Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Numer VIN - prośba o wyjaśnienie wątpliwości
Autor Wiadomość
wiskontii 


Pomógł: 602 razy
Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 6369
Skąd: Gdynia
Wysłany: 21 Grudzień 2013, 21:23   

siwy7631 napisał/a:
Po długim i wnikliwym studiowaniu tego forum stwierdzam ,że wypowiadają się przeważnie cwaniaczki i mistrzowie którzy myślą że pozjadali wszystkie rozumy a pomocy zero , nie poszło mi rozszyfrowanie vinu mimo że próbowałem kilka krotnie , pomogli mi ludzie z forum vw także to forum nie dorasta nawet do pięt tamtemu forum ( ludzie są bardziej uczynni na vw ) dziękuję za współpracę i tak zero pożytku po zadaniu pytania także bawcie się dobrze i kiście się w swoim towarzystwie.


nikt tu ciebie nie zapraszał sam się wprosiłeś skoro nie pasuje trzeba zmienić forum
_________________
Elegance 94 benzyna automat C180
WDB2020181A225570 SPRZEDANY
W202 2.2 D 96r automat
WDB2021211A384252 Sprzedany
W202 2,2D 96r. automat 5stpopniowy kombi CLASSIC
WDB2021821F518660
 
 
yarroslav 
Jarek


Pomógł: 134 razy
Dołączył: 23 Cze 2011
Posty: 523
Skąd: Drzewica
Wysłany: 22 Grudzień 2013, 14:38   

siwy7631 - leń przez Ciebie przemawia.
Dlaczego obrażasz forumowiczów, widać że od dziecka dostawałeś wszystko na tacy.
_________________
Oba samce, oba kotne.

Była W 202 C 180 14.03.1994r.
Obecnie, jeszcze brak zdjęć, kombi W202 z 2000r 2l z podtlenkiem LPG i wialnią.

Gość rzuć okiem
 
 
siwy7631 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 47
Skąd: CTR
Wysłany: 22 Grudzień 2013, 18:57   

Powiem krótko i daję sobie spokój z tym nieuczynnym forum , pisałem prośbę bo poprostu nie chodziły mi te linki dlatego poprosiłem o pomoc ale widzę że się cwaniaczki odezwały i świrują pawiana jak mawia ferdek ale cóż nauczyło mnie to że jak umiesz liczyc to licz na siebie , po przestudiowaniu forum zauważyłem że tacy co się w moim temacie wypowiadali to potrafią tylko odsyłac do byłych tematów , ponieważ sami GÓWNO potrafią gratuluję inteligencji , jestem pewien że wasz iloraz inteligencji jest równy temperaturze pokojowej :P
_________________
... ::: i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony, a potem zapytawszy o nasze zarobki, usiadł i zapłakał ::: ...
. . . . . z listu św. Pawła Apostoła do Koryntian . . . .
 
 
wiskontii 


Pomógł: 602 razy
Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 6369
Skąd: Gdynia
Wysłany: 22 Grudzień 2013, 19:07   

siwy7631, Po to powstało archiwum i linki do poszczególnych zagadnień aby się nie powtarzać nie musisz nikogo OBRAŻAĆ :twisted: takimi tekstami myślisz ze nie mam co robić tylko naokoło wałkować ten sam temat
Za takie wyrażanie powinieneś dostać ostrzeżenie :!:
_________________
Elegance 94 benzyna automat C180
WDB2020181A225570 SPRZEDANY
W202 2.2 D 96r automat
WDB2021211A384252 Sprzedany
W202 2,2D 96r. automat 5stpopniowy kombi CLASSIC
WDB2021821F518660
 
