Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Programowanie komputera ECU
Autor Wiadomość
m4t3usz 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 13
Skąd: Słupsk
Wysłany: 16 Styczeń 2017, 00:36   Programowanie komputera ECU

Witam, jakiś czas temu podjąłem się trochę karkołomnej naprawy problemu z odpaleniem samochodu co skończyło się wymianą komputera, blokady kierownicy i stacyjki do której był nowy kluczyk i wszystko było by super bo auto spisane na śmierć za granicą ożyło za kwotę około 500 zł, ale przechodząc do meritum moje pytanie brzmi czy komputer można przeprogramować ponieważ to że jest z sedana i brak działającej tylnej wycieraczki mogłem znieść, to ostatnio z racji, że przyszła zima zauważyłem jeszcze jedno otóż prawdopodobnie nie działają mi systemy wspomagania przy trudnych warunkach, ( dawniej gdy poślizgnąłem się nawet na piasku nad zegarami migał pomarańczowy wykrzyknik - aktualnie brak), niestety spostrzegłem ten problem dopiero po wpadnięciu w nie male tarapaty i zatrzymaniu się na bandzie przy drodze :( dupa rozbita :( . Piszę najpierw tutaj może ktoś się orientuje czy da się wykonać taką adaptację zanim pojadę na komputer i jakiś magik będzie mi wciskał kit.

Pozdrawiam !
_________________
MERCEDES-BENZ W202 C250 TD KOMBI ELEGANCE
WDB2021881F696981

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,078 sekundy. Zapytań do SQL: 9