Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Ponowne problemy z kluczykiem i stacyjką.
Autor Wiadomość
m4t3usz 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 13
Skąd: Słupsk
Wysłany: 4 Kwiecień 2017, 01:14   Ponowne problemy z kluczykiem i stacyjką.

Witam, na wstępie napiszę, że godzinami czytam wszystkie możliwe tematy związane z kluczykami stacyjką, łącznością itd. niestety nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie.

Jakiś czas temu umarł mi samochód opisywałem to w poście : http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=24684

Po wymianie stacyjki, blokady i komputera, cieszyłem się sprawnym autem (pomijając mankamenty że ECU SET był nie z kombi i np wycieraczka nie ruszyła), aż do niedawna, otóż podczas badania technicznego auto zdechło na dobre. Na szczęście nauczony wcześniejszymi przygodami blokada kierownicy nie blokowała więc udało się auto wypchnąć na zewnątrz i znów to samo kompletny brak reakcji na kluczyk dwa systemu umarły jednocześnie.

Tym razem jednak zdecydowałem się na naprawę jak się okazało oryginalnego zestawu z mojego auta który czekał w domu za 400 zł gość w tydzień naprawił starą stacyjkę i wszystko działa no prawie wszystko i tu moje pytanie:

- Poprzednio nie wiem jak to zrobiłem ale szyby z początku nie miały opcji domykania po mocniejszym naciśnięciu guzika zamknięcia, lub otwarcia danej szyby teraz trzeba trzymać, czy można to jakoś zaprogramować ?
- Wiecie może jak sprawić żeby auto zamykało się sygnałem radiowym ? Ponieważ aktualnie po naprawie muszę otwierać i zamykać z 1m celując w klamkę czyli łapie tylko podczerwień.

Pozdrawiam :)
_________________
MERCEDES-BENZ W202 C250 TD KOMBI ELEGANCE
WDB2021881F696981

 
 
haftar 
haftar

Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 29
Skąd: Gliwice
Wysłany: 4 Kwiecień 2017, 17:53   

z tego co pamiętam to otwórz całkowicie przyciskiem szybę, następnie przytrzymaj przycisk zamykania do momentu zamknięcia i jeszcze przez chwilę aż kliknie w drzwiach (po kilku sek od zamknięcia szyby) - powinno się zakodować domykanie

co do zamykania radiowego totalnie nie pamiętam
_________________
ex W202 C250TD
W220 320CDi
 
 
m4t3usz 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 13
Skąd: Słupsk
Wysłany: 5 Kwiecień 2017, 00:24   

Szybę sprawdzę jutro, a z tym kodowaniem na radio to próbuje wszystkiego trzymać zamykanie otwieranie celuje w co się da i nic ;( całe szczęście, że ta podczerwień działa.
_________________
MERCEDES-BENZ W202 C250 TD KOMBI ELEGANCE
WDB2021881F696981

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,108 sekundy. Zapytań do SQL: 9