 
Pioterek 

Pomógł: 305 razy
Dołączył: 21 Paź 2007
Posty: 2857
Skąd: Giżycko
Wysłany: 22 Grudzień 2013, 19:11   

siwy7631 napisał/a:
Powiem krótko i daję sobie spokój z tym nieuczynnym forum , pisałem prośbę bo poprostu nie chodziły mi te linki dlatego poprosiłem o pomoc ale widzę że się cwaniaczki odezwały i świrują pawiana jak mawia ferdek ale cóż nauczyło mnie to że jak umiesz liczyc to licz na siebie , po przestudiowaniu forum zauważyłem że tacy co się w moim temacie wypowiadali to potrafią tylko odsyłac do byłych tematów , ponieważ sami GÓWNO potrafią gratuluję inteligencji , jestem pewien że wasz iloraz inteligencji jest równy temperaturze pokojowej :P

No to zasłużyłeś na ostrzeżenie bezapelacyjnie.
_________________
Piotr
W114 230/8 Automatic '72 - w częściach
W124 300D '87 - ojcowy
S202 C250 Turbodiesel Sport ASB '97
W202 C180 Esprit ASB '93 - ex
 
 
 
siwy7631 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 47
Skąd: CTR
Wysłany: 22 Grudzień 2013, 20:02   

taki kurna cwany jesteś , a nie zauważyłeś że mnie też obrażono , nie dośc że forumowicze do bani to jeszcze Ty stronniczy jesteś gratuluję
_________________
... ::: i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony, a potem zapytawszy o nasze zarobki, usiadł i zapłakał ::: ...
. . . . . z listu św. Pawła Apostoła do Koryntian . . . .
 
 
Pioterek 

Pomógł: 305 razy
Dołączył: 21 Paź 2007
Posty: 2857
Skąd: Giżycko
Wysłany: 22 Grudzień 2013, 20:05   

siwy7631, pokaż mi w którym miejscu Cię obrażono?
Zagalopowałeś się kolego i to zdrowo, a Ciebie nikt nie obraził.
_________________
Piotr
W114 230/8 Automatic '72 - w częściach
W124 300D '87 - ojcowy
S202 C250 Turbodiesel Sport ASB '97
W202 C180 Esprit ASB '93 - ex
 
 
 
siwy7631 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 47
Skąd: CTR
Wysłany: 22 Grudzień 2013, 20:09   

a lenistwo i związany z tym temat kurde czytaj ze zrozumieniem albo mnie zablokuj bo jesteś nie kompetentny
_________________
... ::: i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony, a potem zapytawszy o nasze zarobki, usiadł i zapłakał ::: ...
. . . . . z listu św. Pawła Apostoła do Koryntian . . . .
 
 
Pioterek 

Pomógł: 305 razy
Dołączył: 21 Paź 2007
Posty: 2857
Skąd: Giżycko
Wysłany: 22 Grudzień 2013, 20:18   

Sam czytaj ze zrozumieniem. Nie wiem czy napisanie, że "niektórzy mają leniwca" jest obrażaniem, w mojej opinii nie. Ale Twoje teksty to już jak najbardziej.
Masz w sumie 1,8 godziny pobytu na forum, a "długo i wnikliwie" je przestudiowałeś. Wybacz, ale to nie daje Ci najmniejszego pojęcia o tym forum i wyrażanie takich opini i w taki sposób jak to zrobiłeś niestety skutkuje ostrzeżeniem.
Jak chcesz być zablokowany to pisz do admina.
_________________
Piotr
W114 230/8 Automatic '72 - w częściach
W124 300D '87 - ojcowy
S202 C250 Turbodiesel Sport ASB '97
W202 C180 Esprit ASB '93 - ex
 
 
 
siwy7631 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 47
Skąd: CTR
Wysłany: 22 Grudzień 2013, 20:27   

a zpoziomu gościa nie da się czytac ??? przeczytałem sporo a godziny logowania o niczym nie świadczą zapytałem grzecznie o rozkodowanie vinu i odesłano mnie do archiwum z którego korzystałem już wcześniej i nic nie dało ( linki nie hulały ) po tym skierowaniu spróbowałem jeszcze raz i zero pomocy tylko dalej odsyłanie do archiwum i odezwy typu leń to według ciebie jest w porządku ??? na to wychodzi że nie czytałeś ze zrozumieniem a ci odsyłacze nic więcej nie potrafią według mnie !!!

