Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukuję W202 sedan
Autor Wiadomość
Preki 
Mercedes-Beniz


Dołączył: 01 Lut 2022
Posty: 2
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2 Luty 2022, 19:52   Poszukuję W202 sedan

Cześć i czołem. Od jakiegoś czasu szukam dla siebie poliftowego W202 w nadwoziu sedan. Rok temu miałem już jedną sztukę na oku, prawie kupioną, ale cena 8900 złotych była trochę podejrzana, mimo tego że wóz źle nie wyglądał i źle nie jeździł. No i przychodów jeszcze wtedy nie miałem zbyt dużych, więc odpuściłem, jednak po awansie w robocie temat wrócił ;)

-Cena od 10 do 15 tysięcy złotych. Tak myślę że jest najsensowniej, wychuchanej perełki nie szukam, ale nie chcę kompletnego szrota z niespodziankami, a o takiego łatwiej poniżej tej kwoty.
-Ważne opłaty OC i przegląd w chwili kupna.
-Silnik 1.8 benzyna+LPG bądź diesel Common Rail 2.0 (ostatecznie 2.2, ale tu już ubezpieczyciel zedrze większe OC).
-Sprawna klimatyzacja.
-Automatyczna skrzynia biegów, bo nie przepadam za mieszaniem w wiadrze z gnojem, chociaż wielu (na przykład mój ojciec) mówią mi bym brał manuala w aucie o takim wieku. Jeszcze przed zakupem muszę ogarnąć jakiś warsztat w okolicy specjalizujący się w ASB, głównie marki Mercedes-Benz.

Lokalizacja auta: województwo Mazowieckie, a najlepiej Warszawa. I w sumie coś takiego znalazłem: https://www.otomoto.pl/of...g-ID6EimTU.html

Trochę wydaje mi się że gościu kręci w opisie, ale może sporo prawdy w tym jest. Tradycyjnie jestem podejrzliwy jak ktoś czuje nagłą chęć sprzedania samochodu po dziadku który cały czas był w rodzinie itp. No ale jest tylko jeden sposób żeby się przekonać i sprawdzić go na gruncie. Postaram się na to znaleźć chwilę w najbliższym czasie, choć będzie trudno, gdyż w tym miesiącu mam niezły maraton w robocie (pracuję na grafik). Jakby któryś forumowicz z Warszawy byłby w stanie sprawdzić ten egzemplarz, byłbym wdzięczny :)
_________________
Aktualny wóz: BRAK (poszukuję).
 
 
Abdul 


Pomógł: 195 razy
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 3893
Skąd: Kraków
Wysłany: 3 Luty 2022, 11:44   

Za tą kasę polecam szukać zdecydowanie innego modelu ;)
Nie wiem ile chcesz mieć to auto, ale W202 już jest wiekowe, niestety nie ma egzeplarzy bez rdzy (w tym budżecie).

Rdza w takim stopniu jak jest na zdjęciach na pewno nie jest tyle warta, może połowę tej kwoty ;)
_________________
EX: W202 C180 Esprit '96 WDB2020181A395981
Mój Czesiek

EX: E39 3.0iA Touring '00 GV40725
Mój Batmobil

S211 E320 4-matic '04 WDB2112821X123497
Mój Lord

 Pomogłem?
 
 
polofix 
polofix

Pomógł: 57 razy
Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 2475
Skąd: Turek/Dobra
Wysłany: 3 Luty 2022, 20:11   

Ja bym sobie dał spokój z Mercedesem. Kwota na OC 20zł więcej za pojemność, to dla mnie niezrozumiałe i nie powinno zaważyć na zakupie. Nie ma CDI z pojemnością 2,0 w tym modelu. Co do pojemności w benzynie 1,8 a 2,0 to spalanie to samo, tylko mocy w 2,0 więcej troszkę. Nawet gdyby chciał kupić tego z ogłoszenia, to samochód jak dla mnie do rozbiórki i ponownego złożenia. Pod plastikowymi nakładkami na progi może być niewesoło, podobnie może być z tylnym wózkiem i wahaczami. Jak chcesz jeździć takim samochodem w bardzo dobrym stanie, to niestety zabiegi blacharskie i lakiernicze nie są tanie, tym bardziej w Polskim Ładzie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,123 sekundy. Zapytań do SQL: 10