Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o opinię [W202 2.5 TD]
Autor Wiadomość
Padre321 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 64
Skąd: Chorzów
Wysłany: 11 Grudzień 2012, 23:06   

Borewicz87 napisał/a:
Bo mam prawko tylko na automat(zalecenie lekarza),i tak będę kupował tylko automaty,dlatego padło na merca.
A co myślisz o tych egzemplarzach kolego??

Nie, żebym się podeśmiewał, ale mam pierwszą kategorię Prawa Jazdy, łącznie z ADR - em, przejeździłem na autokarach turystycznych w ciągu 11 lat całą europę, + Maroko z Egiptem, odnawiam uprawnienia co trzy lata, ale o takim czymś niesłyszałem.
Pytanie, całkiem poważne ze względu na to iż, czeka mnie operacja kolana, a co zatym idzie może będę kulał, jak to wygląda technicznie, wpis w dokumencie, na który nie ma miejsca, to chyba już nasi ustawodawcy osiągneli kosmos....
A może jesteś inwalidą, z grupą inwalidzką i musisz poruszać się pojazdem specjalnym, czyli takim " z przeróbkami "a skrzynia ASB eliminuje konieczność przeróbki, chodzi mi o takie, że sprzęgło, hamulec i gaz na zasadzie manetki, podobnie jak w motorze...
_________________
MB W 202 2.5 TD 99 VIN WDB 2021881F829986
MB W 124 2.0 D - MIAŁEM JE 16 LAT
MB W 123 2,4 D - Miałem ją,ale pozostała w rodzinie
MB W 123 3.OD - JEST W RODZINIE
Ostatnio zmieniony przez Padre321 11 Grudzień 2012, 23:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
rafal21b 
Nowy

Dołączył: 27 Maj 2012
Posty: 156
Skąd: łódź
Wysłany: 11 Grudzień 2012, 23:09   

Ten czarny eleganc ładnie sie prezentuje niezle wyposażenie ale i tak trzeba by obejzec oba auta (srebrny classic)
_________________
http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=17219
 
 
Borewicz87 

Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 13
Skąd: Malbork
Wysłany: 12 Grudzień 2012, 07:16   

Co do uprawnień to zwykle orzeczenie lekarza ,bez żadnych przeróbek .Niejestem inwalidą, poprostu
Mam lekki problem ze stopą i tak mi łatwiej,a z tego co wiem to można przerobić samochód na rożne sposoby.A co do wpisu, to mam w ograniczeniach na prawku wpisany kod , ze tylko automat.

Odnośnie tego eleganta czarnego to zastanawiam sie czy to możliwe żeby był taki przebieg, w droższych i brzydszych egzemplarzach są większe .
 
 
Krzyś 


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 16 Sty 2012
Posty: 1033
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12 Grudzień 2012, 10:07   

No. Chłopaki. Już nie ma nad czym się zastanawiać, jeżeli chodzi o czarnego Eleganta. Dzwoniłem właśnie do faceta i pierwszy chętny go dziś rano zabrał. Nie dziwię się. Szkoda.
_________________

Pleśniak

Dziadek
 
 
Borewicz87 

Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 13
Skąd: Malbork
Wysłany: 12 Grudzień 2012, 13:49   

no i pieknie,a rano dzwoniłem to fecet nieodbierał:/ to była okazja na to wychodzi,poszukiwania ciag dalszy,ale jak brać to właśnie taką igłe.
 
 
Krzychu 


Pomógł: 61 razy
Dołączył: 06 Lut 2011
Posty: 1623
Skąd: Lubartów
Wysłany: 12 Grudzień 2012, 20:21   

Borewicz87, a to ? http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=17987
Co jest już po lifcie, tylko wypas trochę ubogi :)
_________________
Mercedes - The best or nothing
KLASA A __KLASA C __KLASA E
 
 
Borewicz87 

Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 13
Skąd: Malbork
Wysłany: 13 Grudzień 2012, 10:47   

Him,nie jest zły ,ale wyglada jakby kolega go wypicował na sprzedaż<patrz silnik>,ogólnie jest zadbany to widać ,ale w tej cenie?caly czas mam przed oczami tego czarnego eleganta :/

Tak czy siak dopiero za ok tydzień będę mógł cos kupić,liczę ze cos sie jeszcze pojawi.
 
 
artib4 
W202 250TD,1997

Dołączył: 02 Cze 2011
Posty: 26
Skąd: wałbrzych
Wysłany: 16 Grudzień 2012, 00:01   

Borewicz87 napisał/a:
Him,nie jest zły ,ale wyglada jakby kolega go wypicował na sprzedaż<patrz silnik>,ogólnie jest zadbany to widać ,ale w tej cenie?caly czas mam przed oczami tego czarnego eleganta :/

Tak czy siak dopiero za ok tydzień będę mógł cos kupić,liczę ze cos sie jeszcze pojawi.

no i sprzedałem,nie chwalac sie to był jkeden z najlepiej utrzymanych w 202 w Polsce,myslałem ze ktos go kupi z forum ale trudno
_________________
W202 250 TD 1997r.
 
 
artib4 
W202 250TD,1997

Dołączył: 02 Cze 2011
Posty: 26
Skąd: wałbrzych
Wysłany: 16 Grudzień 2012, 00:08   

Borewicz87- dlaczego człowiek nie zadzwoniłes do mnie ,bys miał jednego z najlepszych mercedesow w polsce w takim stanie,pisze to po sprZedazy bo byscie powiedzieli ze chwale sie bo chce sprzedac,a na silniku nie było zadnego plaku...ooj szukacie pewnych aut a taka perełka wam idzie sprzed nosa
_________________
W202 250 TD 1997r.
 