[ Dodano: 22 Grudzień 2013, 20:28 ]
jak będziesz miał coś sensownego do napisania to dopiero pisz bo jak na razie widzę że jesteś stronniczy i niekompetentny
_________________
... ::: i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony, a potem zapytawszy o nasze zarobki, usiadł i zapłakał ::: ...
. . . . . z listu św. Pawła Apostoła do Koryntian . . . .
 
 
Pioterek 

Pomógł: 305 razy
Dołączył: 21 Paź 2007
Posty: 2857
Skąd: Giżycko
Wysłany: 22 Grudzień 2013, 20:55   

siwy7631 napisał/a:
spróbowałem jeszcze raz i zero pomocy tylko dalej odsyłanie do archiwum i odezwy typu leń to według ciebie jest w porządku ???

A to co zrobiłeś potem jest w porządku? Obrażać ludzi, bo Ci się nie chce klinknąć w link podany na początku tego tematu?

siwy7631 napisał/a:
na to wychodzi że nie czytałeś ze zrozumieniem a ci odsyłacze nic więcej nie potrafią według mnie !!!

Na to wychodzi, że to nie z nami jest problem tylko z Tobą. Aha napiszę jak Ty: Według mnie !!!
Odsyłamy do archwium, bo w temacie VIN-u wszystko już zostało powiedziane, jest obszerny temat i wszystko wyjaśnione. Trzeba sobie tylko zadać minimalny wysiłek. Ale po co, skoro zamiast wyjaśnić sprawę to się zaczyna ubliżać innym.

Jak należało rozwiązać Twój problem? No to zobaczmy:

1. Klikamy w link w pierwszym poście tego tematu, czyli: http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=2857
2. W linku mamy podane trzy linki do dekoderów:
wybieramy pierwszy http://www.auto-parts.spb...b&client=dr2000 wklejamy VIN i wciskamy enter, po prawej wybieramy "karta danych" i otwiera nam się okienko z kodami wyposażenia.
Kody są opisane po rosyjsku, no ale tłumaczenie ich jest w podanym temacie, więc co i jak można się samemu dowiedzieć.
W którym momencie miałeś problem i do którego doszedłeś?

A na koniec zacytuję Ciebie, bo dobrze to tu pasuje: "jak będziesz miał coś sensownego do napisania to dopiero pisz bo jak na razie widzę że jesteś stronniczy i niekompetentny"
_________________
Piotr
W114 230/8 Automatic '72 - w częściach
W124 300D '87 - ojcowy
S202 C250 Turbodiesel Sport ASB '97
W202 C180 Esprit ASB '93 - ex
 
 
 
siwy7631 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 47
Skąd: CTR
Wysłany: 22 Grudzień 2013, 20:59   

albo masz nie równo pod czaszką albo faktycznie nie czytasz ze zrozumieniem , NIE CHODZĄ MI TE LINKI , napisałem drukowanymi żebyś zauważył i doczytał a że po rosyjsku podobno są to nie ma problemu bo znam ten język kurna CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM I nie cwaniakuj zanim nie zrozumiesz !!!

[ Dodano: 22 Grudzień 2013, 21:02 ]
zaczynam dostrzegac sens tekstu " nie dyskutuj z idiotą , bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem " sory że tak dobitnie ale szczerze i zgodnie z prawdą

[ Dodano: 22 Grudzień 2013, 21:09 ]
daj jeszcze jedno ostrzeżenie bo tylko to potrafisz , nie czytasz tylko cwaniakujesz wal śmiało nie ubędzie mi następny niepomocny tylko pewnie odsyłacz zabrakło słów prawda zabolała to ostrzeżenie trzeba da gratki
_________________
... ::: i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony, a potem zapytawszy o nasze zarobki, usiadł i zapłakał ::: ...
. . . . . z listu św. Pawła Apostoła do Koryntian . . . .
 
