Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę o ocene dość pilne
Autor Wiadomość
pstrag 
Moderator

Pomógł: 21 razy
Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 620
Skąd: Ełk
Wysłany: 16 Listopad 2007, 00:15   

Marian25td, no i temu ci ciagle sie psuje
_________________
C250TD 1996 Był
C200CDi 2000 Był
Skoda Octavia Był
BMW 530D Był
C200Cdi 2000 Classic Selection Był
Bmw e46 330d M-Pakiet 2001 Sedan Był
C270Cdi 2006 Avantgarde Był
Bmw e39 530d M-Pakiet 2003 Individual JEST
Skoda Fabia 1,6 Tdi CR 2011 Służbowa
 
 
Marian25td 
Marian25td

Dołączył: 22 Lip 2007
Posty: 167
Skąd: Dzierżoniów
  Wysłany: 16 Listopad 2007, 11:09   

Drogi kolego jakoś jeszcze mi się nic nie popsuło nie wliczając klocków i uszczelki pod kolktorem:D mOJA :mb: była serwisowana do 2006 roku,Zycze takiej bezawaryjnośći jak moj I pozdrawiam
 
 
 
Rafuss 
Rafał

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Maj 2007
Posty: 170
Skąd: Toruń
Wysłany: 16 Listopad 2007, 15:01   

Dzwoniłem jeszcze do gościa kilka ostatnich pytań zadać przed ewentualnym wyjazdem w celu oglądnięcia no i wyszły jeszcze inne rzeczy a to na zimnym nie chce odpalać znaczy odpala ale jakby na 3 gary jak ciepły to jest git hmmm dalej z przodu coś puka na nierównościach coś czego jego mechanik nie może zdiagnozować troszkę mnie zniechęcił po tym ostatnim telefonie dalej opisuje ze ma dodatkowy kpl. opon zimowych na stalowych kołach taaaaa ale taki ze tak na siłe to na jeden sezon no i sumując to wszystko co mogło być atutami przy zakupie tej Celinki diabli wzięli no i jeszcze ta książka serwisowa gość dumnie mówi że serwisowany był do 140 tyś a teraz ma 160 tyś ale jak się go spytałem to ten wpis przy 140 tyś był z 2003 roku także wynika ze przez następne 4 lata zrobił 20 tyś ale ściema
 
 
 
map8 
C180 Esprit '98

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Gru 2006
Posty: 200
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16 Listopad 2007, 16:15   

No to już masz odpowiedź gotową czy jechać i oglądać. Jeśli na początku coś Ci nie gra, to później może być tylko gorzej.

To tak jak z kobietą - jeśli Ci od początku coś nie pasuje, to wiadomo, że później więcej takich rzeczy będzie... :)

Ciesz się, że gość porządny i na szczerość co do auta się zdobył.

Podstawowa zasada przy zakupie auta, to nie ponieść się emocjom.

A w tym konkretnym przypadku nasuwają się pytania:
Kto normalny sprzedaje diesla z takim przebiegiem?
Czy diesel z takim przebiegiem może nie odpalać dobrze?
I przebieg ostatnich lat. Bardzo mało jeżdzę samochodem, a robię 15 tys. rocznie :) Normalnie auto nie może nie zrobić 20 tys. rocznie. wystarczy przemnożyć przez liczbę lat i mamy dość dobre przybliżenie. A wychodzi minimum 280 tys.

Ktoś już o tym napisał na forum: samochody pięcioletnie mają pod 200 tys. km. Dziwne, że te 10 letnie i starsze mają 140-160 tys.
:)
 
 
grafton 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 50
Skąd: Kraków
Wysłany: 16 Listopad 2007, 17:28   

Ja kupowałe swoja :mb: w lutym od handlarza - przywieziona z austrii, gość chciał za nią 23k zł i nawet złotówki nie chciał spuścić z ceny ( że to było moje pierwsze auto gość dorzucił w cenie pełny bak ) i uważam dzisiaj, iż była to zdrowa cena ( może troche bardziej dla handlarza niż dla mnie) auto jest po prostu takie jak powiedział, że jest i w opinii znajomych mechaników i taksiarzy wart tej ceny.
Nawiązując do autora tematu i innych postów - coś tu jest nie tak z tym autem....
za dużo niewiadomych - NIE KUPUJ!! zaczekaj za miesiąc, dwa trafisz lepsze.

pozdrawiam
_________________
C 250D Elegance '95, 210tys.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,108 sekundy. Zapytań do SQL: 9