Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiewior - nowy potrzebuje pomocy w wyborze auta, rzuc okiem
Autor Wiadomość
wiewior

Dołączył: 26 Lis 2011
Posty: 37
Skąd: Żywiec
Wysłany: 29 Listopad 2011, 01:21   

Topolku dziekuje za wazne uwagi!
Jednak przyjechala ze mna, czyms mnie oczarowala jednak obiecuje Ci ze nie byl to tak pochpny wybor jak w przypadku sec'a.
Powiem tak, jestem ogolnie zadowolony (bardzo zadowolony jestem z mocy silnika), zrobilem wszystko co chcialem i chyba z 3 godziny go ogladalem
bylem na stacji diagnostycznej amortyzatory przod oba +/- 73% skutecznosci, tyl blisko 80% wiec jak najbardziej ok bo nowe podobno maja po 89% (tak mowil ten gosc od diagnostyki)
drazki, swoznie, wahacze wszystko jest jak najbardziej ok i przod i tyl
hamulce wszystkie bardzo dobre
hamulec ręczny na prawe kolo slabiej lapie natomiast lewe bardzo dobrze (musze zobaczyc czy to linka czy cos innego)
oczywscie w rzeczywistosci wyszlo wiecej korozji niz opisywal na aukcji koles i poza drzwiami kierowcy ktore sa w najgorszym stanie co widac na zdjeciach wyzej korozja chwycila bardzo delikatnie
drzwi pasazera ale to naprawde smiesznie mało,
lewy gorny rog szyby czolowej tez malo (ale jest),
troszke w bagazniku, tez bardzo malo
i dojrzalem pod lampa bardzo male purchle nad listwa tylnej tablicy rejestracyjnej czym tez sie od razu zajme
wszedlem pod auto jedyna korozja jest tylko w okolicach konca oslony walu i to na szczescie jak sie temu wnikliwie przygladalem to tylko nalot, cala reszta podwozia kurcze bylem mile zaskoczony bo bardzo ladnie wygladala.
most suchy
tlumik spoko
srodek... mmm naprawde miodzio, bardzo zadbany, podoba mi sie. Skora na kierownicy nowa, bardzo fachowa robota, co tez mile zaskoczylo to to ze w 99' nie widzialem jeszce tak zadbanej skory, oparcie kierowcy jest w zasadzie jak nowe, kompletnie zero przetarc jeszcze jutro ja obejrze dokladniej ale kurcze naprawde super stan.
Wszystkie pokolei guziki sprawdzalem i od wycieraczek, szyb lusterek, po wlasciwa prace ogrzewania klimy i opuszczania zaglowkow wszystko dziala. kazda lampka wszystkie przyciski pracują.
patrzylem sie na blache pod maska, na podluznice, na plyte bagaznika wszystko oryginalne przetloczenia zero jakichs spawów itp zabiegów.
wygluszenie maski cale nie poszarpane
silnik cos ponad 5tys km temu mial serwis (oleje filtry)
pracuje naprawde bardzo rowno (jutro proba startu na zimnym silniku po mroznej nocy, miejmy nadzieje ze bedzie wszystko wporzadku) martwie sie o to poniewaz okazalo sie ze wyciek jest rowniez pod pompa paliwa jednak oczywiscie od razu zadzwonilem do swojego mechanika i powiedzial ze przy boschowskiej pompie to zaden problem bo oczywiscie jak dzwonilem do goscia wczesniej zapomnialem sie zapytac o podstawowa kwestie na jakiej pompie jest silnik. Bosch.
auto stoi na felgach mercedesa na zimowych kolach a w grasie dostalem na te kola opony fulda letnie w bardzo przyzwoitej kondycji, skarzyl sie pan tylko na to ze glosne sa podobno.
co tu wiecej no to tyle chyba, tak jak wspomnialem na poczatku ogolnie jestem zadowolony, wiedzialem ze nie jade po idealne auto ale cena tez nie byla 16tys jak za c klase w idealnym stanie tylko troche ponizej 13tys a kupilem ostatecznie za 10800zl wiec jest ok. Pozdrawiam wszystkich i dziekuje bardzo za wszystkie rady i pomoc w kupnie tego egzemplarza
_________________
Bartek
 
 
 
