Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
sportowy tłumik mercedes w202
Autor Wiadomość
DedonC180 

Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 13
Skąd: Głogów
Wysłany: 9 Listopad 2007, 01:06   sportowy tłumik mercedes w202

witam mam mega dylemat ska i w miare w rozsadnej cenie wytargać tłumik sportowy do w202 c180 97 lipiec po liftingu?? patrzyłem ale znalazłem tylko supersprinta na prawie 2 koła papieru:/ błagam pomocy:P aha chodzi mi o taki co by podpasował bez customowych przeróbek. z góry dziekówka za pomoc. 3mta sie:)
 
 
pip 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 479
Skąd: W-wa
Wysłany: 9 Listopad 2007, 10:29   

co rozumiesz przez customowanie?
jak chcesz podrasować samochód to zwykle wydech wymienia się na końcu (wyliczony do konkretnych parametrów silnika). nie wierz, że wymiana samego tłumika da ci to pare koni więcej. tak naprawdę może sprawić, że samochód straci elastyczność i zacznie więcej palić.
to samo ze sportowymi filtrami - moje doświadczenie jest takie (miałem w kilku samochodach), że silnik traci elastyczność, jest głośniejszy, a zauważalna poprawa mocy jest na bardzo wysokich obrotach - a tak się na codzień nie jeździ.

jak chcesz tylko mieć ładną końcówkę i trochę basu, żeby głowa na trasie bolała :) to zawsze możesz zrobić mały otwór w istniejącym tłumiku :)
_________________
W202 DT T 250 Automat '97 ellegance
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,145 sekundy. Zapytań do SQL: 9