Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Przewód wyrównujący cisnienie w baku paliwa
Autor Wiadomość
m00n

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 674
Skąd: Morąg
Wysłany: 3 Lipiec 2008, 12:13   Przewód wyrównujący cisnienie w baku paliwa

Pozwole sobie zacytowac forum mb.org.pl

Cytat:
Jest przewód do odsysania par benzyny połączony z kolektorem ssącym, a jeśli chodzi o odpowietrznik to jedyny jaki jest, to przewód wyrównujący ciśnienie między komorą zbiornika i wlewem paliwa. Niedrożność tego przewodu (np zagięcie) powoduje wcześniejsze odbijanie pistoletu przy nalewaniu paliwa i może spowodować wylewanie się paliwa przez korek.
pozdrawiam


Gdzie znajduje sie ten przewód, bo mam wlasnie taki objaw ze mi wczesniej pistolet odbija jak tankuje.

Czy to jest moze to ?

http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=4296

Pozdrawiam
_________________
C200 Esprit benzyna (bez gazu) 1994

"Jestem nędzarzem, posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp, stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach..."
 
 
Adaśko 
Pomorskie

Pomógł: 100 razy
Dołączył: 18 Cze 2007
Posty: 2557
Skąd: Rumia
Wysłany: 3 Lipiec 2008, 12:45   

m00n napisał/a:

http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=4296
To jest odprowadzenie wody najprawdopodobniej z miejsca gdzie masz wlew paliwa, jak otworzysz klapkę to zobaczysz stojąc przodem do wlewu po prawej stronie otwór, wlej wodę i zobaczysz, dołem będzie woda spływała. To nie jest połączone ze zbiornikiem.

[ Dodano: 3 Lipiec 2008, 12:50 ]
W jakimś aucie miałem i przewód odpowietrzający do tankowania był wzdłuż rury na zewnątrz, może w :mb: jest puszczony wewnątrz rury. Nie chce mi się teraz schodzić zaglądać, ale otwórz wlew i odkręć korek, przyjrzyj się dokładnie czy nie ma tam jakiejś rurki obok miejsca gdzie pistolet wkładasz.

[ Dodano: 3 Lipiec 2008, 12:53 ]
Może być też pod tym kołnierzem wewnątrz wlewu. Jak znajdziesz coś takiego to spróbuj dmuchnąć pompką w ten wężyk, chociaż trzeba trochę praktyki do tankowania :mb: , zawsze trzeba pistolet włożyć i lekko do tyłu przechylić, wtedy nie odbija.

B47015000107.0430.gif
Plik ściągnięto 316 raz(y) 21,93 KB

_________________
Pozdrawiam Adam
S203 2,7 CDI WDB2032161F389561

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 11