Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kowal
23 Listopad 2008, 14:42
Radio z mp3 pasujące stylistyką do C-klasy
Autor Wiadomość
Kolber 
kombi-nator

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 368
Skąd: Katowice
Wysłany: 11 Kwiecień 2008, 18:57   Radio z mp3 pasujące stylistyką do C-klasy

Witam serdecznie.

Powoli przymierzam się do zmiany mojego Beckera ze zmieniarką na jakieś radyjko z MP3... mam już dość nagrywania płyt audio CD dlatego zdecydowałem się na taki krok....


Najchętniej wsadziłbym beckera z MP3.. ale ceny tego sprzętu jak dla mnie są kosmiczne...

Dlatego szukam czegoś innych producentów...

W założeniu przyjmuje, ze radio powinno być czarne i powinno też świecić na bursztynowo, podobnie do wskaźników w :mb: (myślę, że takie radio powinno dobrze wyglądać na desce no i w ciemności...)


Z ofert jakie znalazłem na allegro najbardziej stylistycznie podchodzi mi

Pioneer 5000UB

minusem tego radia jest usb z tyłu obudowy.... bez sensu, bo bez wyprowadzenia kabla jakoś przed deskę gniazdo to jest bezużyteczne....

Kolejne radyjka to coś z oferty clariona.... niestety stylistycznie już mi się tak nie podobają jak pioneer...

clarion1

clarion2

clarion3

wypatrzyłem jeszcze Alpine... minusem jest brak pokrętła....

alpine


Może, któryś z kolegów ma jakieś doświadczenie z ww. radyjkami albo ma zamontowane inne ciekawsze :) Chętnie posłuchałbym Waszych opinii w kwestii doboru odpowiedniego radyjka do :mb:

Myślę żeby na ten cel przeznaczyć nie więcej niż 500-600 zł.... im mniej tym lepiej :mrgreen:


Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam
_________________
VW PASSAT VARIANT '01 & AUDI 80 AVANT '95
 
 
 
Łukasz 

Pomógł: 110 razy
Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 3803
Skąd: EPWA
Wysłany: 11 Kwiecień 2008, 19:14   

Jak będę na etapie audio w samochodzie to będę szukał takiego radyjka w dobrym stanie.
Popatrz może Ci się spodoba niestety już tylko używane, DEH-P77mp to ogólnie dość wysoki model :D

http://allegro.pl/item345...owe_okazja.html
 
 
mrrocky 
Grupa 3-miasto


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 1571
Skąd: Gdynia
Wysłany: 11 Kwiecień 2008, 19:23   

Kolber napisał/a:
minusem tego radia jest usb z tyłu obudowy.... bez sensu, bo bez wyprowadzenia kabla jakoś przed deskę gniazdo to jest bezużyteczne...
Smiem twierdzic ze to jest plus, gdy bede zmienial radyjko bede szukal wlasnie takiego. Klucz usb po wsadzeniu do gniazda w panelu wyglada zle lub beznadziejnie jesli mamy na przyklad: OCZ 4GB ATV Turbo, link i psuje caly ten design o ktory tobie chodzi zeby pasowalo do deski auta. Wyjscie USB mozna zrobic w polce pod radiem, schowku miedzy fotelami lub w schowku na rekawiczki.
_________________
s202 C250T DT na bordowych skorach. Poszlo w swiat.
Jest e46 320dAT M47TÜD20
J308 LUJ
f31 325d N47D20D
 
 
Kolber 
kombi-nator

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 368
Skąd: Katowice
Wysłany: 11 Kwiecień 2008, 19:25   

wygląda super.... ale jakoś nie mam przekonania do używanych sprzętów tego typu.... jeszcze jakby ciut mniej kosztowało to może......

Co nie zmienia faktu, że prezentuje się bardzo fajnie i pewnie ma bardzo dobre parametry audio....


Pozdro
_________________
VW PASSAT VARIANT '01 & AUDI 80 AVANT '95
 
 
 
smochy_bronx 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 266
Skąd: Poznań
Wysłany: 11 Kwiecień 2008, 19:27   

pamietaj przy odtwarzaniu mp3 strata na jakosci bedzie spora, tymbardziej jezeli sciagasz pliki z inernetu
_________________
MB C180 Elegance 95r.
 
 
 
Kolber 
kombi-nator

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 368
Skąd: Katowice
Wysłany: 11 Kwiecień 2008, 19:34   

mrrocky napisał/a:
Kolber napisał/a:
minusem tego radia jest usb z tyłu obudowy.... bez sensu, bo bez wyprowadzenia kabla jakoś przed deskę gniazdo to jest bezużyteczne...
Smiem twierdzic ze to jest plus, gdy bede zmienial radyjko bede szukal wlasnie takiego. Klucz usb po wsadzeniu do gniazda w panelu wyglada zle lub beznadziejnie jesli mamy na przyklad: OCZ 4GB ATV Turbo, link i psuje caly ten design o ktory tobie chodzi zeby pasowalo do deski auta. Wyjscie USB mozna zrobic w polce pod radiem, schowku miedzy fotelami lub w schowku na rekawiczki.



w sumie to masz trochę racji... nie grzebałem jeszcze w okolicach radia... ale może faktycznie da się gdzieś wyprowadzić ten kabel usb... i zrobić gniazdko na pen drive :)


Co nie zmienia faktu, że z usb aż tak często korzystać chyba nie będę i nie przywiązuje dużej uwagi do konieczności posiadania złącza... :) ale fajnie jakby też było

