Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie na temat radia/firmy Naviheaven
Autor Wiadomość
jankess 


Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 27
Skąd: Radom
  Wysłany: 11 Wrzesień 2014, 17:51   Opinie na temat radia/firmy Naviheaven

Witam!
Przeglądając ostatnio allegro natknąłem się na coś takiego RADIO NAVIHEAVEN i jako, że od dłuższego czasu szukałem jakiegoś radyjka z możliwością podłączenia kamery cofania oraz nawigacją bardzo mnie ono zainteresowało bo w porówaniu do peiyinga 9909 który ma tylko 4x25 jest 4x60 jest dość dobrze wyposażone (wszystkie rzeczy potrzebne mi są, peiying ma jeszcze dodatkowo tv ale nigdy nie widziałem jak to się sprawuje pewnie aby można było coś oglądać trzeba dokupić porządną antenę) i atrakcyjne cenowo. Jeśli ktoś miał styczność bądź zwyczajnie chce się wypowiedzieć to będę bardzo wdzięczny. Jeśli ktoś zna jakieś inne radyjko z navi możliwością odtwarzania divix i możliwością podpięcia kamery cofania które jest zwykłego rozmiaru 1 din (bo kupowanie ramki do celiny od w210 to dorzucenie do inwestycji minimum 200zł z tego względu wolał bym 1din). Z góry dziękuję za info :D
Załączam filmik który prezentuje trochę radyjko RADYJKO
_________________
C180 Classic
 
 
Fez 
Fez

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 85
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 11 Wrzesień 2014, 18:23   

Może zacznę od trochę innej strony, każdy bierze co mu się podoba, ale czy na prawdę radio z tyloma bajerami będzie ci w rzeczywistości potrzebne. Tak naprawdę to każdy obecnie telefon komórkowy posiada te wszystkie funkcje, dodatkowo mogę cię zapewnić, że każdy GPS za połowę ceny, którą chcesz przeznaczyć na to radio będzie działał lepiej(w odniesieniu do nawigacji). Pamiętaj również, pomijając względy estetyczne, że duży wysuwany wyświetlacz takiego radia utrudni Ci obsługę panelu ogrzewania-klimatyzacji. No i została jeszcze jedna rzecz, musisz zdać sobie sprawę, że na radio tego typu może być wielu "chętnych i ciekawskich" i zadać sobie pytanie czy o takie zainteresowanie Ci chodzi ewentualnie czy będziesz brać to do głowy.
 
 
jankess 


Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 27
Skąd: Radom
Wysłany: 11 Wrzesień 2014, 19:24   

Kolego Fez twoje uwagi na pewno są trafne, z tego względu przed zakupem wolałem napisać post żeby osoby które miały coś takiego się wypowiedziały jak tego typu radia się sprawują. Nie jestem w 100% zdeterminowany aby coś takiego nabyć rozważam jeszcze zakup normalnej nawigacji. Sama myśl o takiej niby stacji multimedialnej nasuwa mi się z tego względu iż mam radyjko do wymiany bo przestało czytać płyty a samego radia nie jestem w stanie słuchać robiąc min 150-200 km dziennie. Więc pomyślałem że koszt nowego radia + koszt nawigacji będzie zbliżony do ceny czegoś takiego. W każdym razie dziękuję bardzo za wypowiedź
_________________
C180 Classic
 
 
maurycy 
C43 ///AMG


Pomógł: 97 razy
Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 5420
Skąd: Sochaczew
Wysłany: 11 Wrzesień 2014, 20:57   

nigdy w życiu nie kupiłbym takiej chińskiej zabawki, takie odtwarzacze dobrych firm potrafią stwarzać problemy
mam obecnie Pioneer AVH 5200DVD

i takim wyborem bym się kierował, czyli np Alpine, Pioneer ewentualnie JVC
oczywiście nie musi być nowe :P
jeżeli chcesz taki radioodtwarzacz i ma mieć dużo bajerów typu navi itp....
to szykuj 3K PLN i nie mniej :)
taką tandetę sobie odpuść dobrze Ci radzę.
miałem wcześniej trochę oldschoolowe radio ale także pioneer było z roku 2004 więc już 10 latek działało wyśmienicie
co do panelu ogrzewania to żaden problem z dostępem nie słuchaj innych :P na dowód że się da :P
https://www.youtube.com/watch?v=5rtd9Xdey2o

p.s. jeżeli chcesz dobrą navi to sobie ją kup będziesz tracił mniej czasu na dojazd i szukanie :D oraz zawsze możesz sobie zrobić update nowych map a takie ustrojstwo nie ma żadnego supportu od producenta :D
_________________
MB C43 AMG
Szmaragdowe C43 AMG 98'
WDB2020331F726355

nie mam czasu pomagać poza forum, proszę nie wysyłać do mnie maili z pretensjami :)
 
 
Fez 
Fez

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 85
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 11 Wrzesień 2014, 21:06   

Przeciez nie powiedziałem nie prawdy:P w standardowym ułożeniu panelu środkowego będzie mieć ten problem ;p
 
 
maurycy 
C43 ///AMG


Pomógł: 97 razy
Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 5420
Skąd: Sochaczew
Wysłany: 11 Wrzesień 2014, 21:12   

Fez, nie no luzik taki żart z mojej strony :P
_________________
MB C43 AMG
Szmaragdowe C43 AMG 98'
WDB2020331F726355

nie mam czasu pomagać poza forum, proszę nie wysyłać do mnie maili z pretensjami :)
 
 
jankess 


Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 27
Skąd: Radom
Wysłany: 11 Wrzesień 2014, 21:27   

Na radio za więcej niż 1000 zł to się nie porywam bo nie jestem pewien czy nie przyszedł by taki zły czas że ani radio by mi nie zostało a i szyby którejś mogło brakować bo parkuję w różnych miejscach, gdyby auto stało tylko i wyłącznie w garażu to może i bym się pokusił o coś z takiej wyższej półki ale wydając już tyle zrobił bym to w ramce od w210 i kupił radyjko 2 DIN jakoś tak inaczej środek wygląda no i ze sterowanie nawiewami nie było by żadnego problemu :P W każdym razie dzięki panowie za wypowiedzi czas chyba raczej poszukać jakiejś dobrej navi :D
_________________
C180 Classic
 
 
maurycy 
C43 ///AMG


Pomógł: 97 razy
Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 5420
Skąd: Sochaczew
Wysłany: 11 Wrzesień 2014, 21:44   

takie radio jak moje kosztuje obecnie mniej niż 1000 PLN
a złodziej jak będzie patrzył to myślisz że z cennikiem biega?? zerknie i albo bije szybę albo nie....
_________________
MB C43 AMG
Szmaragdowe C43 AMG 98'
WDB2020331F726355

nie mam czasu pomagać poza forum, proszę nie wysyłać do mnie maili z pretensjami :)
 
 
jankess 


Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 27
Skąd: Radom
Wysłany: 11 Wrzesień 2014, 22:22   

Chodziło mi o to że kradzież takiego radia do 1000 bym jakoś przebolał ale jak bym wydał ze 3000 i ktoś by mi skrobnął to bym się już masakrycznie wnerwił, mój znajomy jeździł omegą kombi wartą ze 3500 a że jest audiofilem to wzmaki radio skrzynie basowe itp były za cenę taką jak samochód prawie no i się okazało że jak ktoś zobaczył takie cuda przez szybkę to i szybkę stracił i całe audio i teraz z jego audiofilii zostało tylko to że ma radio za 400 zł i helixy bez wzmacniacza :D
_________________
C180 Classic
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,105 sekundy. Zapytań do SQL: 10