Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Niedzialajace zamki
Autor Wiadomość
ADAMS 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 106
Skąd: WLKP
Wysłany: 13 Grudzień 2007, 19:44   Niedzialajace zamki

Witam panowie i panie mam taki problem nie dziala mi zaden zamek od zamykania i otwierania drzwi jak i rowniez bagaznika? Kluczyk wchodzi ale nie idzie przekrecic, w drzwiach mam tylko jeden zamek bo od kierowcy sa diody od kluczyka na podczerwien. Co chodzi o stacyjke to ok. Mialem tak od poczatku ale pora to naprawic w razie awari bateri lub czegos!. Czyzby to wina wytartego kluczyka? ale stacyjka chodzi. Myslalem nad wymiana samego dorobionego preta w kluczyku kumplowi tak dorobili, ale czy to pomoze? z gory dzieki.
 
 
 
lojek 
mesio

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 607
Skąd: Szczecin
Wysłany: 13 Grudzień 2007, 23:13   

Lepiej pojechac do ślusarza od zamków samochodowych to ci dorobi wkładke zamka do kluczyka od stacyjki.
_________________
W 202 z 1995- sprzedany
W 203 C200 K z 2002r - sprzedany
W 202 z 1993 2,2 benzyna w automacie
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi ... naprawdę ...aż ciężko czasami ich wyprzedzić.
 
 
map8 
C180 Esprit '98

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Gru 2006
Posty: 200
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22 Styczeń 2008, 13:55   

W przypadku fizycznej awarii zamków (czyt. ich zasyfienia), można je uratować. Tym mieszkającym w W-wie i okolicach polecam:
http://www.pogotowie-zamkowe.pl/
ul. Żelazna 69 A sklep nr. 9
Warszawa

tel.: (0-22) 624-70-17 godz. 9 - 17 (sklep i warsztat)
0-501-AWARIA 24h(pogotowie alarmowe)
0-607-707-707 24h(pogotowie awaryjnego
otwierania samochodów)
0-696-61-61-61 24h(pogotowie zamków mieszkaniowych)

Człowiek uprzejmy i kompetentny. Dziś odebrałem zamek od bagażnika i wszystko pięknie chodzi. A nie był chyba nigdy otwierany i zasyfił się strasznie (sól ponoć nasze zamki załatwia).
Usługa kosztuje 200 zł. Ktoś powie drogo. Ale, jak pokazują doświadczenia jednego z forumowiczów, może wyjść drożej, jeśli w porę się nim nie zajmiemy (niemożność dostania się do bagażnika, laweta, rozwalenie zamka przez jakiegoś "kowala" i w konsekwencji zakup nowego zamka). Przypominam - nowy zamek ok 800 zł. (po lifcie).
Zamek zawiozłem w sobotę, do poniedziałku moczył się w czymś, a później gość pół dnia go czyścił.
Dla tych, którym zamki działają polecam otwarcie ich raz na tydzień kluczem, smarowanie raz na miesiąc (np. multi-lube Ronson'a) i zakup zaślepki do zamka - koszt ok. 2 zł :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,077 sekundy. Zapytań do SQL: 6