Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Czarne C36 AMG Jasło
Autor Wiadomość
atQ 
Otek

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 231
Skąd: Krk
Wysłany: 28 Marzec 2013, 01:03   

slow napisał/a:
Kupowanie C36/C43 za takie pieniądze i w dodatku od handlarza jest równoznaczne ze strzałem w kolano... Każdy na tym forum kto ma taki samochód wie ile kosztuję doprowadzenie takiego samochodu do dobrego stanu bo o perfekcji tu nie mówie. Dasz za niego 18 tys. zł to włożysz jeszcze raz tyle a i tak nie będziesz zadowolony.


Teoria zaciągnięta niczym z forum w203 "kupując damę 10letnią za 20tys. trzeba do niej wsadzić kolejne 20 żeby nadawała się do jazdy" Panie c36 to jest zwykłe auto tam nic nadzwyczajnego nie ma gdzie ty chcesz wsadzić 18tysi?? nawet jak by go w chrom zrobił to tyle nie wyjdzie...
_________________
MB W202 2.2 benzyna 93r. Elegance
 
 
slow 

Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 112
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 28 Marzec 2013, 19:54   

"Panie 2.2 benzyna" jak będziesz miał taki samochód to porozmawiamy.

Pozdrawiam
_________________
C200 sport 94r. - sprzedany
C36 AMG 94r.
 
 
 
atQ 
Otek

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 231
Skąd: Krk
Wysłany: 29 Marzec 2013, 02:04   

Rozmowa z hanysami to strata czasu i pieniędzy...
_________________
MB W202 2.2 benzyna 93r. Elegance
 
 
slow 

Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 112
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 29 Marzec 2013, 02:16   

A kto powiedział, że rozmawiasz z hanysem? Ale to totalny off top co piszesz zresztą musi wyjść na twoję nie masz argumentów to uciekasz się do dziecinnych tekstów...

No ale cóż jesteś przecież mądrzejszy od papieża...

Po co się udzielasz w tym temacie jak nie masz nic konkretnego do napisania, po to żeby ludzi upokarzać.

Trochę historii "Panie Mądralo" Dąbrowa Górnicza leży na Śląsku ale jest częścią Zagłębia Dąbrowskiego. Hanysy to Ślązacy Gorole to wszyscy inni z poza Śląska czyli ja, ty, warszawiacy, opolanie, poznaniacy, gdańszczanie itd itp. czyli wszyscy Polacy oprócz ślązaków...

Proszę nie pisz już nic więcej....
_________________
C200 sport 94r. - sprzedany
C36 AMG 94r.
 
 
 
Padre321 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 64
Skąd: Chorzów
Wysłany: 29 Marzec 2013, 08:15   

slow napisał/a:
A kto powiedział, że rozmawiasz z hanysem? Ale to totalny off top co piszesz zresztą musi wyjść na twoję nie masz argumentów to uciekasz się do dziecinnych tekstów...

No ale cóż jesteś przecież mądrzejszy od papieża...

Po co się udzielasz w tym temacie jak nie masz nic konkretnego do napisania, po to żeby ludzi upokarzać.

Trochę historii "Panie Mądralo" Dąbrowa Górnicza leży na Śląsku ale jest częścią Zagłębia Dąbrowskiego. Hanysy to Ślązacy Gorole to wszyscy inni z poza Śląska czyli ja, ty, warszawiacy, opolanie, poznaniacy, gdańszczanie itd itp. czyli wszyscy Polacy oprócz ślązaków...

Proszę nie pisz już nic więcej....

Tu się z tobą nie zgadzam, mam kolegów w Dąbrowie, Kluczach, Zawierciu i Porębie którzy są większymi ślązakami, niż nie jeden z Chorzowa lub Siemianowic.
Wracając do tematu AMG, masz rację, podejrzewam że jego poprzednim samochodem było Tico...
Nie ma się co czarować, chcąc być posiadaczem AMG, trzeba liczyć się z wysokimi kosztami utrzymania go w należytym stanie, nie sztuką kupić, a potem zgrzyt...
Większość tych egzemparzy dostępnych już na naszym ręku, jest właśnie od "takich" posiadaczy, stąd ich stan techniczny...
_________________
MB W 202 2.5 TD 99 VIN WDB 2021881F829986
MB W 124 2.0 D - MIAŁEM JE 16 LAT
MB W 123 2,4 D - Miałem ją,ale pozostała w rodzinie
MB W 123 3.OD - JEST W RODZINIE
 
 
slow 

Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 112
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 29 Marzec 2013, 09:22   

Padre321 napisał/a:
slow napisał/a:
A kto powiedział, że rozmawiasz z hanysem? Ale to totalny off top co piszesz zresztą musi wyjść na twoję nie masz argumentów to uciekasz się do dziecinnych tekstów...

