskie
Wysłany: 7 Kwiecień 2011, 10:57   

pawelwy napisał/a:
obstawiałbym na zimny silnik


to co powodem tego jest zimny silnik?? wiesz co ja tez odrazu po zapaleniu mam zimny to pewnie tez cos nie tak. takie wnioski to niczego nie wnosza
czy zimny czy cieply ma pracowac prawidlowo

a sygnal z sondy jesli sie nie myle brany pod uwage jest dopiero po osiagnieciu jakiejs temperatury
_________________
c200 kompressor (lpg stag-4)
 
 
 
Mateusz1988

Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 50
Skąd: Świebodzin
Wysłany: 7 Kwiecień 2011, 11:10   

pawelwy napisał/a:
jak zaraz po odpaleniu ruszasz i po 100 - 300 m przestaje się dziwnie zachowywać to obstawiałbym na zimny silnik, sondę czy cokolwiek związanego z tym, że komp nie bardzo wie co się dzieje. jeszcze wszystko zimne, a już go do roboty gonią. tak trochę dziwnie to napisałem, ale nie wiedziałem jak krótko i zwięźle sformułować co myślę.


to nic nie ma do tego to nie gaźnik ze mosi sie zagrzać. Nie wiem czy jeszcze komp sie nie orzyzwyczail jak zwal tak zwal...bo wczesniej tego nie bylo dopiero po zabawie z akku.

Dzis po odpaleniu w fgarazu wyjechalem ruszam i zamulony taki obr maleja i przyspiesza normalnie. i tak z100 moze 150m az zlapal temp i wsio oki silnik pracuje jak malina....

[ Dodano: 10 Kwiecień 2011, 08:24 ]
Witam niestety problem wystepuje nadal;. zaraz po odpaleniu mocniejsze dodanie gazu tz ruszanie mocniejsze auto sie dusi i idzie.... dzieje sie to przez 1-2min potem jest ok problem wystepowal tuz po wymianie i ladowaniuakku takie wyjmowanie wkladanie kilka razy aby dojechac do domu.... potem elektryk usunal imobilaiser ktory zostal przez kogos zainstalowany.... i teraz swieci asr i ten problem z dlawieniem....... na LPG jak zapale to tego problemu nie ma

[ Dodano: 11 Kwiecień 2011, 10:19 ]
nie wiem za podpiecie do kompa+ wykasowanie bledu 250zl chca... i nie wiem czy to cos da...dodam ze jak zapale na gazie z rana tego objawu nie ma..... tylko na PB

[ Dodano: 11 Kwiecień 2011, 10:19 ]
?? ktos wie

[ Dodano: 12 Kwiecień 2011, 02:18 ]
Bylem na diagnozie... wpiol si e wgniazdo i szukal szukal nie mogl znalesc w programie (PC) mojego silnika mowil ze to przekladka..... ze 1.8 nie bylo... i znalazl 3bledy ale mowil ze to nie od silnika blad srs bl;ad wiazki kabla swiatelka jakiegos i cos jeszcze ale mowil ze to nic nie ma z praca silnika..... teraz kontrolka srs gasnie i wydaje mi sie ze nie ma tego dlawienia bo stal 3h po kasacji bledu i nie bylo mulenia a wczesniej stal 2h i bylo mulenie.....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 5