Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Klimatyzacja
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 6 Lipiec 2006, 11:31   

Jeśli jest to tylko podciśnienie to czy ktoś może podać mi wartość podciśnienia występującego przy sprawnym układzie lub gdzie mam szukać. Posiadam zamontowaną instalacje gazową sekwencyjną BRC z której nawiasem mówiąc jestem bardzo zadowolony i poprzez złącze lpg i interfejs jestem w stanie odczytać wartości podciśnień w układzie bez dodatkowego urządzenia jakim jest miernik podciśnienia.
 
 
rabinson 

Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 29
Skąd: Kraków
Wysłany: 17 Lipiec 2006, 14:21   

:D

[ Dodano: 17 Lipiec 2006, 14:33 ]
:D
Witam wszystkich fanów mercedesa:)
Rozpoczynając ten wątek pisałem że po nabiciu klimy w stacji Shell`a w Krakowie klima nie chłodzi. Chciałbym poinformować ze problem usunięty. Pojechałem do serwisu merca w Krakowie i zrobili kontrole elektroniki i szczelności (co mieli zrobić wcześniej w Shell`u) i efekt - układ nie był nabity. Po wykonaniu próby szczelności nabili mi go i teraz chłodzi a raczej mrozi aż miło. Niestety za to żeby było chłodno w upały musialem zapłacić 2 razy.
Generalnie nie polecam Shella w Krakowie, zamias klimy to nabili mnie w butelkę.
pozdrawiam ALL :D
_________________
MB 1994 1,8
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,169 sekundy. Zapytań do SQL: 9