Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
zbiornik paliwa
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 9 Marzec 2006, 16:18   zbiornik paliwa

Witam Mam prosbe czy ktos ma moze schematy zbiorniku paliwa w c-klasie rocznik 94 . U mnie jest chyba cos nie tak bo po zatankowaniu ponad 30 litrow auto zrobilo 100km i stanelo wskaznik paliwa pokazuje prawie pół zbiornika . Wycieku paliwa nie ma przewody tez nie sa uszkodzone , pompa działa , filtr wymieniłem . A takie wypadki zdazaja sie czesto auto zatankowane staje po iluś km a po dolaniu paliwa problem znika
 
 
Przemek 
Site Admin
W202 C180 LPG Esprit

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Gru 2005
Posty: 405
Skąd: lubuskie
Wysłany: 9 Marzec 2006, 21:17   

Witam
Dziwna sprawam, podejzewal bym filtr paliwa i przewody ale skoro wymionione i sprawdzone ?
_________________
W służbie Jej Królewskiej Mości
W202 C180 Esprit LPG => BRC Sequent 24
 
 
Gość

Wysłany: 10 Marzec 2006, 00:15   

Bardzo dziwna i wszystko sprawdzone .
Myślałem ze tam jest moze zbiornik dwu komorowy i jest jakas pompka która pompuje z jednej komory do drugiej . Ja juz wymiekam .
Nie wiecie moze co trzeba wymienic w silniku bo chodzi jak klekot (diesel) a to 1.8 benzyna słychac jak cos stuka
 
 
Lukas 
Moderator

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 440
Skąd: Brodnica
Wysłany: 10 Marzec 2006, 08:49   

TurboMen napisał/a:
Bardzo dziwna i wszystko sprawdzone .
Myślałem ze tam jest moze zbiornik dwu komorowy i jest jakas pompka która pompuje z jednej komory do drugiej . Ja juz wymiekam .


Tak-o ile się orientuję to tam jest zbiornik 2-komorowy i wygląda to na problem z przepływem więdzy komorami.
_________________
202 200D '93 - Aż żal się spieszyć
 
 
Aloiz 


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 754
Skąd: Sanok
Wysłany: 26 Czerwiec 2007, 21:37   

Ja mam podobny problem, bo albo mam jakiś syf w zbiorniku albo któraś pompka pada ......jutro sprobuje wyciągnąć zbiornik i obadać sprawę.....coś mi sie zdaje ze będę musiał odkręcić Wal napędowy żeby wyciągnąć zbiornik.... czasami silnik chodzi ładnie żeby po chwili zaczął chodzić jak traktor ( obroty to jakieś 100 - 300). Średnio co miesiąc muszę coś wymienić w tym aucie i koszt to jakieś 200 - 500 zł..... Nie takie miałem mniemanie o Mercedesie....: :? ?
_________________
Ex: C180 Elegance '94
WDB2020181A089266
E320 CDI Avantgarde '99
WDB2100261A988449
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,121 sekundy. Zapytań do SQL: 10