Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Długo kręci, nie odpala
Autor Wiadomość
slaw3k 
MB W208 320

Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 49
Skąd: Stargard
Wysłany: 4 Lipiec 2018, 15:07   Długo kręci, nie odpala

Panowie i Panie, pacjent W208 320+LPG. Od dłuższego czasu (z dwa miesiące) mam problem z odpalaniem auta. Na początku po prostu auto długo kręciło, ale odpalało (wcześniej palił od strzała), po jakimś czasie auto odpalało po drugim kręceniu. Obecnie odpala bardzo różnie raz od razu a raz po 4-5 kręceniu....😑akumulator muszę co chwilę ładować bo pada mi po tych odpalaniach, a śmigam po mieście tylko ostatnio. Obstawiałem LPG ale jest wykluczone, bo wtryski są nowe i nie puszczają gazu a podciśnienie na reduktorze też nie puszcza gazu do komory spalania, a w ogóle to zakręciłem butle i problem jest cały czas. Panowie co myślicie? Auto w wtorek dopiero na warsztat pójdzie a w sobotę mam trasę 700km. Co to może być? Pompa paliwa się załącza, słychać ją, ale może za małe ciśnienie daję? Ale w trakcie jazdy jest wszystko ok, auto idzie jak strzała. Przytkany filtr paliwa? Może przepływomierz? A może aku pada pomału? Test obciążeniowy aku? Czasami wyskakuję mi check sondy P0170 i P0173. Może czujnik położenia wału? Wymieniałem go z dwa lata temu, ale wtedy auto gasło nawet podczas jazdy i raczej nie odpalało a tutaj auto zawsze odpali, jak aku mi padnie to z kabli zawsze odpala. Ratujcie coś 😐
_________________
MB W208 320
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,101 sekundy. Zapytań do SQL: 9