Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
ABS
Autor Wiadomość
dj_bovorta 

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 237
Skąd: Tarnow/okolice
Wysłany: 19 Luty 2008, 10:54   ABS

i jest :o działa licznik i jak odpalę auto to mi gaśnie kontrolka od ABS i działa ale tak nie do końca jak jadę na jedynce powoli to jest ok jest ABS i kontrolka nie świeci ale jak np jadę już z taką prędkością że ma 1 biegu silnik ma obroty powyżej 2tyś ( nie pisze ile to km/h bo jadę mniej niż 20km/h wskazówka się nie podnosi w :mb: skala zaczyna się od 20km/h )to kontrolka się zaświeca i nie ma już ABS jak myślicie czym to jest spowodowane :?: ja sobie tak myślę ze to wina czujnika w tylnym moście bo kiedyś chciałem go wykręcić i urwała mi się śruba mocująca ten czujnik nie lada zachodu musiałem użyć żeby jakoś tam to nagwintować i wkręcić tą śrubkę a do tego ta uszczelka mi się zerwała ta na czujniku nie miałem takiej która by weszła w to miejsce co ma być i jak dobrze pamiętam dałem na wierzchu między ta blachę montującą a obudowę tylnego mostu i pewno teraz nie dostaje ten czujnik tam gdzie ma dostawać dobrze myślę :?:
_________________
Mercedes-Benz W202 C180 Esprit '93 LPG
 
 
 
Jary 

Pomógł: 40 razy
Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 2349
Skąd: Toruń / okolice
Wysłany: 19 Luty 2008, 11:56   

dj_bovorta napisał/a:
...ja sobie tak myślę ze to wina czujnika w tylnym moście....


Dobrze sobie myślisz, napraw to tak jak powinno być i będzie dobrze, prowizorki zawsze się mszczą :mb:
_________________
MB W202, C 220D-był, jest W163 ML270
Wiem, że nic nie wiem.
 
 
dj_bovorta 

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 237
Skąd: Tarnow/okolice
Wysłany: 19 Luty 2008, 12:17   

Jary napisał/a:
dj_bovorta napisał/a:
...ja sobie tak myślę ze to wina czujnika w tylnym moście....


Dobrze sobie myślisz, napraw to tak jak powinno być i będzie dobrze, prowizorki zawsze się mszczą :mb:


aha to muszę skoczyć do sklepu i załatwić sobie taką gumkę do tego czujnika jak myślisz da rade :?: hm i jeszcze jedno jak nagwintowałem ten otwór to on jest trochę wyżej niż oryginalny to nie będzie przeszkadzać że jest trochę przekręcony :?:

[ Dodano: 11 Marzec 2008, 14:15 ]
Niestety ta uszczelka nie dala nic po za tym ze jest orginalna dalej jest tak smiesznie ze chwilke dziala a jak juz na 1 piegu jade szybciej tj powyzej 2tys obr/min to sie zaswieca abs kontrolka i nie dziala abs Pomocy :cry:
_________________
Mercedes-Benz W202 C180 Esprit '93 LPG
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,125 sekundy. Zapytań do SQL: 11