Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Regulacja siły nawiewu
Autor Wiadomość
witek 

Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 43
Skąd: Białystok
Wysłany: 16 Listopad 2007, 20:16   Regulacja siły nawiewu

W Ostatnim czasie strasznie zaczeło mnie wkurzac to że regulacja siły nawiewu nie jest podświetolna...myślałem że przepalona jest żarówka, wiec na stacji orlen kupiłem ową żarówkę za 1,20 zł i gdy zdjełem pokrętło i odsunełem ten biały plasticzek okazało sie że wtyk mam wyrawany :? chyba ktoś musiał robić to przed moją interwencją...i tu mam pytanie jezeli ten biały wtyk jest wyrwany razem z drucikami to czy lepiej jest zabierać sie do tego samemu czy oddac to do Mechanika..niechcem bardziej tego dopsuć wieć jezeli ktos to juz robił jak może to niech napisze co i jak po koleji rozbierac :) Za każdą rade bede wdzięczny :) Pozdro :D
 
 
jacon 
NIGHT HUNTER

Pomógł: 157 razy
Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 1948
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 17 Listopad 2007, 19:22   

Ja u siebie zaraz po zakupie autka to przerabiałem, żarówka była przepalona i chcąc ją wyciągnąć wyrwałem niechcący całą podstawę w której ona siedziała.
Ale poradziłem sobie z tym problemem tak: do tej urwanej oprawki włożyłem żarówkę i przylutowałem do niej kabelki i podłączyłem je pod kable idące od podświetlenia drugiej żarówki. ( oczywiście ta oprawka zerwana z żarówką jest tam włożona na to samo miejsce z tym że jest lużna, ale ona się nie przemieści sama i działa mi jak do tej pory prawidłowo.
_________________
NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI
esprit champion limited 98' ex
W203 Awantgarde 2001 kombi automat 2.0 kompressor teraz syna
R170 SLK 2002r. 2.0 kompressor automat żony
W201 1990r. 2.0 E automat obecnie moje autko
 
 
 
witek 

Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 43
Skąd: Białystok
Wysłany: 17 Listopad 2007, 19:43   

Aha.. a zeby sie dostac do tego przłacznika trzeba rozebrać obudowe... i ona jest na śrubki czy na jakieś zatrzaski? i dzisiaj zauwazyłem że ten szklany "krązek" jest pokruszony troszke czy to bedzie jakos sie odznaczac w późniejszym czasie?
 
 
jacon 
NIGHT HUNTER

Pomógł: 157 razy
Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 1948
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 18 Listopad 2007, 14:10   

Ja żeby umieścić tam tą żarówkę to musiałem cały ten mechanizm rozpołowić, ale z tym niema problemu bo on jest na zatrzaski i łatwo je się odchacza. ( w miarę )
A co do tego przezroczystego krążka to on ma za zadanie "rozprowadzić całe światło na pokrętło, a jeśli jest tak jak m€wisz potrzaskany to niewiem czy wtedy podświetli całe to kółko.
_________________
NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI
esprit champion limited 98' ex
W203 Awantgarde 2001 kombi automat 2.0 kompressor teraz syna
R170 SLK 2002r. 2.0 kompressor automat żony
W201 1990r. 2.0 E automat obecnie moje autko
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,121 sekundy. Zapytań do SQL: 10