Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Lekkie zmiany
Autor Wiadomość
Kubus

Dołączył: 13 Mar 2016
Posty: 4
Skąd: NT
  Wysłany: 15 Marzec 2016, 17:46   Lekkie zmiany

Witam, chciałbym zapytać o poradę na temat pewnych zmian, które zamierzam wdrożyć w swoim samochodzie. Postanowiłem trochę poprawić estetykę wewnętrzną swojego samochodu, generalnie zacząłem wymieniać niektóre elementy, które były już zmęczone życiem i nie wyglądały za bardzo atrakcyjnie. W efekcie otrzymałem czyste, schludne wnętrze, które cieszy oko. Teraz przymierzam się do poprawy komfortu bytowania w samochodzie. Chciałbym podkreślić, że przeczytałem wiele wątków na forum, nie tylko tym, natomiast miałem wrażenie, że ludzie chcieli uzyskać zbyt wysokie efekty przy zbyt niskim nakładzie, ja natomiast oczekuję tylko odpowiedniej relacji, pomiędzy ceną do a jakością (osiągami), tego co zamierzam kupić. A więc...

Po pierwsze - postanowiłem wytłumić drzwi, na myśl przychodzą mi Dynamaty. Jednak, gdyby ktoś mógłby mi pomóc w wyborze tańszego zamiennika byłbym bardzo wdzięczny. (tak, zdaje sobie sprawę, że tanie =/= dobre). Słyszałem coś o taśmach dekarskich z CASTO oraz matach bitumicznych w sklepach CA, które są tańsze :)

Po drugie - chciałbym poprawić nagłośnienie, zaznaczam POPRAWIĆ - nie podnieść poziom nagłośnienia o nie wiadomo ile poprzeczek w górę, dlatego zastanawiam się nad czymś prostym: Przód - głóśniki Hertz DSK 165.3 oraz Tył - głośniki Hertz DSK 130

Po trzecie - radio, wystarczy mi zwykłe USB, które w połączeniu z zestawem z góry da mi przyjemny efekt. Myślałem nad Pionieerem DEH-16000UB - posiadam w innym samochodzie i jak dla mnie jest w sam raz, do moich potrzeb wystarcza w zupełnośći :)

Generalnie na "car-audio" chciałbym wydać do 1,000zł. Jest to niewiele, ale moje oczekiwania są również niewielkie, zamierzam tylko poprawić nagłośnienie, które jest nieco zmęczone życiem i nie brzmi zbyt miło. Nie zamierzam budować zestawu do podbijania spotów - ot taki zestaw na niedzielne wycieczki:) Pozdrawiam serdecznie.
_________________
W202 ESPRIT 94' c180
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,113 sekundy. Zapytań do SQL: 9