TOM481 
TOM481


Pomógł: 27 razy
Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 505
Skąd: Rycerka Dolna
Wysłany: 29 Listopad 2011, 06:09   

Gratulacje Bartek :mrgreen: jak co to dzwoń mam fajne bajery do Twojej Celinki :mrgreen:
_________________
Tomek M. i Magda M.
W202 C200 CDI CLASSIC SELECTION
WDB2021341A835860
 
 
wiewior

Dołączył: 26 Lis 2011
Posty: 37
Skąd: Żywiec
Wysłany: 29 Listopad 2011, 11:16   

TOM481, dziekuje! :) brachu drogi co tam za łakocie i witaminy masz do merca :) ja wiem ze wy tam na placu to w zasadzie wszystko macie :P

dzisiaj rano przyszedlem, podgrzalem swiece, dla pewnosci dwa razy (choc nie bylo nie wiadomo jaki mroz bo pewnie spadlo w nocy max do -8 w krakowie tak mi sie wydaje) odpalil od pierwszego obrotu rozrusznika. bardzo dobrze, teraz oddam zeby zlikwidowali wycieki z tej pompy i musi byc dobrze.
_________________
Bartek
 
 
 
Camel- 
Mercmag.pl


Pomógł: 212 razy
Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 12480
Skąd: Poznań
Wysłany: 29 Listopad 2011, 14:02   

Nooo gratki wiewór. Po pijaku wczoraj czytałem te posty i potem mi się śniło, żeś Galanta kupił. A to nie ten temat :lol:
Czekamy na temat w dziale Nasze MB :)
_________________
http://mercmag.pl
C200 Sport, odbudowa: Classic, CLK, Sport T, Esprit T, Classic T, E240 Classic, CLK230 Ava, E280 Ava, Sport T V6, E320 Ava, Esprit, CLK MY04, CLK230, E280 Eleg., CLK MY06
 
 
TraczU 
Michał


Pomógł: 106 razy
Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 3854
Skąd: Okolice Łodzi
Wysłany: 29 Listopad 2011, 16:21   

Camel-, czytając to byłem pewny ze chodzi o Galanta, stad moje zdziwienie co TOM pisze ? o co mu chodzi...
Eh a ja tylko po jednym piwie :P P

TOM481,
jakie masz bajery :d moze i ja bym się na coś skusił, nie mam daleko :D
_________________

Lowered KOMPRESSOR AMG
 
 
 
TOM481 
TOM481


Pomógł: 27 razy
Dołączył: 30 Paź 2008
Posty: 505
Skąd: Rycerka Dolna
Wysłany: 29 Listopad 2011, 17:10   

TraczU, Zapraszam na plac, na pewno coś kupisz :mrgreen:
_________________
Tomek M. i Magda M.
W202 C200 CDI CLASSIC SELECTION
WDB2021341A835860
 
 
topol 
Moderator
wiochmen


Pomógł: 40 razy
Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 4027
Skąd: dalej od Warszawy
Wysłany: 29 Listopad 2011, 20:05   

wiewior, a co z tym kołem?

Najważniejsze, że zadowolony jesteś, niezawodności i gratuluję. :D
_________________
topol
Jeep Grand Cherokee Limited '04 - Wojtek
MB 420 SEC '87 - Greta - w trakcie restauracji...
MB A150 BlueEFFICIENCY '09 - Helga
MB C180 T '98 + LPG AKME - Hilda - Sprzedana....

Ludzie myślą czasem, jak zabić czas, a to czas ich zabija...

Myślisz nad LPG? Zajrzyj http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=14956

 
 
 
wiewior

Dołączył: 26 Lis 2011
Posty: 37
Skąd: Żywiec
Wysłany: 29 Listopad 2011, 22:29   

Camel-, haha przestan pic, albo pij mniej :D zadnego galanta :P

TraczU, Tom ma same dobre rzeczy :) polecam!

topol, wszystko ok, patrzylem sie od spodu na auto i szukalem i szukalem jakiegos chociaz malego znaku ze byl bity noi nie znalazlem, jak z przodu tak i z tylu wyglada na to ze jest wszystko wporzadku z tym kolem bo gdyby bylo krzywe to na diagnostyce by to wyszlo, tak mysle. dziekuje!
_________________
Bartek
 
