Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy mam czy nie ??
Autor Wiadomość
mlody_lukas

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Lis 2007
Posty: 329
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 1 Listopad 2007, 17:39   Czy mam czy nie ??

Mam mercedesa C220 D wersje Esprit z 1994 roku i jestem ciekaw czy bylo w nim podswietlenie bagaznika i na panelu mam 4 wyswietlacze 2 po srodku pokoazuja przebieg ten po prawej pokazuje godzine a po lewej mam czarny :( czy tam powinien pokazywac temperature czy w moim modelu nie bylo tego ?
 
 
Aloiz 


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 754
Skąd: Sanok
Wysłany: 1 Listopad 2007, 17:53   

Podaj Swój numer nadwozia VIN, a dowiemy się prawdy... :lol:
_________________
Ex: C180 Elegance '94
WDB2020181A089266
E320 CDI Avantgarde '99
WDB2100261A988449
 
 
 
pstrag 
Moderator

Pomógł: 21 razy
Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 620
Skąd: Ełk
Wysłany: 1 Listopad 2007, 18:03   

podświetlenie bagażnika powinno byc na bank przynajmnie u mnie było, a co do tego wyswietlacza to tam powinna byc temperatura zewnetrzna. Najłatwiej sprawdzic po VIN lub w zderzaku przednim od strony kierowcy w kratce zderzaka powinna byc taka koncóweczka metalowo gumowa jesli jest to znaczy ze masz czujnik temperatury ....
 
 
Kowal 
Moderator
Mercedes C220D


Pomógł: 33 razy
Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 1046
Skąd: Warszawa
Wysłany: 4 Listopad 2007, 12:21   

mlody_lukas, podświetlenie bagażnika powinieneś mieć na boczku po prawej stronie, a co do termometru to musisz sprawdzić tak jak koledzy wyżej pisali bo nie każda gwiazda miała termometr
Pozdro
_________________
Mercedes C220 Diesel '94 ESPRIT body kit from Carlsson

Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, a na cuda trzeba czekać tydzień :mrgreen:



:!: Odzież motocyklowa :!:
 
 
 
intel386 
intel386

Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: 4 Listopad 2007, 12:29   

Ja w Classicu z 1994r. nie mam termometru - jest tak jak u Ciebie plastik. Gdy wyjmiesz zegary zobaczysz zaślepkę modułu temometru - da sie ją wyjąć i wsadzić termometr. W początkowych latach produkcji termometr bywał chętniej montowany w Elegance i Sport.

Ze światełkiem nie wiedziałem gdzie jest aż zobaczyłem u znajomego w C280.
Co do oświetlenia bagażnika, jest dziura w prawym boczku w którą na wcisk wchodzi lampka z żąrówką rurkową. Lampka to tak naprawdę kawałek plastyki z dwoma blaszkami. U mnie tego nie było, ale wiem że facet coś kombinował z autem. Dorobiłem sobie sam. Jeśli nie masz kabla - nie szkodzi. Ja ukradłem prąd z tylnej lampy - ma to wadę że muszę włączyć światło postojowe by oświetlić komorę i że oświetlenie bagażnika świeci w czasie jazdy. Niemniej wydaje mi się to nieco lepsze niż egipskie ciemności które tam wcześniej panowały. Mam nadzieję że latem podprowadzę kabel jak w oryginale.
_________________
Śpiesz się powoli! W202 C200D OM601 1994 75KM nautic blue niebieskie wnętrze, skórzane boczki i kierownica... Samodzielnie dołożone: spojler, podłokietnik, ciemne lampy po lifcie, szyba tylna z anteną. 10 głośników. Średnie spalanie to max 6,5l 100km.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 9