Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
lusterka- odkrecanie
Autor Wiadomość
djmantis

Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 34
Skąd: Szczecin
Wysłany: 4 Sierpień 2007, 12:53   lusterka- odkrecanie

witam,
tradycyjnie ukradli mi lusterka z mojej gwiazdy-mam pytaine o montaz - montuje je sie tzn przykręca od srodka czy od zew. bo tak je uradli ze wyglada to jak by je wykrecili... moze macie jakies sposoby zeby je zabezpieczyc przez nast kradzieza????

pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Daniel
_________________
C180 94 rok Elegance
 
 
ADAMS 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 106
Skąd: WLKP
Wysłany: 4 Sierpień 2007, 13:12   

Witam niestety sposobow na to nie ma chyba ze dasz jakies specjalne srobki na jakis dziwny kluczyk bo przykrecane niestety sa od zewnatrz. Pozdro
 
 
 
berserkers 
Mr.Radek


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 243
Skąd: Szczecin
Wysłany: 4 Sierpień 2007, 13:24   

Przykręć na TORXY, napewno bedzie je trudniej odkrecic niz normalne
_________________

 
 
lojek 
mesio

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 607
Skąd: Szczecin
Wysłany: 4 Sierpień 2007, 13:46   

Temat lusterek był już omawiany i wg mnie najlepiej jest rozwiercić śruby ja mam tak u siebie. Jednak zaraz pojawi się pytanie a co jeżeli będę chciał je zdemontować - to wtedy po prostu rozwiercasz je do końca.
_________________
W 202 z 1995- sprzedany
W 203 C200 K z 2002r - sprzedany
W 202 z 1993 2,2 benzyna w automacie
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi ... naprawdę ...aż ciężko czasami ich wyprzedzić.
 
 
qbapascal 
-=qban=-


Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 102
Skąd: wrocław
Wysłany: 4 Sierpień 2007, 16:51   

lusterka wkłady oznakowałem.... nakleilłem ramke bo... nocą nie widać numerów na lustrze... jeżeli chodzi o śruby w lusterku to zalepiłem je poxipolem.... rozwiązanie dość konkretne bo jumak nie wydrapie kleju a sam jak bedziesz chciał je odkrecic to powoli powoli dodrapiesz sie do srubki ... tak mi sie wydaje.... najważniejsze wkłady lusterek to idzie w moment... niestety
_________________
-=qban=-
w202 '95 elegance 1,8 benz , lpg
MONDEO 96' TDi
MITSUBISHI COLT 89' 1,8D
GOLF MK1 79' 1.1
 
 
 
djmantis

Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 34
Skąd: Szczecin
Wysłany: 4 Sierpień 2007, 17:47   

qbapascal : jaka ramke nakleiles?
_________________
C180 94 rok Elegance
 
 
qbapascal 
-=qban=-


Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 102
Skąd: wrocław
Wysłany: 4 Sierpień 2007, 19:31   

wycinasz z folii samoprzylepnej najlepiej czerwonej bo to widać nocą i nalepiasz dookoła wygrawerowanego numeru na lustrze z daleka widać wtedy rzuca sie to w oko a złodziejaszek daruje sobie Twoje wkłady.... czasem nocą szarpią i nie widzą co....dopiero potem zobaczy ze ma numery na szkłach i.. je wyrzuca bo nikt normalny tego nie kupi ....

[ Dodano: 4 Sierpień 2007, 19:39 ]
jak mi dżwigneli wkłady to zacząłem zwracać uwage...na wkłady innych.. jak jeżdzę po mieście... najpiękniejsze pomysły mają taxówkarze... jak zaobserwowałem.... jakieś druciki wkładają pionowe w obudowe lustra i lusterko wygląda jak za "kratkami" inny znowu miał pocięte szkło potrzaskane leciutko... inny zaś wstrzyknał pod wkłady silikon..aż sie wylewał.. (nie wiem co to mu dało ;) ) ale osobiscie uwazam ze takie oznakowanie wkładów obramowanie wygrawerowanych numerów... i zalepienie srub poxipolem to wystarzczające...całowity koszt to jakies 25zł (20zł oznakowanie 5zł klej )
_________________
-=qban=-
w202 '95 elegance 1,8 benz , lpg
MONDEO 96' TDi
MITSUBISHI COLT 89' 1,8D
GOLF MK1 79' 1.1
 
