Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Porsche Cayenne
Autor Wiadomość
Krzychs2 


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 1554
Skąd: Krosno
Wysłany: 21 Grudzień 2008, 16:21   

kostek, takiego podejścia brakuje sporej części naszego społeczeństwa. Myślę, że Twoje święte słowa powinny zakończyć tą polemikę bo oddają sens naszych wyborów i pokazują bezsens temu podobnych dyskusji :)
_________________
W202 C180 '99 Esprit +LPG
WDB2020181A746664
Ford Mondeo '97 2.0B +LPG
 
 
 
Axwell 
C 220 od Brabusa


Pomógł: 78 razy
Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 3494
Skąd: 42-200
Wysłany: 21 Grudzień 2008, 17:59   

_Pawel_ napisał/a:
Czytajac to co napisales widze, ze pijesz okropnie do ludzi za kasa w Tesco i uwazasz ich za ludzi gorszej kategorii...
dziwie sie polakom siedzącym na kasie , dającym sie wyzyskiwać za niewielkie pieniądze, nie szydze z Ludzi, nienawidze takiego podejscia, choc mozna było tak odczytać moje posty.


zasadniczo staram sie być lojalny, uczynny, nawet przeprowadzać staruszki przez pasy, nie mówiąc o innych dla mnie waznych zachowaniach.

Zawsze sie usmiecham mając pogodny stan Ducha..


Polacy powinni sie cenić, powinni mysleć a zazwyczaj ida na łatwiznę od 1 do 1 lub od 15 do 15... i narzekają jaka ta polska jest do dupy.

[ Dodano: 21 Grudzień 2008, 18:03 ]
nigdy nie napisałem odnosnie jazdy na LPG ze jest obciachem...
_________________


 
 
carlos 


Pomógł: 30 razy
Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 1055
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 21 Grudzień 2008, 23:27   

Przemek napisał/a:
Mowilem o turbo, wtryskach i pompie ktore wytrzymuja w zaleznosci od marki auta ok 200-250 tys km,

W zależności od tankowanego paliwa w przypadku CDI przy dobrym paliwie do 1,5mln km dla wtrysków :shock:
Cytat:
Z tego powodu gaz nie jest dla mnie... jak chce oszczedzac to kupuje 200Cdi

dokładnie jak ja.
Przejechałem poprzednim MB ponad 340kkm na samej benzynie w sumie w chwili sprzedaży miał 433kkm (podejrzewam cofnięty licznik ok 50kkm) i równiusieńkie 12 barów na każdym cylindrze i to panowie jest dzieło sztuki inżynierów ze Stuttgartu dla mnie. Podejrzewam, że żaden gazowany silnik tyle by nie przetrwał bez problemów i w takim stanie. Z drugiej strony nadal nikogo kto by zrobił na gazie te magiczne 300kkm, zbadał stan silnika choćby przez pomiar kompresji i się pochwalił :mrgreen:
_________________
ex:W 202 C 200 CDI '99
W 246 B 180 CDI '14
 
 
gumolyt 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 234
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 22 Grudzień 2008, 07:26   

Musze podejść do prezesa Cayenne i sprawdzić czy nie ma gdzieś dyskretnie ukrytego korka wlewu gazu :)
_________________
Mercedes C180 '96 Esprit LPG
 
 
Marcin Pop. 
C180 automat


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 15 Lip 2006
Posty: 1273
Skąd: Centrum
Wysłany: 22 Grudzień 2008, 08:36   

Axwell napisał/a:
_Pawel_ napisał/a:
Czytajac to co napisales widze, ze pijesz okropnie do ludzi za kasa w Tesco i uwazasz ich za ludzi gorszej kategorii...
dziwie sie polakom siedzącym na kasie , dającym sie wyzyskiwać za niewielkie pieniądze, nie szydze z Ludzi, nienawidze takiego podejscia, choc mozna było tak odczytać moje posty.


zasadniczo staram sie być lojalny, uczynny, nawet przeprowadzać staruszki przez pasy, nie mówiąc o innych dla mnie waznych zachowaniach.

Zawsze sie usmiecham mając pogodny stan Ducha..