 
Pioterek 

Pomógł: 305 razy
Dołączył: 21 Paź 2007
Posty: 2857
Skąd: Giżycko
Wysłany: 22 Grudzień 2013, 21:09   

U mnie chodzą. WSZYSTKIE. I u innych też. Podałem jak na tacy.
Zamiast wyjaśnić na spokojnie sprawę, to znowu obrażasz ludzi niepotrzebnie.
Zachowujesz się jak szczeniak.


siwy7631 napisał/a:
zaczynam dostrzegac sens tekstu " nie dyskutuj z idiotą , bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem " sory że tak dobitnie ale szczerze i zgodnie z prawdą

Doceniłem odpowiednio Twoją dobitność. Nie zamierzam zniżać się do Twojego poziomu.
Fikaj dalej, to długo tu miejsca nie zagrzejesz
_________________
Piotr
W114 230/8 Automatic '72 - w częściach
W124 300D '87 - ojcowy
S202 C250 Turbodiesel Sport ASB '97
W202 C180 Esprit ASB '93 - ex
 
 
 
siwy7631 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 47
Skąd: CTR
Wysłany: 22 Grudzień 2013, 21:17   

szczerze powiedziawszy to i tak nie uzyskałem tutaj pomocy mimo wyjaśnień sprawy ( może trafiłem na odsyłaczy pechowo ) i nie widzę sensu zadawania więcej pytań ale chamstwa typu "Leń " bądź że " wszystko na tacy dostaje " nie zniosę bo jak ja pracowałem z i zarabiałem na życie to większoc z Was na dywan po drabinie wchodziło , Także masz jeszcze szansę 2 ostrzeżenia mi da i przez to mnie zablokowac lub dalej będę twierdził że tu nie ma ludzi pomocnych( przynajmniej ja na takich nie trafiłem ze swoim pytaniem)
_________________
... ::: i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony, a potem zapytawszy o nasze zarobki, usiadł i zapłakał ::: ...
. . . . . z listu św. Pawła Apostoła do Koryntian . . . .
 
 
Pioterek 

Pomógł: 305 razy
Dołączył: 21 Paź 2007
Posty: 2857
Skąd: Giżycko
Wysłany: 22 Grudzień 2013, 21:31   

Słuchaj jak dwa posty wyżej chciałem Ci pomóc, to mnie wyzwałeś od idiotów.
Waga słowa idiota, a waga słowa leń? Bez porównania co nie? Kto jest tutaj większym chamem?
Sam nie czytasz ze zrozumieniem, a potem pretensje. Jak sam sobie nie chcesz pomóc, to nikt Ci nie pomoże. Nie można po prostu grzecznie napisać, że byłem tam, ale z tym i z tym nie mogę sobie poradzić? Mam np. srebrne auto z beżowym wnętrzem, a z dekodera wychodzi, że to była taksówka? Wtedy wiemy, że coś zrobiłeś, ale jest jakiś zgrzyt i ludzie Ci pomogą.

Na poprzedniej stronie nic nie pisałeś, że link nie działa, więc dwa posty wcześniej zadałem pytanie: "W którym momencie miałeś problem i do którego doszedłeś?"
A Ty co mi odpisałeś? I co myślisz, że jak ktoś inny to przeczyta, to będzie chciał Ci pomóc. Wątpię. Zachowujesz się jak cham, a chcesz, żeby Ciebie szanowano i żądasz pomocy w zamian za wyzwiska? Czego dokonałeś w życiu nikt tu nie widzi i być może nie zobaczy, ale to że jesteś niekulturalny i wszystkich obrażasz to akurat już tak i opinia o Twojej osobie może być tylko jedna, niestety nie będzie pozytywna.
Pozdrawiam i twierdź sobie dalej co tam uważasz. Za darmo ostrzeżeń nie dostałeś i nie dostaniesz.
_________________
Piotr
W114 230/8 Automatic '72 - w częściach
W124 300D '87 - ojcowy
S202 C250 Turbodiesel Sport ASB '97
W202 C180 Esprit ASB '93 - ex
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,159 sekundy. Zapytań do SQL: 10