Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Skutki uboczne podłączenia radioodtwarzacza.
Autor Wiadomość
Hubertus 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 71
Skąd: Ełk
Wysłany: 25 Październik 2007, 21:21   Skutki uboczne podłączenia radioodtwarzacza.

Dziś wieczorem próbowałem podpiąć inny radioodtwarzacz do mojego Mesia. Stan połączenia fabrycznego wyjścia z owego modelu z kostką ISO był trochę "niepewny" (możliwe, że przewody "ktoś" połączył niewłaściwie). Wydawało się, że radyjko ma zasilanie (sugerowałem się tylko aktywnym podświelteniem przycisku do wyjmowania płytki CD...) lecz nic poza tym. Nie reagowało na żaden z przycisków. Po odłączeniu nowego i ponownym podłączeniu starego radyjka zaobserwowałem podobną reakcję na próbę włączenia - brak zasilania.
Zakładam, że połączenie przewodów (przejściówka z kostki fabrycznej na ISO - samoróbka) w sprawdzanym radioodtwarzaczu było niewłaściwe. Czy w skutek tego mógł spalić się któryś z bezpieczników? Jeśli tak to który? Na schemacie skrzynki dostępnym w instrukcji obsługi nie ma odniesienia do obwodu audio.
_________________
MB C220D 1995 WDB2021211A281913
 
 
 
BEENN 
E 270 CDI/BMW 530d


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 205
Skąd: LESZNO
Wysłany: 25 Październik 2007, 21:29   

Bezpieczników w skrzynce nie ma zbyt wiele więc sprwdź, czy któryś z nich jest przepalony.
_________________
MB W210 E 270 CDI ELEGANCE
BMW e39 530d

BEENN Ma Wóz...
"Dobrego kierowcę BMW można poznać po tym, że ma na bocznych szybach więcej much niż na przedniej"
 
 
 
maromer 
C200 Sport 95r

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 444
Skąd: Pułtusk
Wysłany: 25 Październik 2007, 21:34   Re: Skutki uboczne podłączenia radioodtwarzacza.

Hubertus napisał/a:
Dziś wieczorem próbowałem podpiąć inny radioodtwarzacz do mojego Mesia. Stan połączenia fabrycznego wyjścia z owego modelu z kostką ISO był trochę "niepewny" (możliwe, że przewody "ktoś" połączył niewłaściwie). Wydawało się, że radyjko ma zasilanie (sugerowałem się tylko aktywnym podświelteniem przycisku do wyjmowania płytki CD...) lecz nic poza tym. Nie reagowało na żaden z przycisków. Po odłączeniu nowego i ponownym podłączeniu starego radyjka zaobserwowałem podobną reakcję na próbę włączenia - brak zasilania.
Zakładam, że połączenie przewodów (przejściówka z kostki fabrycznej na ISO - samoróbka) w sprawdzanym radioodtwarzaczu było niewłaściwe. Czy w skutek tego mógł spalić się któryś z bezpieczników? Jeśli tak to który? Na schemacie skrzynki dostępnym w instrukcji obsługi nie ma odniesienia do obwodu audio.

bezpiecznik od radia to nr 20
pozdro
_________________
C200 Sport 95r LPG
 
 
 
Gerri 

Pomógł: 45 razy
Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 1255
Skąd: Limerick
Wysłany: 26 Październik 2007, 00:12   

Powinny być dwa - na "stały plus" (dla podtrzymania pamięci) i "po stacyjce"
 
 
Hubertus 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 71
Skąd: Ełk
Wysłany: 26 Październik 2007, 09:49   

Oczywiście, 20 wg. opisu umieszczonego na forum odpowiada za radio...
Dziś sprawdzałem: przepalił się nr. 21 :?
_________________
MB C220D 1995 WDB2021211A281913
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,109 sekundy. Zapytań do SQL: 10