Axwell chłopie przestań pisać i się ośmieszać
_________________
C180 Classic '94 + LPG malachite metalic WDB2020181A137337
 
 
Axwell 
C 220 od Brabusa


Pomógł: 78 razy
Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 3494
Skąd: 42-200
Wysłany: 22 Grudzień 2008, 09:15   

Cytat:
Axwell chłopie przestań pisać i się ośmieszać


osmieszają sie polacy pozwalając sobą manipulować

co do Ciebie, nie wypowiadaj sie jak nie wiesz w czym rzecz, nie zrozumiesz opodstawowych praw jakimi rzadzi sie swiat...

i zawsze bedziesz w ... dupie ;)
_________________


Ostatnio zmieniony przez Axwell 22 Grudzień 2008, 09:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
G.


Pomógł: 93 razy
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 4550
Wysłany: 22 Grudzień 2008, 09:17   

Panowie, spokojnie proszę. Wycieczki osobiste urządzajcie sobie na PW.
 
 
kostek 
ważne jest serce


Pomógł: 27 razy
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 1381
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22 Grudzień 2008, 09:26   

no, no, nie spodziewałem sie walki na noże o LPG :mrgreen:
Pogodzę Was
Mam gdzieś opinie innych, będę robił co będę chciał, jeździł czym będę chciał i na co będę chciał, co nie oznacza że nie lubie poczytać innych opinii i z nimi polemizować :)
A na marginesie, forum ma słuzyć wymianie doswiadczeń, spostrzeżeń i porad dotyczących :mb: a nie uczestników forum. Może otworzymy nowy dział np pt "Obrzucanie błotem , mięsem i innymi rzeczami" :mrgreen:
Gomezio, jako zielony kasuj posty obelzywe, nie przynosi to chluby naszemu forum a może przytemperuje nerwy :mrgreen:
_________________
c-180, W202, 1996r, LPG EX
w210, 2.0 b, 1997r sedan, avangarde

Gość, twardy bądź jak żelki z Biedronki


Gość nie pisz do mnie skąd Twój nick w moim podpisie
 
 
Axwell 
C 220 od Brabusa


Pomógł: 78 razy
Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 3494
Skąd: 42-200
Wysłany: 22 Grudzień 2008, 09:29   

Gomezio napisał/a:
Panowie, spokojnie proszę. Wycieczki osobiste urządzajcie sobie na PW.
przepraszam...
kostek napisał/a:
no, no, nie spodziewałem sie walki na noże o LPG :mrgreen:
Pogodzę Was
Mam gdzieś opinie innych, będę robił co będę chciał, jeździł czym będę chciał i na co będę chciał, co nie oznacza że nie lubie poczytać innych opinii i z nimi polemizować :)
A na marginesie, forum ma słuzyć wymianie doswiadczeń, spostrzeżeń i porad dotyczących :mb: a nie uczestników forum. Może otworzymy nowy dział np pt "Obrzucanie błotem , mięsem i innymi rzeczami" :mrgreen:
Gomezio, jako zielony kasuj posty obelzywe, nie przynosi to chluby naszemu forum a może przytemperuje nerwy :mrgreen:
poniosło mnie. przepraszam
_________________


 
 
mnef 
C180 ESPRIT

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 417
Skąd: Szczecin
Wysłany: 22 Grudzień 2008, 09:39   

Axwell jak to przeczytałem to odniosłem się ze zdziwieniem. Spokojnie ;)
Owszem przyznam, że temat jest dość burzliwy, ale tylko i wyłącznie dlatego, że My (i ja również bo brałem udział w tej dyskusji) nie potrafimy przyjąć do wiadomości czyjejś opinii czy to słusznej czy błędnej. No cóż ;] uczmy się cierpliwości ;) jak ktoś gada głupoty, można uargumentować swoje racje, ale jak chce, niech dalej robi głupoty, to w końcu jego sprawa ;]

wnieśmy zatem w przedświątecznej atmosferze pokój w tym wątku ;]
bo jak się wszyscy po obrażają na siebie, to coś nie widzę tego Czmońca i innych ;)
chyba, że każdy założy czarną koszulkę z białym napisem "Fan LPG" i "Przeciwnik LPG" i zrobimy ustawkę ;]

:mb: peace :mb:
_________________
MB W202 C180 97' ESPRIT
 
 
kostek 
ważne jest serce


Pomógł: 27 razy
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 1381
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22 Grudzień 2008, 09:45   

