Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Podniesienie mocy w CDI.
Autor Wiadomość
skejcik12321 

Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 2
Skąd: Mazury
Wysłany: 18 Kwiecień 2017, 14:58   Podniesienie mocy w CDI.

Witam,

Na początku chciałbym napisać, że nie wiedziałem do końca co napisać w tytule, więc może być trochę omylny i nie do końca dotyczyć mojego pytania. Ale do rzeczy. Byłem szczęśliwym posiadaczem mojej gwiazdy, jednak jakiś czas temu, sporadycznie, ale pojawił się problem z puszczeniem blokady po wsadzeniu kluczyka - rybki. Było to coraz częściej, aż pewnego strasznego dnia, nie odskoczyła w ogóle. Szczęście w nieszczęściu, ponieważ stało się to pod moim domem, więc obyło się bez lawety. Postanowiłem kupić cały zestaw startowy, żeby nie bawić się w jakieś kodowanie kluczyków, znalazłem akurat jeden w swojej okolicy, jednak różni się jednym szczegółem. Mój mercedes to C200, 2.2 CDI z '99, automat o mocy 102KM a ten z którego pochodzi ten zestaw jest identyczny, rok produkcji, skrzynia biegów, pojemność silnika, jednak jest to kombi (akurat to, raczej nie ma nic do rzeczy) i posiada moc 125KM. I tu pada poje pytanie. Czy wystarczy przełożyć owy zestaw do mnie (komputer, blokada, stacyjka), wsiąść i bez obaw jeździć ze zwiększoną mocą, czy jednak trzeba coś dodatkowo kodować, lub ingerować w inny tego typu sposób.
I jeszcze drugie pytanie, tylko żeby się upewnić, czy po zakupie tego zestawu, muszę też wymieniać wszystkie zamki? Czy grot i rybka nie mają nic do siebie?
Szukałem odpowiedzi na mój problem w tym temacie http://www.w202.pl/viewto...200+cdi+102+125 jednak niestety nie dowiedziałem się żadnych konkretów.
Z góry dzięki!!!
 
 
Daniel 
Dociekliwy

Pomógł: 50 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 4110
Skąd: Tczew
Wysłany: 18 Kwiecień 2017, 15:21   

skejcik12321 napisał/a:
Czy grot i rybka nie mają nic do siebie?



Nie mają.
_________________
S202 OM611 75kW
WDB2021941F870839


"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S.Lem
 
 
mariuszt0 
Pasjonat

Pomógł: 40 razy
Dołączył: 31 Sty 2015
Posty: 1993
Skąd: Polanka Wielka
Wysłany: 19 Kwiecień 2017, 21:53   

skejcik12321, jak komp mocniejszy to i lepiej :twisted:
_________________
C200 CDI ---->>> 2.3 KOMPRESSOR ASB

Hybryda WDB2021941F986813 i WDB2020851F922520

http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=24075
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,125 sekundy. Zapytań do SQL: 10