No ale cóż jesteś przecież mądrzejszy od papieża...

Po co się udzielasz w tym temacie jak nie masz nic konkretnego do napisania, po to żeby ludzi upokarzać.

Trochę historii "Panie Mądralo" Dąbrowa Górnicza leży na Śląsku ale jest częścią Zagłębia Dąbrowskiego. Hanysy to Ślązacy Gorole to wszyscy inni z poza Śląska czyli ja, ty, warszawiacy, opolanie, poznaniacy, gdańszczanie itd itp. czyli wszyscy Polacy oprócz ślązaków...

Proszę nie pisz już nic więcej....

Tu się z tobą nie zgadzam, mam kolegów w Dąbrowie, Kluczach, Zawierciu i Porębie którzy są większymi ślązakami, niż nie jeden z Chorzowa lub Siemianowic.
Wracając do tematu AMG, masz rację, podejrzewam że jego poprzednim samochodem było Tico...
Nie ma się co czarować, chcąc być posiadaczem AMG, trzeba liczyć się z wysokimi kosztami utrzymania go w należytym stanie, nie sztuką kupić, a potem zgrzyt...
Większość tych egzemparzy dostępnych już na naszym ręku, jest właśnie od "takich" posiadaczy, stąd ich stan techniczny...


Tu mowa o szczególnym przypadku emigracji:) za granicę;p

Kto nie miał mocnego samochodu z dużym silnikiem tego nigdy nie zrozumię więc wypowiedzi tematego kolegi nic nie wnoszą...
_________________
C200 sport 94r. - sprzedany
C36 AMG 94r.
 
 
 
misza1 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 258
Skąd: Chorzow
Wysłany: 29 Marzec 2013, 10:35   

atQ napisał/a:
Rozmowa z hanysami to strata czasu i pieniędzy...


a co ty mozesz na ten temat wiedziec?? jak pewno zaden hanys nie chce z toba godac gorolu :?
_________________
W202 C280 WDB 2020281A001986
W124 250D
W201 2.0D
Golf MK1 cabrio
 
 
atQ 
Otek

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 231
Skąd: Krk
Wysłany: 29 Marzec 2013, 10:59   

Mi tam obojętne z kim gadam hanys czy mieszaniec. Problem się pojawia jak ktoś zaczyna siać ferment. Kolega się zachowuje jak by miał co najmniej w garażu sls'a. Czujesz się wyższy bo masz rozwiercony motor czy z samego faktu posiadania znaczka amg ? Ego i wszystko jasne :roll:
_________________
MB W202 2.2 benzyna 93r. Elegance
 
 
slow 

Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 112
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 29 Marzec 2013, 11:48   

Ale jaki ferment? Bo napisałem ze swojego doświadczenia jak wyglada sprawa?

Uwierz, że nie mam jednego samochodu w garażu...

nigdzie nie napisałem, że czuję się wyższy;/ Stwierdziłem jedynie fakt jak wyglada sprawa z tego typu samochodami, a to Tobie coś zaczeło nie pasować.

Zamiast wypowiedzieć się na temat tego modelu (o którym nie masz zielonego pojęcia) to robisz zaczepki i podburzasz ludzi prowokacjami.

Jeździłem sls'em i jakoś mnie nie przekonuję i na pewno gdyby mnie bylo stać to bym go nie kupił.

Kupiłem AMG dlatego, że to w miarę mocny samochód i unikatowy. Jakby były takie same z silnikiem 3,6 albo 4,2 a bez znaczka AMG to byłoby mi to bez różnicy.

Zastanów się czasem co piszesz...
_________________
C200 sport 94r. - sprzedany
C36 AMG 94r.
 
 
 
4stars 
Jaguar XJ8

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 256
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 29 Marzec 2013, 13:01   

Miałem parę mocniejszych aut kabriolet się nawet trafił. W każdym razie, utrzymanie takich aut kosztuje ale bez przesady że trzeba drugie auto w nie wkładać.

