Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Deska rozdzielcza - różne wersje
Autor Wiadomość
gumolyt 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 234
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 30 Kwiecień 2008, 10:46   Deska rozdzielcza - różne wersje

Załozyłem taki temat tak na przyszłość gdyby ktoś chciał wymieniać deske rozdzielczą w swojej :mb:

Moja deska była uszkodzona więc postanowiłem kupić nową i wymienić. Mam rocznik 96 wiec szukałem przedliftowej całej konsoli. Ceny na allegro były bardzo rózne 800-1000, czasami jakaś za 500-600 ale to za deske bez poduszki pasażera. Wkońcu znalazłem deske za 300zł w tej cenie gość sprzedawał razem z poduszka bezpieczeństwa ale bez schowka. Podjechałem zobaczyłem stan i wziołem odrazu.
Konsola rocznik 96 czyli taka jak moja a jednak inna :!: :!: :!:
Inne jest montowanie schowka oraz mocowanie do konsoli środkowej. Żeby wszystko pasowało musiałem powycinać deske w okolicach schowka i przemontować uchwyty pod kokpit srodkowy. Inaczej także było rozwiązanie mocowania deski od dołu od strony pasażera, jednak główne śruby mocujace oraz uchwyty są takie same.
Przerobienie i spasowanie schowka zajeło mi wiecej czasu niz wymontowanie starej i zamontowanie nowej deski.
To tak na przyszłość gdyby ktoś taka operacje przeprowadzał to niech sprawdzi czy wszystkie uchwyty są takie jak być powinny bo to zaoszczędzi sporo pracy.
Ale powiem jedno pracy troche było ale warto było :!: Teraz nie wkurza mnie już to jak patrzyłem na deske z defektem :)
_________________
Mercedes C180 '96 Esprit LPG
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 11