Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Łukasz
13 Luty 2012, 11:55
Wężyk podciśnienia
Autor Wiadomość
Rafuss 
Rafał

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Maj 2007
Posty: 170
Skąd: Toruń
  Wysłany: 20 Kwiecień 2010, 16:28   Wężyk podciśnienia

Witam koledzy mam problem, pod maską niedaleko zbiorniczka od płynu hamulcowego znajduje się jakiś element do którego dochodzą wężyki podciśnienia i jeden z nich wchodzi do tego właśnie elementu a drugi koniec niestety nie jest nigdzie połączony leży sobie swobodnie, może jest ktoś zorientowany w układzie podciśnienia i jest mi w stanie pomóc rozwiązać problem gdzie ten drugi koniec należy podpiąć. Z góry dziękuję. :D Poniżej na zdjęciu widać ten właśnie element oraz wężyk o którym jest mowa.
W202 silnik 2,5 Turbo Diesel 1996r sedan

2.jpg
Plik ściągnięto 184 raz(y) 431,95 KB

_________________
C250DT 1996r smoke silver metallic
 
 
 
damian_2002 

Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 46
Skąd: pszczółki
Wysłany: 25 Kwiecień 2010, 20:18   

witaj kolego mam takie samo autko i ten wężyk odpowiedzialny jest za dostarczenie do wakuometru wartości ciśnienia atmosferycznego a coś jak mechanizm porównawczy ciśnien i podciśnien wie kiedy zmienić biegi. A jeżeli to co napisałem to kompletna bzdura to nie martw się u mnie ten wężyk też jest nie podłączony do niczego i chyba jest wszystko oki.

Mam za to następną zagadkę z działu hiperbarii. otóż w takim samym mesiu pod grubym przewodem łączącym filtr powietrza z kolektorem jest takie małę użądzonko brązowe do którego podłączone są przewody ciśnieniowe lub podciśnieniowe. Otóż nie wiem czy prawidlowo to u mnie działa ale po wyłączeniu silnika jeszcze jakiś czas to użądzonko pracuje jak jakać pompka, czy coś. Jak wyjmę jeden z wężyków to przestaje pompować. co to za użądzonko i czy tak ma działać? Pozdraawiam

ZDJĘCI543.JPG
Plik ściągnięto 154 raz(y) 180,91 KB

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,118 sekundy. Zapytań do SQL: 13