Co do kwestii geografii to Dąbrowa górnicza to jest tak hanyska jak Częstochowa czy Będzin. W Będzinie nawet mają zamek to trochę jak część naszej pięknej Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Ale dość już o okupacji śląskiej :lol: .
_________________
Jaguar Xj8

Ex -Mercedes-benz C180 Elegance || wdb2020181A334852 || Nie znam się, ale postaram się nie udawać że tylko przechodzę... || http://www.w202.pl/viewto...t=18572&start=0
 
 
grzsol5275 
WDB2021881F507676

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2013
Posty: 741
Skąd: Zabrze
Wysłany: 29 Marzec 2013, 14:45   

4stars napisał/a:
Miałem parę mocniejszych aut kabriolet się nawet trafił. W każdym razie, utrzymanie takich aut kosztuje ale bez przesady że trzeba drugie auto w nie wkładać.
kolega chyba nie miał BMW :P kupione w stanie idealny bardzo mało jeżdzone (wiem bo znałem auto) przez rok weszło mi w nie 10tyś w tym jakieś 3tyś to moje widzi mi się,zreszta ile ludzi tyle opini,nawiązujac do tematu jednemu nie pasuje ze malowany,innemu ze zle pomalowany a jeszcze innemu sie nie podoba bo za ładny,nie lepiej powiedziec swoje sugestie na temat auta a reszte niech rozważy sam zainteresowany kupnem,ewentalnie moze umówic sie z kims z oklicy kto sie zna i jechac zobaczyc
_________________
Bóg dał nam nogi żebyśmy mogli dojść tam gdzie na glebie nie dojedziemy,Amen
http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=18737
 
 
 
hrynio24 

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 14 Gru 2012
Posty: 760
Skąd: kętrzyn
Wysłany: 29 Marzec 2013, 18:47   

ja już włożyłem 6000 pln, jeszcze z dyszka i na zlocie będę mógł się pokazać :D

WSZYSTKIM ŻYCZĘ WESOŁYCH ŚWIĄT
_________________
W202 C36 Lorinser 95r.
W126 300SE 88r. efi
 
 
Camel- 
Mercmag.pl


Pomógł: 212 razy
Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 12480
Skąd: Poznań
Wysłany: 29 Marzec 2013, 20:28   

A co w C36 jest takiego nadzwyczajnego? Zwykłe M104, póki silnik (lub osprzęt) nie klęknie, który jest inny od "zwykłych" M104, to C36 jest bardzo prostym samochodem. Slow, to, że kiepsko trafiłeś, nie znaczy, że każde C36 to złom, w które trzeba ładować i ładować. Samochód ma takie same bolączki jak C220, więc...?

Za wycieczki osobistę ukaram, bo to nie jest forum na takim poziomie.
_________________
http://mercmag.pl
C200 Sport, odbudowa: Classic, CLK, Sport T, Esprit T, Classic T, E240 Classic, CLK230 Ava, E280 Ava, Sport T V6, E320 Ava, Esprit, CLK MY04, CLK230, E280 Eleg., CLK MY06
 
 
maurycy 
C43 ///AMG


Pomógł: 97 razy
Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 5420
Skąd: Sochaczew
Wysłany: 29 Marzec 2013, 20:34   

mnie moja bestyjka z dodatkami i moim fantazjami kosztowała już chyba z 15 tysi :)
qwa jak sobie teraz policzę to bym sobie drugie jakieś auto kupił :)
_________________
MB C43 AMG
Szmaragdowe C43 AMG 98'
WDB2020331F726355

nie mam czasu pomagać poza forum, proszę nie wysyłać do mnie maili z pretensjami :)
 
 
grzsol5275 
WDB2021881F507676

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2013
Posty: 741
Skąd: Zabrze
Wysłany: 29 Marzec 2013, 20:35   

hrynio24 napisał/a:
ja już włożyłem 6000 pln, jeszcze z dyszka i na zlocie będę mógł się pokazać
ale wrażenia i zadowolenie z auta bezcenne :P
_________________
Bóg dał nam nogi żebyśmy mogli dojść tam gdzie na glebie nie dojedziemy,Amen
http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=18737
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,076 sekundy. Zapytań do SQL: 6