Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak założyć podsufitkę do szyberdachu z blachy Przedlift <
Autor Wiadomość
man212 

Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 170
Skąd: Radom
Wysłany: 3 Styczeń 2020, 12:04   Jak założyć podsufitkę do szyberdachu z blachy Przedlift <

Witam. Męczę się już kilka godzin, tylko połamałem jakiś plastyk w tym szyberdachu a podsufitka nadal nie założona do blaszanego szyberdachu. Wiem, że są 2 plastikowe wciski na przodzie szyberdachu gdzie wchodzi podsufitka. Czy oprócz nich jeszcze są inne zaczepy ? Ogólnie jak ta podsufitkę przyczepić do tego blaszanego szyberdachu? Rozkładam ręce a w necie same tutoriale do szklanego a do blaszanego zero. Z góry dzięki. Już po prostu mam dość tego auta. Manual bez klimy a jeszcze mi tym szyberdachem kłuje w serce :/.

EDIT: W jakiej pozycji musi być ustawiona lotka-motylek prowadnicy by szyberdach mógł w nią trafić ?

EDIT 2: Porwałem tapicerkę szyberdachu, złamałem lotkę prowadnicy. Oto finał mojego zakładania. Nadal nie wiem dlaczego tapicerka szyberdachu nie może wejść w lotki po bokach, ustawiłem lotki w kierunku dolnym by mogły trafić w metalowe szyby tapicerki ale nie trafiały ... Uważam, za niemożliwe założenie tapicerki do blaszaka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,097 sekundy. Zapytań do SQL: 9