Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Mercedes e220 cdi 97r. nie odpala jak zimniej.
Autor Wiadomość
Gość

  Wysłany: 30 Grudzień 2007, 20:36   Mercedes e220 cdi 97r. nie odpala jak zimniej.

Witam serdecznie.
Posiadam Mercedesa e220 cdi (w210) z 97r.
Mój problem polega na tym, że samochód nie odpala gdy jest trochę zimniej na dworze (problem się już zaczynał chyba przy +6 stopniach C) kręci kręci ale nie może załapać. Przy wyższych temperaturach zapalał bez problemu. Proszę o pomoc co może być przyczyną.

PS. Mam jeszcze dwa pytanka a mianowicie przy przednich światłach w podsufitce słychać jakby chodził jakiś silniczek. Co to może być? Drugie: Jaka jest procedura uruchamiania silnika z zewnętrznego akumulatora. Proszę o wyjaśnienie bądź jakieś artykuły bo nigdzie nie mogę znaleźć.
Z góry dziekuję za każdą pomoc. Pozdrawiam.
 
 
Jary 

Pomógł: 40 razy
Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 2349
Skąd: Toruń / okolice
Wysłany: 30 Grudzień 2007, 22:57   

mati882 napisał/a:
nie odpala gdy jest trochę zimniej na dworze


Sprawdź świece żarowe i przekaźnik świec, żadna kontrolka Ci się nie pali :?:
Procedura z zewnętrznego aku jast taka sama jak z wewnętrznego, połączenie + do +, - do - no i oczywiście dobre przewody a jeśli z innego auta to silnik tego auta powinien chodzić :idea: Co do podsufitki to za mało info :wink: :mb:
_________________
MB W202, C 220D-był, jest W163 ML270
Wiem, że nic nie wiem.
 
 
Gość

Wysłany: 2 Styczeń 2008, 17:33   

:D Dziekuje za pomoc. Miałeś racje sprawdziłem świece żarowe i dziwne bo wszystkie były spalone :? Ostatnia musiała się niedawno spalić i dlatego w ogóle nie palił. Wymieniłem i pali jak marzenie. :mrgreen: Jeszcze raz dziekuję Jary i wciskam "pomógł". :mrgreen:
 
 
Mareczek

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 42
Skąd: Suwałki
Wysłany: 3 Styczeń 2008, 18:05   Re: Mercedes e220 cdi 97r. nie odpala jak zimniej.

mati882 napisał/a:
Witam serdecznie.
PS. Mam jeszcze dwa pytanka a mianowicie przy przednich światłach w podsufitce słychać jakby chodził jakiś silniczek.


To jest czujnik temperatury do klimatyzacji. Wciąga powietrze, bada je i dostosowuje temperature klimy na automacie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,194 sekundy. Zapytań do SQL: 10