 
 
waldek500 

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 330
Skąd: Chełm
Wysłany: 4 Sierpień 2007, 20:24   

jak nie bedzie mogł wykręcic to po prostu oberwie je panowie lub porysuje auto.
_________________
E250 TD 98' avantgarde ale z przerobionym zawieszeniem.
 
 
buli.mercedes 
Gaz do dechy

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 140
Skąd: Gdansk
Wysłany: 4 Sierpień 2007, 20:26   

waldek500 napisał/a:
jak nie bedzie mogł wykręcic to po prostu oberwie je panowie lub porysuje auto.


dokladnie zrobi to na zlosc za to ze masz za dobrze zabiespieczone auto :)
 
 
 
qbapascal 
-=qban=-


Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 102
Skąd: wrocław
Wysłany: 4 Sierpień 2007, 20:58   

nie sądze... złodziej jak widzi ze jest lipa idzie dalej nie zrobi Ci na złość... narobi hałasu ? wątpie... nie urwie pojdzie do następnego... u mnie auto stało pod latarnią nocą wkłady wyjęte po mistrzowsku zostawił wtyczke od podgrzewania itd.. nic nie połamane... jak serwisant jakis.... dzien po tej akcji... na allegro nagle pojawiają sie takie same wkłady z mojeggo miasta...a na innych aukcjach goscia widze same lusterka listwy i halogeny od mercedesów , bmw i audi... ;] życie ;/....
_________________
-=qban=-
w202 '95 elegance 1,8 benz , lpg
MONDEO 96' TDi
MITSUBISHI COLT 89' 1,8D
GOLF MK1 79' 1.1
 
 
 
buli.mercedes 
Gaz do dechy

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 140
Skąd: Gdansk
Wysłany: 4 Sierpień 2007, 21:01   

qbapascal napisał/a:
nie sądze... złodziej jak widzi ze jest lipa idzie dalej nie zrobi Ci na złość... narobi hałasu ? wątpie... nie urwie pojdzie do następnego... u mnie auto stało pod latarnią nocą wkłady wyjęte po mistrzowsku zostawił wtyczke od podgrzewania itd.. nic nie połamane... jak serwisant jakis.... dzien po tej akcji... na allegro nagle pojawiają sie takie same wkłady z mojeggo miasta...a na innych aukcjach goscia widze same lusterka listwy i halogeny od mercedesów , bmw i audi... ;] życie ;/....

mogles cos z tym zrobic . zglosic ze ci ukradli a koles ma twoje zeczy :)
 
 
 
qbapascal 
-=qban=-


Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 102
Skąd: wrocław
Wysłany: 4 Sierpień 2007, 21:03   

byłem na psiarni ale... nic nie dało.... lusterka byly wtedy nieoznakowane... pokazalem komisarzowi "zawadzie" aukcje (wydrukowalem) co facet sprzedaje itd... powiedzial ze sprawdzi to ;] a ...jezeli chodzi o moje lustra to nie ma szans jak nie byly oznakowane.. to wlasnie on dał mi namiar na goscia co znakuje to we wro kwarcem... mozesz sobie praktycznie oznakować wszystko.... ;D
_________________
-=qban=-
w202 '95 elegance 1,8 benz , lpg
MONDEO 96' TDi
MITSUBISHI COLT 89' 1,8D
GOLF MK1 79' 1.1
 
 
 
waldek500 

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 330
Skąd: Chełm
Wysłany: 4 Sierpień 2007, 21:06   

pie.......lą nie chce im sie pracowac. u nas gosc miał na allegro tysiace kolpaków i zalatwili go.
_________________
E250 TD 98' avantgarde ale z przerobionym zawieszeniem.
 
 
buli.mercedes 
Gaz do dechy

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 140
Skąd: Gdansk
Wysłany: 4 Sierpień 2007, 21:06   

qbapascal napisał/a:
byłem na psiarni ale... nic nie dało.... lusterka byly wtedy nieoznakowane... pokazalem komisarzowi "zawadzie" aukcje (wydrukowalem) co facet sprzedaje itd... powiedzial ze sprawdzi to ;] a ...jezeli chodzi o moje lustra to nie ma szans jak nie byly oznakowane.. to wlasnie on dał mi namiar na goscia co znakuje to we wro kwarcem... mozesz sobie praktycznie oznakować wszystko.... ;D


no w sumie wiadomo jak jest z nasza polska policja . nic nie zrobia dopuki nie dostana w kieszen :twisted:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,107 sekundy. Zapytań do SQL: 10