Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Kaseta adapter - problem z radiem [problem rozwiązany]
Autor Wiadomość
filu667

Dołączył: 24 Gru 2014
Posty: 17
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28 Czerwiec 2015, 22:41   Kaseta adapter - problem z radiem [problem rozwiązany]

Witam :)

Sprawa wygląda następująco. Mam standardowe radio Becker BE1150. Do słuchania muzyki z urządzeń przenośnych używam kasety Sony (http://ecx.images-amazon.com/images/I/41Lx9CC699L._SY300_.jpg). Niestety radio po kilku minutach słuchania uporczywie próbuje przerzucić się z TRACK 1 na TRACK 2, na którym przestaje odtwarzać muzykę. Przełączanie z powrotem nic nie daje. Dopiero gdy zgaszę auto na dłużej to radio się restartuje i mogę znowu przez kilka minut czegokolwiek posłuchać.

Czy ktokolwiek z was spotkał się z podobnym problemem? Jest to dla mnie tak upierdliwe, że aż momentami zastanawiam się czy nie kupić nowego radia z wejściem na kartę pamięci. Z drugiej strony zależy mi na zostawieniu klasycznego radia.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez filu667 12 Lipiec 2015, 21:31, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
tadziora


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 170
Skąd: Yelonki
Wysłany: 28 Czerwiec 2015, 22:45   

I problem zniknie a jakość duuuuzo większa :wink: http://allegro.pl/becker-...61.html#thumb/1


Pzdr
 
 
filu667

Dołączył: 24 Gru 2014
Posty: 17
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28 Czerwiec 2015, 22:56   

Ciekawa opcja :) Nie pomyślałem o tym. Zastanawiam się tylko którędy puściłbym ten kabelek.
 
 
tadziora


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 170
Skąd: Yelonki
Wysłany: 29 Czerwiec 2015, 07:15   

filu667 napisał/a:
Ciekawa opcja :) Nie pomyślałem o tym. Zastanawiam się tylko którędy puściłbym ten kabelek.


Jak masz Polkę pod radiem to tam najlepiej lub do schowka :wink:


Pzdr
 
 
filu667

Dołączył: 24 Gru 2014
Posty: 17
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29 Czerwiec 2015, 08:03   

Dzięki za radę, chyba się zdecyduję bo póki co nie widzę innej opcji. Pytanie jednak zostawiam nadal jako otwarte.

[ Dodano: 5 Lipiec 2015, 20:41 ]
Niestety ktoś szybciej zdecydował się ode mnie na kupno tego radia a ja mam w tym miesiącu o wiele większe wydatki związane z samochodem - wymiana zardzewiałych części. Na razie wygrzebałem stare kasety z pudła i radio gra świetnie. Ale na dłuższą metę raczej nie wystarczy :?

[ Dodano: 12 Lipiec 2015, 21:35 ]
Udało mi się załatwić ten problem i nie kosztowało mnie to ani grosza. Sprawa wygląda następująco - jeśli odtwarzacz próbuje na siłę zmienić kasetę z SIDE A na SIDE B, to trzeba z niej wymontować jeden z elementów. Wszystko jest fajnie opisane na stronie:

http://www.instructables....evers/?ALLSTEPS

Mogę odtwarzać muzykę z telefonu albo iPoda a jakość lepsza niż z kaset :) Mam nadzieję że komuś się przyda ta wskazówka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,105 sekundy. Zapytań do SQL: 10