Axwell napisał/a:
poniosło mnie. przepraszam


Axwell, przeciez wiesz że Cie lubie :) spoko koles jesteś choc nerwus :)

mnef napisał/a:
Wysłany: Dzisiaj 9:39

wnieśmy zatem w przedświątecznej atmosferze pokój w tym wątku ;]
bo jak się wszyscy po obrażają na siebie, to coś nie widzę tego Czmońca i innych
chyba, że każdy założy czarną koszulkę z białym napisem "Fan LPG" i "Przeciwnik LPG" i zrobimy ustawkę ;]


święte slowa, choć co do Czmońca...tradycja pojedynku jest zgoła odmienna, jest to "ustawka" sportowa (czytaj: mecz piłki noznej) sedany vs kombi :mrgreen:
Taka rywalizacja jest zdrowsza i budzi mniej negatywnych emocji :mrgreen:
_________________
c-180, W202, 1996r, LPG EX
w210, 2.0 b, 1997r sedan, avangarde

Gość, twardy bądź jak żelki z Biedronki


Gość nie pisz do mnie skąd Twój nick w moim podpisie
Ostatnio zmieniony przez kostek 22 Grudzień 2008, 09:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ralf 


Pomógł: 88 razy
Dołączył: 05 Paź 2007
Posty: 2532
Skąd: Toruń
Wysłany: 22 Grudzień 2008, 09:49   

Chętnie podzieliłbym się z wami moją opinią na temat instalacji LPG. Ale nie zrobię tego, ponieważ dyskusje na ten temat są zupełnie bezcelowe. Czasy się zmieniają, poglądy też…Osobiście zawsze staram się o tym pamiętać.
Zamiast docenić możliwość wyboru, nieważne jaki by nie był, wolicie się wykłócać.
Moja racja jest mojsza niż twojsza itp. :evil:
Na koniec nie pozostało mi nic innego jak życzyć WSZYSTKIM Wesołych Świąt
_________________
»składak
 
 
kostek 
ważne jest serce


Pomógł: 27 razy
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 1381
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22 Grudzień 2008, 10:02   

ralf napisał/a:
Chętnie podzieliłbym się z wami moją opinią na temat instalacji LPG. Ale nie zrobię tego, ponieważ dyskusje na ten temat są zupełnie bezcelowe. Czasy się zmieniają, poglądy też…Osobiście zawsze staram się o tym pamiętać.


ralf, kazda opinia jest mile widziana i naprawde sa osoby, które je czytają i sie nie burzą :)
Co do zmiany czasów i pogladów, jeżdze autem od 20 lat, przez pierwsze 16 uważałem tylko silniki benzynowe, potem przekonalem sie do Diesla a od 1,5 roku chwale sobie jazde na LPG.
Hehe, a kilka lat temu twierdziłem ze nie bede jeździł na gaz bo bedę sie czuł jakbym miał zapalniczke w du.... :)

Zdrowych i wesołych świąt :mrgreen:
_________________
c-180, W202, 1996r, LPG EX
w210, 2.0 b, 1997r sedan, avangarde

Gość, twardy bądź jak żelki z Biedronki


Gość nie pisz do mnie skąd Twój nick w moim podpisie
 
 
Przemek 
Site Admin
W202 C180 LPG Esprit

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Gru 2005
Posty: 405
Skąd: lubuskie
Wysłany: 22 Grudzień 2008, 13:24   

carlos napisał/a:
Przemek napisał/a:
Mowilem o turbo, wtryskach i pompie ktore wytrzymuja w zaleznosci od marki auta ok 200-250 tys km,

W zależności od tankowanego paliwa w przypadku CDI przy dobrym paliwie do 1,5mln km dla wtrysków :shock:


No niewiem czy te nowoczesne wtryski wytrzymają 1.5 mln ale nie neguje tego a tym bardziej jesli chodzi o :mb: :mrgreen:
_________________
W służbie Jej Królewskiej Mości
W202 C180 Esprit LPG => BRC Sequent 24
 
 
carlos 


Pomógł: 30 razy
Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 1055
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 22 Grudzień 2008, 18:05   

Przemek napisał/a:

No niewiem czy te nowoczesne wtryski wytrzymają 1.5 mln ale nie neguje tego a tym bardziej jesli chodzi o :mb: :mrgreen:

Ja tylko zacytowałem opinię z zakładu który zajmuje się na codzień CDI i ma spore doświadczenie w tej materii więc pozostaje wierzyć
_________________
ex:W 202 C 200 CDI '99
W 246 B 180 CDI '14
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,136 sekundy. Zapytań do SQL: 9