Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Wymiana zarowki w podswietleniu czyjnika temp. plynu
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 5 Luty 2006, 13:36   Wymiana zarowki w podswietleniu czyjnika temp. plynu

Witam

Mam prosbe moze ktos wymienial juz zarowke w podswietleniu tablicy rozrzelczej, a dkladniej w podswietleniu czujnika temp. plynu.
Z gory dzieki za kazde info
 
 
Lukas 
Moderator

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 440
Skąd: Brodnica
Wysłany: 5 Luty 2006, 23:55   Re: Wymiana zarowki w podswietleniu czyjnika temp. plynu

Przemo napisał/a:
Witam

Mam prosbe moze ktos wymienial juz zarowke w podswietleniu tablicy rozrzelczej, a dkladniej w podswietleniu czujnika temp. plynu.
Z gory dzieki za kazde info


Witam
Musisz wyciagnąć zegary. Prześle Ci mail'em schemat, jeśli podasz mi adres. Po wyjęciu będziesz widział wszystko. Do podświetlenia służą 2 zarówki 2W (lewa i prawa strona) o ile pamietam ale nie jestem pewien jaki jest podział. Ja z braku innych wstawiłem 3W. Świecą trochę mocniej, ale nie jest żle. Dla pewności przeleć wszystkie żarówki, żeby uniknąć ponownego wyciągania.
Pozdrawiam
_________________
202 200D '93 - Aż żal się spieszyć
 
 
Gość

Wysłany: 6 Luty 2006, 15:21   Re: Wymiana zarowki w podswietleniu czyjnika temp. plynu

[quote="Lukas"]
Przemo napisał/a:
Witam

Witam
Musisz wyciagnąć zegary. Prześle Ci mail'em schemat, jeśli podasz mi adres. Po wyjęciu będziesz widział wszystko. Do podświetlenia służą 2 zarówki 2W (lewa i prawa strona) o ile pamietam ale nie jestem pewien jaki jest podział. Ja z braku innych wstawiłem 3W. Świecą trochę mocniej, ale nie jest żle. Dla pewności przeleć wszystkie żarówki, żeby uniknąć ponownego wyciągania.
Pozdrawiam


Witam

Podaje mail: garboanut@o2.pl
Wielkie dzieki
 
 
Gość

Wysłany: 7 Luty 2006, 09:29   

Przemo z mojego doswiaczenia wymien od razu wszystkie żaróweczki, zebys nie musial za chwile znowu rozgrzebywac deski rozdzielczej. A poza tym odłacz klemy od akumulatora zeby ci jakies bledy na komputer nie wskoczyly (tak jak to mi sie stało).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,094 sekundy. Zapytań do SQL: 9