Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Kapie woda po stronie kierowcy
Autor Wiadomość
Dominik 

Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 124
Skąd: Krynica Zdrój
Wysłany: 3 Sierpień 2008, 09:31   Kapie woda po stronie kierowcy

Witam panowie mam problem kapie mi woda jak pada deszcz po stronie kierowcy a dokladnie gdzies z tego miejsca co jest dzwignia otwierania maski czytalem na temat czyszczenia tych odplywów patrzylem u siebie ale jakos ja tego nie widze czy mozecie powiedziec dokladnie jak oczyscic ten kanal odprowadzajacy wode i gdzie on jest.... dzieki i pozdrawiam
_________________
Dominik
 
 
Marcin Pop. 
C180 automat


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 15 Lip 2006
Posty: 1273
Skąd: Centrum
Wysłany: 3 Sierpień 2008, 10:01   

witaj,
musisz rozebrać podszybie - od strony kierowcy - tam są te kanały :mb:

Upewnij się, że to kanały odprowadzające wodę to przyczyna twoich problemów.
Woda może zaciekać także na skutek źle wklejonej szyby przedniej - jeżeli była wymieniana :idea:

Jak myjesz samochód to woda też kapie?
_________________
C180 Classic '94 + LPG malachite metalic WDB2020181A137337
 
 
Dominik 

Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 124
Skąd: Krynica Zdrój
Wysłany: 3 Sierpień 2008, 14:46   

panowie szyba nie byla zmieniana wszystko jest oryginal wczoraj mocno padalo i wtedy zaczelo kapac mi na stope a jak to podszybie rozbierac ?????
_________________
Dominik
 
 
bubu_piotr 
TAXI DRIVER


Pomógł: 153 razy
Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 1174
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 3 Sierpień 2008, 15:48   

A szyber masz ?
_________________
C200 CDI' 1999 SEDAN w ELEGANCIE
VIN : WDB2021341A794554

 
 
Dominik 

Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 124
Skąd: Krynica Zdrój
Wysłany: 3 Sierpień 2008, 20:30   

Panowie nie mam szyberdachu tak mi to nie dawalo spokoju ze wzialem i dzis najpierw zdjalem takie plastykowe kratki te co sa tak jakby na szybie i sa na wcisk potem odkrecilem taka dluga plastykowa oslone i znalazlem jeden kanal jest od strony pasazera i jest drozny patrzylem ale nie widze tam innych odplywów z tego co ja zaobserwowalem to jest tylko jeden splyw wlasnie po stronie pasazera a rynienka ta co jest pod cala szyba az od lewej strony ciagnie sie na prawo do tego wlasnie odplywu.... tak wiec nadal nie wiem czemu tak sie dzieje ze po mojej stronie mi kapalo a dokladnie z tego miejsca gdzie jest ddzwignia do otwierania maski i co wy na to???
_________________
Dominik
 
 
btx

Pomógł: 45 razy
Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 1736
Skąd: Looblyn
Wysłany: 4 Sierpień 2008, 09:39   

z tej strony co mowisz jest tylko pudelko z bezpiecznikami, takze proponuje obejrzeć dokladnie czy woda nie stoji gdzies w tym rejonie i nie przecieka przez pudelko bezpiecznikow,
 
 
dj_bovorta 

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 237
Skąd: Tarnow/okolice
Wysłany: 4 Sierpień 2008, 10:08   

Dominik, kolego znajdz jak najszybciej miejsce w którym sie wlewa woda do środka bo to bardzo niedobra rzecz w tym miejscu jak zacznie rdzewiec to bedzie lipa , rozbierz plastiki pod kierownicą oraz wygłuszenia wyciąg do samej blachy druga osoba niech leje wodę po szybie a Ty patrz z kąd leci ( miałem podobny przypadek w golfie III okazało się ze jak leje po mocowaniu zawiasa maski przedniej woda jakims sposobem dostaje sie do środka po obklejeniu masą uszczelniającą przeciekanie znikło ) woda potrafi znaleść takie miejsca przez które może się dostać że ciężko sobie wyobraźic że mogło tamtędy sie wlewać więc niech ktoś polewa wężem wodę po szybie i nie tylko a Ty lokalizuj gdzie sie pojawia gdzie jest jej źródło
_________________
Mercedes-Benz W202 C180 Esprit '93 LPG
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,156 sekundy. Zapytań do SQL: 11