 
Borewicz87 

Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 13
Skąd: Malbork
Wysłany: 16 Grudzień 2012, 11:53   

Oczywiście on mi sie podobał bardzo ale i tak fundusze będę miał pod koniec tygodnia,wszystko mi tak ucieka sprzed nosa :evil: a pozatym pisałem tez z jednym kolega z forum bo tez ma do sprzedania 2.5 td esprit,i tak zapomniałem trochę o twoim modelu:/mój błąd

Jak ktoś z szanownych państwa forumowiczów bedzie miał na sprzedarz to czego szukam(2.5td,kombi,automat) , to ja bardzo chętnie zerknę :)
 
 
Borewicz87 

Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 13
Skąd: Malbork
Wysłany: 16 Grudzień 2012, 20:31   

Koledzy zerknijcie swoim krytycznym okiem na ten egzemplarz

http://otomoto.pl/mercede...-C27164655.html

Zauważyłem dziwne załamanie światła przy klimatroniku,złudzenie??

I czy warto brać sprowadzonego,słyszałem ze Niemcy lubią sie pozbywać aut jak juz coś sie zaczyna dziać . No i opłaty ,jeśli ktoś ma juz to za sobą (koszt akcyzy), to chętnie "poslucham" :D
 
 
gemge 
gemge

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 183
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 16 Grudzień 2012, 21:46   

Cytat:
No i opłaty ,jeśli ktoś ma juz to za sobą (koszt akcyzy), to chętnie "poslucham"


Niestety, chyba Cię zmartwię w kwestii opłat. Dostęp do tabel eurotaxu nie mam, ale myślę, że mniej więcej będzie tam widniała kwota taka jak w ogłoszeniu, czyli ok. 2400 euro. No i tu następuje najgorsze w całym obowiązku akcyzowym - dla pojemności powyżej 2000 cm³ akcyza wynosi 18,6%! Samo to daje już ponad 1500 pln!
Moim zdaniem całość opłat ciężko będzie Ci zamknąć w kwocie 2500 pln.
Szczegóły sprawdź sobie w jakimś kalkulatorze opłat, np. tu: http://www.autokalkulator.pl/
 
 
Krzychu 


Pomógł: 61 razy
Dołączył: 06 Lut 2011
Posty: 1623
Skąd: Lubartów
Wysłany: 16 Grudzień 2012, 21:56   

Do przebiegu dołożyłbym jakieś 150 tys... Tak rejestracja w granicach 2500zł, to tego wydaję mi się podejrzany ...
_________________
Mercedes - The best or nothing
KLASA A __KLASA C __KLASA E
 
 
Borewicz87 

Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 13
Skąd: Malbork
Wysłany: 16 Grudzień 2012, 22:02   

Tak myślałem ze z tyle wyjdzie,ale to i tak chyba Niejestem tak źle,bo ładnie jest wyposażony,a co masz na myśli podejrzany?

Mi trochę sama aukcja podpada niewiem czemu,facet ma jeszcze chyba jeszcze jednego tez kombi i automat.

Żeby go obejrzeć to z 200km musiałbym zrobic,Opyla sie jechać taki kawał?
 
 
jjankiello 


Pomógł: 54 razy
Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 2939
Skąd: Szczecin, PL
Wysłany: 16 Grudzień 2012, 22:09   

Zdjęcia zrobione tak, że wygląda spoko. Zdobądź VIN, to coś więcej będzie można powiedzieć o wypasie.
Panel przy klimatroniku rzeczywiście jest pęknięty po obu stronach - możliwe, że ktoś to nieumiejętnie kiedyś chciał zdemontować z jakiegoś powodu...
Przed zakupem podłącz SD i zobacz co mu tam piszczy w modułach...
Obejrzyj też pod kątem rdzy: klapa bagażnika, zgrzewy blach wokół tylnych lamp od wewnątrz, nadkola, dolne krawędzie drzwi oraz ramki szyb pod uszczelkami drzwi... no i podwozie, plus ew. wycieki w komorze silnika...

Co do Niemców - dobrego auta tanio nikt się nie pozbywa...
Weź pod uwagę fakt, że to auto ma NIVO (zbiornik koło pompy ABS) - rzadkość w w202. W połączeniu z oryginalnym hakiem, to daje prawo przypuszczać, ze auto od początku przeznaczone było do ciągnięcia niezbyt lekkich przyczep... nivo daje możliwość zwiększenia nacisku na hak...
_________________
Because people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do. - S. Jobs
201122, Perlmuttgrau - EX
202188, Schwarz - EX
203216, Cubanitsilver - EX
203708, Tanzanitblau
212225, Obsidianschwartz
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,069 sekundy. Zapytań do SQL: 6