Mercedes W202 Strona Główna Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Proszę o cierpliwość . Forum musialo zostac przeniesione na inny serwer. Powoli usuwam błędy,

Poprzedni temat «» Następny temat
Becker BE1150, napis WCA - nie odbiera, a działa
Autor Wiadomość
yuchyu 

Dołączył: 30 Lis 2010
Posty: 47
Skąd: Poznań
Wysłany: 27 Grudzień 2010, 13:15   Becker BE1150, napis WCA - nie odbiera, a działa

Witam,
mam taki może nietypowy problem - bo działa magnetofon, antena sie wysuwa, a radio nic - same szumy.
MB Classic z VK i RDS (Becker BE1150) - kod 515
(wyswietla sie napis WCA)

jeżdżę tak miesiąc - na kasetkach aż tu nagle - z radia - pisk, napis cleane" i się włączyło.

następnego dnia wsiadam - działa! - o, myślę sobie - zosia samosia - samo się naprawiło.

po godzinie jazdy znow padło - pojawił się napis WCA - i znów kasetki - samo radio - wszystko poza nim działa, potencjometry, przyciski, głośniki - all

gdy przełaczam z kasety na radio to tak jakby chciało, przez ułamek sek cos slysze - czyli odbiera, pozniej jednak zamilka

wie ktoś co to może być?
bylbym przeogromnie wdzieczny za jakies pomysly, jedyne co znalazłem w googlu to opis takiego samego (inny napis) problemu, ale bez rozwiazania
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic579999.html

2010-12-31 11.55.37.jpg
radio milczy choć przed chwila działało.
Plik ściągnięto 1855 raz(y) 484,68 KB

_________________
Maciej W 202 C 180 94/5r
http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=13887
Ostatnio zmieniony przez Łukasz 31 Grudzień 2010, 13:33, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Łukasz 

Pomógł: 110 razy
Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 3803
Skąd: EPWA
Wysłany: 27 Grudzień 2010, 15:51   

Taki napis w kaseciaku kojarzy mi się z obowiązkiem wyczyszczenia głowicy magnetofonu.
 
 
yuchyu 

Dołączył: 30 Lis 2010
Posty: 47
Skąd: Poznań
Wysłany: 27 Grudzień 2010, 17:03   

Łukasz napisał/a:
Taki napis w kaseciaku kojarzy mi się z obowiązkiem wyczyszczenia głowicy magnetofonu.

gdy go kupilem antena byla nieczyna - koda mam, antene wymieniłem - radio nie działa - po komunikacie clean radio zaczęło odbierać - po godzinie puściło - czym to naprawić???
bo radio odbiera, ale nie całkiem - chov moze radio nie odbiera wcale, ale po clean" odbiera dobrze - czy to niedokładne rozkodowanie ? (mam kod do radia)
na razie mam tak ze przez godz odbieralo, a pozniej nic - mag dziala, radio nie:)
dzieki za zainteresowanie:)

[ Dodano: 28 Grudzień 2010, 08:02 ]
Łukasz napisał/a:
Taki napis w kaseciaku kojarzy mi się z obowiązkiem wyczyszczenia głowicy magnetofonu.


logicznie patrzac to by sie zgadzało, ale po pisku, po napisie cleane - radio zaczelo działać - a nie skonczylo.

przerwało odbierac zupelnie bez powodu, bez zadnych komunikatow ani piskow.

i nie dziala
wszystko cacy popodłaczane
znikad sie wlaczylo - znikad się wyłączyło

wygrzebałem z piwnicy wszystkie kasetki:)
_________________
Maciej W 202 C 180 94/5r
http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=13887
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,142 sekundy. Zapytań do SQL: 12