Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
c250td TUNING
Autor Wiadomość
Takes 

Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 3
Skąd: rzeszow
Wysłany: 19 Wrzesień 2016, 22:40   c250td TUNING

chcialbym zapytac kogos kto juz bawil sie takimi rzeczami ;)

chcialbym wykrzesac cos wiecej ze swojego 2,5 5cyl i nie chodzi mi tu o program.
moze sa jakies patenty p&p np turbiny, IC, wtryskow czy pompy :)
wspomne ze samochod to kompletna seria, zdrowa seria

z gory dziekuje
 
 
Dandiee 
Gwiazda


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1157
Skąd: Głogów
Wysłany: 19 Wrzesień 2016, 22:54   

Nie ma p&p . KUP fmic 300zł do 350km zamontuj go to podstawa... później już z górki. Większe turbo i dalej chłopaki z ECU Wrocław tobą pokierują ;) To nie są tanie koszty weź pod to uwagę. Fajnie zrobić wydech od podstaw - tzn cały wyspawany ... downpipe - bez katów i innych eko dupereli
_________________
Moja Celina CDI

Jakieś pytania? - pisz na PW

WDB2021331A737483
 
 
 
Takes 

Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 3
Skąd: rzeszow
Wysłany: 19 Wrzesień 2016, 23:05   

zdaje sobie sprawe z tego ze fmic to podstawa ;) raczej chodzilo mi o jakas konretna turbawke, widzialem ze sporo ludzi wklada holseta hx35 ale co za tym idzie musi miec paliwo wiec pytalem tez o wtryski, pompe.
co do wydechu to nie ma sensu chyba go ruszac, w serii jest 2,5cala, z ori katem nie smierdzi i jest cicho- mnie to pasuje, ewentualnie pod wieksze turbo wlasnie jakiegos 2,75''dp mozna by pomyslec.

mowisz ECU Wroclaw? a co to za firma? tzn maja doswiadczenie w strojeniu takich starym mercow? i beda umieli podpowiedziec zeby bylo rozwojowo?
 
 
Dandiee 
Gwiazda


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1157
Skąd: Głogów
Wysłany: 19 Wrzesień 2016, 23:25   

Takes napisał/a:
w serii jest 2,5cala

2.5 czy 2,25?

nawet jeśli to ori kat - wszystkie poważniejsze "mody" mają w sobie już przelotowe wydechy żeby zrobić swobodny wylot spalin

Druga sprawa ... 2.5cala to downpipe 3cale by się przydał . To jest 2.5TD - stara jednostka. Musisz pogadać z pompiarzami którzy się tym zajmą i przerobią ją. Podejrzewam, że wymiana sekcji na 7mm załatwi sprawę - tylko znajdz firme albo warsztat co się tym zajmie.Najprędzej dostaniesz 6mm. Chłopaki na TDiklub oprócz sekcji i tej turbawki co wymieniłeś + mega dobre strojenie uzyskują niezłe wyniki. Dobrze nawet jakby Ci to turbo 1.6bara wydmuchało po strojeniu to już będzie mega. Intercooler wydajniejszy i jazda.
Z tego co pamiętam jak byłem ECU Project Wrocław pytałem się o inne modele tych silników i chłopaki śmiało podchodzą do 2.5TD , więc warto by się zapytać. Zresztą każdy pomiar zrobią dokładnie i powiedzą Tobie co by się przydało zrobić zeby uzyskać jeszcze lepsze wyniki - ale wtedy już albo wydajesz kupę siana albo zostajesz z tym co masz bo to tanie rzeczy nie sa
_________________
Moja Celina CDI

Jakieś pytania? - pisz na PW

WDB2021331A737483
 
 
 
Michael 

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 572
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 20 Wrzesień 2016, 11:12   

Widzę że jesteś z rzeszowa, w sprawie pompy odezwij się do nich, jeżeli oni nie ogarną to myślę że mało osób podejmie się przeróbki twojej pompy
http://www.dieseltracz.pl/

Możesz też pogadać z nimi ale wątpię że coś doradzą, za stare auto

http://rs-service.eu/
_________________
W202 by Michael
W210 by Michael
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,148 sekundy. Zapytań do SQL: 10