Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy właściciel Mercedesa:)
Autor Wiadomość
pawciomerc 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 133
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 26 Grudzień 2006, 17:50   

co do świateł to auto moze sprowadzone z danii albo szwecji bo tam tak kazde auto ma że po przekreceniu zapłonu same sie zapalaja
_________________
C 2.2 na ropke ;)
NIE MA JAZDY BEZ GWIAZDY
 
 
 
przemaspoll
[Usunięty]

Wysłany: 31 Grudzień 2006, 00:48   

Witam.. problem sciągania oraz przekręconej kierownicy rozwiązany. Pojechałem na ustawienie zbieżności oraz geometrię i teraz jest rewelacja. Mam też teraz pewność że Auto nie było przekoszone :) o czym zapewniał mnie komputer i lasery które biły w auto podczas testowania :) Pozdrawiam.
 
 
uve 


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 900
Skąd: wrocław
Wysłany: 31 Grudzień 2006, 12:48   

przemaspoll napisał/a:
Witam.. problem sciągania oraz przekręconej kierownicy rozwiązany. Pojechałem na ustawienie zbieżności oraz geometrię i teraz jest rewelacja. Mam też teraz pewność że Auto nie było przekoszone :) o czym zapewniał mnie komputer i lasery które biły w auto podczas testowania :) Pozdrawiam.


Hej, ile kosztowalo ustawienie zbieznosci i geometria? Musze chyba tez sie wybrac bo lekko sciaga mi auto w prawo, a jak jade na wprost to kierownice mam minimalnie skrecona w lewo. Troche mnie to drazni :) Zbieznosc to mniej wiecej wiem na czym polega a geometria?
_________________
C220 CDI, VIN: WDB2021331A842349
 
 
przemaspoll
[Usunięty]

Wysłany: 31 Grudzień 2006, 13:03   

Witam.. przekręcona kierownica mi nie dawała spokoju,dziwne uczucie jak prowadzisz,auto prosto a kierownica krzywo :) http://www.motofakty.pl/a...tria_kol_2.html na tej stronie jest opisane trochę o Geometri kół. Ja zapłaciłem za wszystko 140zł. Nie każda stacja kontroli pojazdów robi jeśli chodzi o Mrcedesa bo do tyłu potrzebna jest jakaś specjalna przystawka i nie wszystkie stacje to posiadają,dlatego trzeba pytać. Ja jestem zadowolony i mam teraz pewność że auto nie jest koślawe. Pozdrawiam.
 
 
omen 

Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 84
Skąd: Glucha dolna
Wysłany: 31 Grudzień 2006, 13:18   

tez jestem swierzym włascicielem c 180 i wracałem po zakupie nim do domu na letnich oponach juz mam zimowki i roznica kolosalna oczywiscie ale skrecał mi bez przerwy na prawo lub lewo i bałem sie czy sama sprawa z kolami wszystko rozwiaze ale jednak tak teraz mam problem ze autko mi gasło po jakims czasie jak wyłacza sie wentylacja niewiem czy to sprawa teraz kluczyka w ktorym wymieniałem baterie i przeczyscilem bo padł niemoge otworzyc cetralnego czy cos innego :?
 
 
uve 


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 900
Skąd: wrocław
Wysłany: 31 Grudzień 2006, 15:37   

przemaspoll napisał/a:
Witam.. przekręcona kierownica mi nie dawała spokoju,dziwne uczucie jak prowadzisz,auto prosto a kierownica krzywo :) http://www.motofakty.pl/a...tria_kol_2.html na tej stronie jest opisane trochę o Geometri kół. Ja zapłaciłem za wszystko 140zł. Nie każda stacja kontroli pojazdów robi jeśli chodzi o Mrcedesa bo do tyłu potrzebna jest jakaś specjalna przystawka i nie wszystkie stacje to posiadają,dlatego trzeba pytać. Ja jestem zadowolony i mam teraz pewność że auto nie jest koślawe. Pozdrawiam.


Dzieki za odpowiedz. Mam jeszcze pytanie czy problem przekreconej kierownicy rozwiazuje ustawienie zbierznosci? Czy moze recznie przestawiaja koło kierownicy?
_________________
C220 CDI, VIN: WDB2021331A842349
 
 
przemaspoll
[Usunięty]

Wysłany: 31 Grudzień 2006, 16:07   

Jeśli chodzi o kierownicę to niczego nie dotykali,kazał mi tylko ustawić położenie kierownicy jakie chcę mieć,potem czymś ją zablokował i ustawił zbieżność i jest rewelacja. Mój problem rozwiązało ustawienie zbieżnośći i uważam że u Ciebie będzie tak samo. Daj znać potem czy to rozwiązało problem. Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,112 sekundy. Zapytań do SQL: 10