 
 
TraczU 
Michał


Pomógł: 106 razy
Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 3854
Skąd: Okolice Łodzi
Wysłany: 30 Listopad 2011, 00:39   

wiewior, same dobre ale ja chce lepsze :D a tak serio to bardziej myslalem o gadzetach w stylu, czego nie było a co mozna miec :D
hymm np el. składane lusterka, mam w 2-gim w202 i fajny bajer
_________________

Lowered KOMPRESSOR AMG
 
 
 
topol 
Moderator
wiochmen


Pomógł: 40 razy
Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 4027
Skąd: dalej od Warszawy
Wysłany: 30 Listopad 2011, 11:49   

wiewior, no to dobrze :D
_________________
topol
Jeep Grand Cherokee Limited '04 - Wojtek
MB 420 SEC '87 - Greta - w trakcie restauracji...
MB A150 BlueEFFICIENCY '09 - Helga
MB C180 T '98 + LPG AKME - Hilda - Sprzedana....

Ludzie myślą czasem, jak zabić czas, a to czas ich zabija...

Myślisz nad LPG? Zajrzyj http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=14956

 
 
 
wiewior

Dołączył: 26 Lis 2011
Posty: 37
Skąd: Żywiec
Wysłany: 1 Grudzień 2011, 08:58   

TraczU, tak z ciekawosci a jesli np nie mam podgrzewania siedzen i chcialbym dolozyc (mowie czysto hipotetycznie bo zalezy mi na zgodnosci VIN) to czy są np juz przygotowane pod konsolą wtyczki do przyciskow a w podlodze wtyczki do mat? (tak mialem w przypadku opla, mialem oryginalnie welury kupilem siedzenia z innej wersji z podgrzewaniem + przyciski i jedyne co musialem zrobic to przykrecic je, i podpiac juz gotowe wtyczki). Jak to jest w w202?

topol, miejmy nadzieje ze dobrze, ze nic potem nie wyjdzie bo nie chce mi sie wierzyc do konca ze w Polsce, bez ksiazki serwisowej moglem kupic dobre auto. przekonam sie
_________________
Bartek
 
 
 
topol 
Moderator
wiochmen


Pomógł: 40 razy
Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 4027
Skąd: dalej od Warszawy
Wysłany: 1 Grudzień 2011, 18:32   

wiewior, można, sam taki sprzedałem prawie 2 lata temu ;)
_________________
topol
Jeep Grand Cherokee Limited '04 - Wojtek
MB 420 SEC '87 - Greta - w trakcie restauracji...
MB A150 BlueEFFICIENCY '09 - Helga
MB C180 T '98 + LPG AKME - Hilda - Sprzedana....

Ludzie myślą czasem, jak zabić czas, a to czas ich zabija...

Myślisz nad LPG? Zajrzyj http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=14956

 
 
 
wiewior

Dołączył: 26 Lis 2011
Posty: 37
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2 Grudzień 2011, 23:33   

topol, 656 LIGHT ALLOY WHEELS, 10-HOLE to ktore to fele? moglbys z neta podrzucic ich wzor? bo ja ciagle znajduje 8 dziurkowce, ale 10cio? móglbys...?
_________________
Bartek
 
 
 
Muciek 


Pomógł: 110 razy
Dołączył: 01 Paź 2011
Posty: 2850
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2 Grudzień 2011, 23:36   

wiewior napisał/a:
topol, 656 LIGHT ALLOY WHEELS, 10-HOLE to ktore to fele? moglbys z neta podrzucic ich wzor? bo ja ciagle znajduje 8 dziurkowce, ale 10cio? móglbys...?



To chyba te.
_________________
12'-14' | S124 3.0TDT 92'
14'-15' | S202 C220CDI 98'
15'-19' | CLK 200 W208 97'
19'-21' | CLK 270CDI W209 04'
 
 
wiewior

Dołączył: 26 Lis 2011
Posty: 37
Skąd: Żywiec
Wysłany: 2 Grudzień 2011, 23:40   

Muciek, dziekuje doslownie przed sekunda na nie trafilem w necie, zupelnie o tym wzorze zapomnialem. Dziekuje i tak Muciek. pozdrawiam!
_________________
Bartek
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,121 sekundy. Zapytań do SQL: 9