Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z odpaleniem
Autor Wiadomość
kajoj333 

Dołączył: 10 Wrz 2016
Posty: 2
Skąd: Gryfino
Wysłany: 21 Listopad 2018, 12:40   Problem z odpaleniem

W202 C180 1994

Witam. Tydzień temu podczas jazdy zgasło mi auto i nie pali do dziś (Po godzinnej jeździe w korku wyjechałem na prostą, gaz do dechy i poczułem że łapie tylko do połowy. Po chwili zgasł i lipa). Pierwsze co pomyślałem to że pompa nie podaje paliwa i chciałem wymieniać ale coś mnie tknęło i sprawdziłem że pompa wgl nie dostaje napięcia. Sprawdziłem bezpiecznik i stycznik, okazało się że stycznik nie ma sygnału. Zacząłem sprawdzać i doszedłem do świec, nie ma iskry. Sprawdziłem drugi kluczyk i to samo. Czy to wina immo ??(diody podczas odpalanie nie świecą- niby ok)Witam. Tydzień temu podczas jazdy zgasło mi auto i nie pali do dziś (Po godzinnej jeździe w korku wyjechałem na prostą, gaz do dechy i poczułem że łapie tylko do połowy. Po chwili zgasł i lipa). Pierwsze co pomyślałem to że pompa nie podaje paliwa i chciałem wymieniać ale coś mnie tknęło i sprawdziłem że pompa wgl nie dostaje napięcia. Sprawdziłem bezpiecznik i stycznik, okazało się że stycznik nie ma sygnału. Zacząłem sprawdzać i doszedłem do świec, nie ma iskry. Sprawdziłem drugi kluczyk i to samo. Czy to wina immo ??(diody podczas odpalanie nie świecą- niby ok)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,083 sekundy. Zapytań do SQL: 10