Pozdro
_________________
VW PASSAT VARIANT '01 & AUDI 80 AVANT '95
 
 
 
mrrocky 
Grupa 3-miasto


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 1571
Skąd: Gdynia
Wysłany: 11 Kwiecień 2008, 19:34   

smochy_bronx napisał/a:
pamietaj przy odtwarzaniu mp3 strata na jakosci bedzie spora, tymbardziej jezeli sciagasz pliki z inernetu
Nie mowimy tutaj o sprzecie hi-end :]
Pozatym napewno podczas jazdy supech wyciszonych samochodem bedziesz sie rozkoszowal symfonia dzwiekow, tak jasne :) co do plikow z netu, nie mam takich problemow, no ale ja nie sciagam mp3ek ktore maja 3-4MB szukam tych w lepszej jakosci, jesli nie mam plytki w domu :) tyle jesli chodzi o mp3.
_________________
s202 C250T DT na bordowych skorach. Poszlo w swiat.
Jest e46 320dAT M47TÜD20
J308 LUJ
f31 325d N47D20D
 
 
Kolber 
kombi-nator

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 368
Skąd: Katowice
Wysłany: 11 Kwiecień 2008, 19:37   

smochy_bronx napisał/a:
pamietaj przy odtwarzaniu mp3 strata na jakosci bedzie spora, tymbardziej jezeli sciagasz pliki z inernetu


dla mojego ucha nie jest to takie istotne...

W espero mam już 2 lata kenwooda z MP3 i bardzo sobie chwalę :)



Niestety kenwood występuje tylko z czerwonym lub zielonym podświetleniem klawiszy....

a przynajmniej tylko takie znalazłem...
_________________
VW PASSAT VARIANT '01 & AUDI 80 AVANT '95
 
 
 
mrrocky 
Grupa 3-miasto


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 1571
Skąd: Gdynia
Wysłany: 11 Kwiecień 2008, 19:39   

Kolber napisał/a:
że z usb aż tak często korzystać chyba nie będę
no ja jesli juz USB to tylko klucz bez nagrywania mp3 na CD/DVD. wieksza wygoda mniej czas na wymiane plikow no i jesli wpadniesz w dziure... USB bedzie gralo dalej a cd juz niekoniecznie na polskich drogach nawet jesli ma duza pamiec antywstrząsowa :)
_________________
s202 C250T DT na bordowych skorach. Poszlo w swiat.
Jest e46 320dAT M47TÜD20
J308 LUJ
f31 325d N47D20D
 
 
Kolber 
kombi-nator

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 368
Skąd: Katowice
Wysłany: 11 Kwiecień 2008, 19:45   

mrrocky napisał/a:
Kolber napisał/a:
że z usb aż tak często korzystać chyba nie będę
no ja jesli juz USB to tylko klucz bez nagrywania mp3 na CD/DVD. wieksza wygoda mniej czas na wymiane plikow no i jesli wpadniesz w dziure... USB bedzie gralo dalej a cd juz niekoniecznie na polskich drogach nawet jesli ma duza pamiec antywstrząsowa :)


heh ... o pamięć na CD się nie martw... tak jak pisałem mam w espero radio z MP3... jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żeby płyta przeskoczyła.... a zawieszenie mam dużo twardsze niż w mb :D

Pozdro
_________________
VW PASSAT VARIANT '01 & AUDI 80 AVANT '95
 
 
 
sewan 
Oderint dum metuant

Pomógł: 35 razy
Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 900
Skąd: W-wa
Wysłany: 11 Kwiecień 2008, 19:51   

Kolber napisał/a:
[Myślę żeby na ten cel przeznaczyć nie więcej niż 500-600 zł


Za 100 zł więcej widziałem na Allegro Indianapolis.....
_________________
Myślę, więc jeżdżę :mb:
 
 
Kolber 
kombi-nator

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 368
Skąd: Katowice
Wysłany: 11 Kwiecień 2008, 21:17   

sewan napisał/a:
Kolber napisał/a:
[Myślę żeby na ten cel przeznaczyć nie więcej niż 500-600 zł


Za 100 zł więcej widziałem na Allegro Indianapolis.....


od 800 zł wzwyż za używkę bez gwarancji.....

klikkkk
_________________
VW PASSAT VARIANT '01 & AUDI 80 AVANT '95
 
 
 
G.


Pomógł: 93 razy
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 4550
Wysłany: 11 Kwiecień 2008, 22:10   

A może transmiter FM?
 
 
Kolber 
kombi-nator

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 368
Skąd: Katowice
Wysłany: 11 Kwiecień 2008, 22:51   

Gomezio napisał/a:
A może transmiter FM?


raczej nie.... jakość z tego jest ponoć nieciekawa... zresztą mam coś takiego tylko, że miało służyć jako zestaw głośnomówiący do telefonu.... jakość marna....

kiedyś używałem też takiej kasetki z kabelkiem, którą wkładało się do odtwarzacza i podłączało się pod to mp3 playera..... niestety również jakość dźwięku nie była za ciekawa i nie było to zbyt wygodne w użyciu.....

pozdro
_________________
VW PASSAT VARIANT '01 & AUDI 80 AVANT '95
 
 
 
Rafus 
rafus

Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 39
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 12 Kwiecień 2008, 06:45   

Witam
Najlepszym radyjkiem do c-klasy według mnie jest Blaupunkt szukałem długo na allegro itp. i znalazłem dopiero w Electro Word model Bremen (ale nie jestem pewien to opadaniec nowy mod3el kosztuje cos powyzej 600 chyba 650 zl) w kazdym razie ma kilka kolorow podsietlenia i regulowany kontrast wiec napewno idealnie dopasuje sie do podswietlenia deski, w ciagu kilku dni mam zamiar sobie je sprawic wtedy wysle fotke i dam dokładne namiary co to za model.
Pozdrawiam
_________________
O Brasil ha de ganhar
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 10